Tajemný ochránce Gotham City nemá chvíli klid. Sotva se vypořádal s ďábelským Tučňákem, už má proti sobě další nebezpečné muže. Bývalý okresní zástupce Harvey Dent si říká Dvě tváře, protože má polovinu obličeje znetvořenou kyselinou a také rozpolcenou osobnost. V jednom jsou ale obě jeho poloviny zajedno - Batman musí být zničen. Milionář Bruce Wayne, který se ukrývá pod maskou Batmana, zastaví výzkum mozkových vln, prováděný mladým vědcem Edwardem Nygmou, protože ho považuje za neetický. Nygma tajně dokončí svůj vynález, kterým dokáže z lidí vysávat jejich inteligenci. Stane se z něj Hádankář, který nenáviděného Waynea neustále provokuje důmyslnými rébusy. Situace se stane kritickou, když padouši spojí síly a odhalí, že Wayne je Batman. Ani on však nezůstane v boji osamocen. Přidá se k němu mladý akrobat Dick, který chce jako maskovaný mstitel Robin pomstít smrt své rodiny. (TV Nova)

VanStan

no Batman navždy je už točený akoby nejakýcm komixom. veľké plus má u mna postavy ktoré sa tam objavia. herci podali dobrý výkon a Val Kilmer sa hodil za Batmana výber herca bol správny. A robin? tak to tam nemuselo byť lepšie to bolo bez neho ale O´neill zahral dobre svoju rolu. Dej bol v celku v pohode ale už sa niktorý Batman nevyrovná 1a 2 tak ale 3stars dám prečo nie. ()

-ETIENNE-

100 % dekadencia. Tento film som videl viackrát (a až teraz ho naozaj doceňujem), no nechápem to trápne pokrytectvo ľudí, ktorí tvrdia, že Batman je rodinný film - je to fantasy comics. (Schumacherových 8MM tiež nie je rodinným filmom...) Schumacher s bravúrou nahrádza Burtonovskú tajomnú mystifikáciu pomocou nefalšovanej schizofrénie sprevádzanej úpadkom kultúry a komerčnej zábavy. Rozdvojený Tommy Lee Jones, skvelý Jim Carrey a príchod akrobata Robina, to všetko je namiešané v pulzujúcej neónovej atmosfére Gothem City. A keď sa na konci spustí Hold me, Thrill me, Kiss me, Kill me od U2 a na úplný záver Kiss from a Rose od Seala, nie je už čo riešiť. BATMAN FOREVER ***** ()

JackBauer

Fialovorúžový Jones, nudný Kilmer, otravný O´donnell, a extremne šibnutý Carrey... Tak toto bol horor... Burtonov štýl mi moc nesedí ale Schumacherov mi privoláva samovražedné myšlienky.... Toto by som od niekoho kto natočil Voľný pád, 8 mm a telefónnu budku nečakal... Nehovoriac o oskarovom kúsku Batman a Robin... ()

Metropolit

Trojka sa mi najmänej páči zo všetkých štyroch dielov. Jasne Val Kilmer to zahral v pohode, aj tommy lee jones, aj ostatný ale predsa už ztráca tú vážnosť a skôr mi to niekedy pripadalo ako nejaká parodia pre komix... ale určite sa dalo nato pozerať ()

vlkcz

Schumacher prostě není Burton a ani scénář mu moc nepomohl, ale ještě se na to dá dívat. Trochu pomohla i hudba (jednu hvězdičku přidávám za závěrečné U2), ale i tak je to na hranici koukatelnosti. Když si vzpomenu, jak jsem se na zrovna tenhle díl těšil, škoda slov. ()

JAzzeURo

Val to potopil, ale Jim Carrey až tak špatný nebyl. Škoda, že z tak dobře obsazeného filmu může vzniknout takovýto paskvil. ()

Astu.

Strašně přepálený béčko, ale nejsou podobný filmy právě proto tak krásný? Navíc Batman forever vážně vypadá jako rozpohybovanej komix. Pokud čekáte komplexní komixovou adaptaci s hutnou atmosférou a la Dark knight, nepouštět. Pokud si chcete dát nenáročný film u pivka a jste fandou komixů, směle do toho. 7/10 ____ Btw Batmanovi bradavky jsou fakt vtip století ()

Mitch645

Oproto prvním dvěma dílům slabší, avšak stále slušný nadprůměr. Změna režiséra je každopádně znát na každém kroku. Gotham po stránce vizuální je jiný. Mně jako milovníkovi hororů chybí ona depresivní temná atmosféra z prvních dílů. I když se Schumacher o navození podobné atmosféry občas snaží, na Burtona zdaleka nemá. ()

MikeKatz

Bez Jima Carreyho a stále krásné Nicole Kidman, která byla v té době snem nejednoho dospívajícího kluka, by to byl odpad. Ale komiksový super hrdina, který zachraňuje svět ... To můžu! ()

Lazy87

S Burtonem zmizela atmosféra, s Robinem přibylo trošku gay. I přes nevýrazné postavy (možná výjma Hádankáře) si to drží průměr. Jen je škoda, že laťka spadla. Pár věcí mi sice přišlo jako pořádný kopanec do hlavy, ale čekal jsem to horší. ()

Hnedoocka1

Tento díl byl pro mě jedna velká nuda. Barvy kýčovité, herecké obsazení Batmana hrozné, dialogy jedna velká hrůza a občas takovej blázinec, až jsem tomu přestávala věřit. Jednu hvězdu dávám za herecký výkon Nicole Kidman a Jima Carreyho. Nejhorší díl ze série batmana. ()

Abin_Sur

Nesedl mi zde Jim Carrey jako Edward Nygma. Podle mě Jim celý film kazí jeho trapnými gramasami, ale film vylepšily důkladně propracované akční scény. ()

lev86

Veru, vidieť, že režisérsku taktovku prevzal niekto úplne iný ako Tim Burton, ktorý obrátil temnú atmosféru Gothamu na príliš farebnú, čiže vzal filmu jeho najsilnejšiu stránku. Ani Val Kilmer nie je ako hlavná postava taký dôveryhodný ako Michael Keaton, a k ostatným postávam sa radšej už ani nevyjadrujem. Na rozdiel od jednotky a dvojky si koniec tohto filmu ani poriadne nepamätám, takže na mňa asi veľmi nezapôsobil... ()

Alpha69

Průměr. Není to první díl, není to Batman Begins ale taky to nemá nic společného s dílem Batman a Robin. Nicole je překrásná a Jim Carrey je až groteskní šílenec... Slušná podívaná. ()