Reklama

Reklama

Zoo

(seriál)
  • angličtina The Zoo
Rodinný / Drama
Česko, (2022–2023), 165 h 9 min (Minutáž: 56–67 min)

Hrají:

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(160)

Obsahy(1)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

(více)

Recenze (48)

DK197 

všechny recenze uživatele

1. série - překvapilo mě to ale seriál mě baví. Je to vtipné, romantické, s originálním prostředím, se sympatickými známými českými herci... Zdá se mi, že poslední dobou prima ty svoje nekonečné seriály opravdu umí. Není to nic intelektuálně povznášejícího, ale jako odpočinková záležitost, kterou to má být, to je skvělé. Výtku bych měla jenom k závěrečné epizodě, protože to na mě jako závěrečná epizoda vůbec nepůsobilo a absolutně mě to neoslnilo. Chtělo to větší terno. ()

KASUGI odpad!

všechny recenze uživatele

Princezna Leia se chce přiznat Hanu Solovi, kdo ve skutečnosti je a že ho miluje. Darth Vader se zase chystá přiznat tetičce k tomu, že nikdy neodjel. Vzápětí je ale čeká střet s realitou - Leia narazí v baru na Lonu Aphru, která se stále nemůže vzpamatovat z toho, že ji Han Solo už nechce a Darth Vader je konfrontován s rodiči, kteří mu zapřísahají, aby tetičce nic neříkal. Rey se více sblíží s Luke Skywalkerem. Han Solo, jak se zdá si konečně vybral vhodnou adeptku na svou partnerku. Princezna Leia to pochopitelně nese dost těžce a jeho štěstí mu nepřeje.  Mistr Yoda s Jar Jar Binksem přemýšlí, jak uhladit rodinnou situaci a usmířit Jango Fetta se synem... Tak takhle nějak obludně by vypadal seriál Star Wars v produkci televize Prima. Tuhle mentalitu fakt nepochopím, točit seriál s názvem ZOO a zvířata odsunout na druhou kolej a udělat z toho další tuctovou vztahovku. A co už mě sere maximálně, je ta úchylka neustále do takových seriálů cpát bary. Tam se vždycky odehrává spousta scén, ve kterých se kamarádí barman/barmanka s hlavními hrdiny a řeší tam drby. Prima v podstatě vymyslela nový seriálový subžánr: Barová vztahovka. FUJTAJBL! ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Zoo se vlastně nijak zvlášť neodlišuje od jiných televizních seriálů. Většina scén se odehrává ve studiu a samotné zápletky jsou de facto prvoplánové. Od toho se odvíjí i chování postav. Nejednají logicky, naopak hystericky, většina má čas kafíčkovat v práci, řešit nesmysly a hlavně nepracovat. Postavy si nevolají, navštěvují se, omlouvají se a dlouho se o všem rozhodují. Většinou alespoň několik dílů. Seriál je spíše takovou oddychovkou, nad kterou nemusí divák moc (spíše vůbec) přemýšlet, ani bych to nedoporučoval. Pak by někoho mohlo napadnout, proč ředitelka po jmenování neodvolá úhlavního nepřítele, když ví jaké podrazy na ní dělá. Proč jí každý zaměstnanec leze do kanceláře jak se mu zlíbí a dokonce po ní řve a ona si to nechává líbit. Proč se dospělý člověk chová jako dítě a postavy se vždy vydávají tou nejsložitější cestou. Možná by seriózní seriál o skutečných problémech lecjaké zoo opravdu diváky zaujal. Jenže nejen problémy, ale hlavně jejich způsob řešení (a to zoo samotné i lidských postav) se leckdy ponižuje na úroveň trapnosti. Ale co chcete od autorů, kteří režírovali nebo psali seriály jako Doktoři z Počátků, Krejzovi, Ohnivý Kuře, Přístav či dokonce něco tak hrozného jako Kameňák. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Ne. Nalákat na atraktivní prostředí a pak mezi "scény" nesnesitelného scénáře našupat pár záběrů na zvířata, tomu se dnes říká umění. Za mě ještě větší průser než Slunečná. Příběh úplně stupidní. Hlavní postavy až na pár výjimek nekoukatelné. * dávám za spoustu sympatických tváří ve vedlejších rolích. Ale nic to nemění. Není to osobní, pan Decastelo dokázal, co jsem myslel, že dnes už nedokáže nikdo. Totální nízkorozpočtovou kravinou uchvátit masu diváků. Bohužel, a to se opět nechci nikoho dotknout, odpovídá to asi nárokům diváků.... protože ke spokojenosti musí stačit opravdu minimum... ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Tak hloupé... 1)  Z původních pohodových tří hvězdiček (několik prvních dílů) se seriálu podařilo úspěšně propracovat až na odpadovou úroveň. Gratuluji._____ 2)  Smutné je, jak do této mizerné úrovně zapadl herecky nevýrazný 36letý Tomáš Klus._____ 3)  Výstižný koment: topi80*, LexBarker (odpad). ()

Galerie (326)

Zajímavosti (5)

  • Helča (Jitka Sedláčková) chce jít točit film a shání záskok. Kolegové nechtějí a hlavním argumentem je, že odborně ji nemohou zastoupit. Nakonec se situace vyřeší tím, že Tes (Barbora Černá) zaskočí. Jenže Tes není žádná odbornice a je v zoo v podstatě za trest a na úrovni brigádnice. (pjotri)
  • Natáčelo se v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem. (rakovnik)
  • Premiéru první epizody sledovalo 1,33 milionu diváků starších 15 let. (rublik05)

Reklama

Reklama