Boxer Rocky Balboa si užívá bohatství, které jako mistr světa získal. Bojuje pouze proti snadným protivníkům. Pak je ale vyzván arogantním Clubberem Langem. Rocky výzvu přijímá, aby ještě jednou dokázal, že je jen jeden mistr. Jenže se stane nečekané: Lang vyhraje a stane se novým mistrem. V Rockyho už nikdo nevěří, kromě jednoho člověka: někdejšího mistra světa Apollo Creeda. A právě on se pokusí povzbudit Rockyho bojovného ducha a dostat jej zpět do vrcholné formy… (TV Prima)

Yardie

Trošku přihřívaný rendlíček na dobrých dvou dílech, nicméně, není to úplně špatný. Takový normální film. Stále to má kouzlo malého obyčejného filmu a příběhu o jednom chlapíkovi. Nicméně, už to není tak propracované a kouzlo není tak silné jako v předešlých dílech. Každopádně tréninky s Apolem jsou super a závěrečná bitva také. Není to to, co bývalo, ale přesto se na to dá v pohodě koukat několikrát. Howgh! ()

mira007

Při srovnání trojky a jedničky musím konstatovat, že se to posunulo smyslem pěkně mimo mísu, ale Mr. T byl aspoň zábavný sám o sobě. ()

Emo-haunter

Třetí díl díky kratší stopáži minimalizuje vztahy psychologické i sociální kromě začátku filmu. Chyběl mi typický Rocky z prvních dvou dílů, tady už to byl zcela normální člověk s normálním chováním. Na druhou stranu přinesl Stallone něco nového - uvidíme Rockyho dostat pořádně na frak, ale i pomstít se a nakopnout se kupředu jeho rivalem Apollo Creedem. Rozhodně se nejedná o špatný film, je ale určitě o trošku slabší než díl druhý, byť přináší více času v ringu. ) Také jsem trošku více čekal nějakou hlubší psychologickou motivaci Clubbera, nic takového jsem se ale nedočkal. 7,3/10, což bohužel u mě znamená hranice tří až čtyř hvězd. ()

Kroupa

Musím říci že to není tak špatné. Člověk pouze musí přetrpět některé nepovedené scény, jako např. slovní inzultace Rockyho, vedoucí k prvnímu zápasu. Jenže to, jak se z loosera Rockyho stane hvězda showbusinessu a ztratí šťávu je opravdu přesné. Jeho comeback a přeměna v "jiného" boxera a také sympatický Apollo jsou koukatelné věci. Ale ten zápas měl být delší :) ()

Jožin

Trojka je pre mňa taký slabší odvar. Je síce sa pekne pozerať ako Rocky dá Hulka Hogena no už to nieje ako v predchádzajúcich dieloch je to slabé. Páči sa mi iba to ako sa Rocky znovu vymaká a známa pieseň, ktorú určite pozná každý eye of the tiger. A posledná bitka to je proste už o ničom 3 kolá a konec, je jasné že Rocky chcel vrátit to čo on schytal no ale pozerať sa 15 kôl na ten súboj by bola lahôdka !!!! ()

Atheas

Na tomto Rockym je zvlášť dobré to,že trojka dala směr skvělé čtverce. A spojení rivalu v přátelství je nádherné. A jak Rocky se naučí boxovat jako Apollo,to je nezapomenutelné.A ten Clubber to je opravdu strašidelná opice.Myslím že i Drago by si s ním docela lámal hlavu :) ()

Lilloos

V rytmu legendární Eye of the Tiger třetí Rocky hezky odsýpá a navíc tentokrát vyvázne s celkem nepoškozenou vizáží. ()

Flopik

Ak mi na dvojke vadilo že je veľmi pomalá tak tu sa mi zas nepáčilo že to išlo tak rýchlo.Kludne by som zvládol zase 2 hodiny.Čo sa týka boxu tak toho tu je asi najviac.Konečne sú tu súboje , a nie zbytočne dlhé kecanie s Adrian.Mr.T ako záporák skvelá voľba...Tréning s Apollom super ten mohol byť kľudne aj dlhší.Posledný súboj tak isto super ,nemuseli sme čakať do posledného kola a bolo to krásne K.O.Nebol to 100% ale 5* kľudne dám ale samozrejme na Rocky IV to nemá. ()

Meteorista

Třetí Rocky je pojat trochu odlišně než oba dva jeho předchůdci. Střídá se tu totiž komediální a tragicko-dramatický nádech, což není pro tuto sérii zrovna tipické. Ale možná, že právě toto netradiční pojetí trochu tuto sérii (alespoň v mých očích) zase vyzdvihlo nahoru. Na začátek, který je stylem stejný, jako u dvojky, si už stěžovat snad ani nebudu - už mě to nepřekvapilo. Překvapilo mě něco (někdo) jinýho - a to Clubber Lang. Ten chlap byl strašnej nervák a vážně dával najevo, že je schopen zbít každýho, kdo se mu postaví do cesty. Rocky se nám vybarvil a už není takovej trouba, jakej byl v předchozích dvou dílech. Dialogy už nejsou tak stupidní, jako bývaly (opakování jednoho slova desetkrát mě přivádělo docela k šílenství). Celkový dojem z třetího Rockyho je tedy převážně pozitivní, i když pozitivních věcí tam je snad méně, než těch, no řekněme smutných (myslím v ději). ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers