Reklama

Reklama

Zoo

(seriál)
  • angličtina The Zoo
Rodinný / Drama
Česko, (2022–2024), 189 h 35 min (Minutáž: 56–67 min)

Hrají:

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(182)

Obsahy(1)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

(více)

Recenze (55)

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Uznávám,, že jsem se na to díval jen kvůli hezkým holkám, a taky mám rád zvířata.. Ale aby to mělo 37% to si seriál nezaslouží, je to celkem milý rodinný seriál, pochopitelně má příšerně moc epizod a kdo ví, kolik jich ještě bude. Upřímně první nekonečný seriál od Esmeraldy, který jsem přežil...60% (1.řada) ()

DK197 

všechny recenze uživatele

1. série - překvapilo mě to ale seriál mě baví. Je to vtipné, romantické, s originálním prostředím, se sympatickými známými českými herci... Zdá se mi, že poslední dobou prima ty svoje nekonečné seriály opravdu umí. Není to nic intelektuálně povznášejícího, ale jako odpočinková záležitost, kterou to má být, to je skvělé. Výtku bych měla jenom k závěrečné epizodě, protože to na mě jako závěrečná epizoda vůbec nepůsobilo a absolutně mě to neoslnilo. Chtělo to větší terno. ()

Reklama

jizvoun odpad!

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že jsou tu filmy, které jsou slabé a hodnoceny jsou kolem 30%, avšak pořád vykazují alespoň nějakou dávku snahy, rozhodl jsem se, že budu hodnotit i tyto nekonečně tupé české seriály, které si nezaslouží více než 5%. Úkol je to nadlidský, protože u alespoň jednoho dílu nedokážu vydržet moc dlouho. Ale podařilo se to např. u rodičů, kteří to sledují a já to byl nucen u posezení a večeře vidět. Ano je to odpad, totální dno, kterých je tu v českých luzích a hájích tolik a je úplně jedno, o jakou produkci se jedná, Nova,Prima,ČT-všechny tyhle jejich lobotomická díla jsou jedno a to samé. ()

soukyd33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodnocení do 43 dílu. Je to jízda. Chvíli jak telenovela, pak akční jízda, pak se to zase zbrzdí. Všechno se to neustále zamotává, a pak zase obráceně. Poznámka: Hezké holky tu jsou asi hlavním lákadlem, proč to vůbec sledovat. Klady: Zvířátka v ZOO. 👍 Hezké holky. Prostředí ZOO. Zápory: Herecké obsazení z jiných seriálu. (Je v tom zmatek.) Někdy příliš zlá atmosféra. Poznámka: I když mě to překvapilo, tak dávám průměrné hodnocení. Poznámka: Kdo vytváří ten scénář, je asi blázen. Hvězdiček 3 ()

KASUGI odpad!

všechny recenze uživatele

Princezna Leia se chce přiznat Hanu Solovi, kdo ve skutečnosti je a že ho miluje. Darth Vader se zase chystá přiznat tetičce k tomu, že nikdy neodjel. Vzápětí je ale čeká střet s realitou - Leia narazí v baru na Lonu Aphru, která se stále nemůže vzpamatovat z toho, že ji Han Solo už nechce a Darth Vader je konfrontován s rodiči, kteří mu zapřísahají, aby tetičce nic neříkal. Rey se více sblíží s Luke Skywalkerem. Han Solo, jak se zdá si konečně vybral vhodnou adeptku na svou partnerku. Princezna Leia to pochopitelně nese dost těžce a jeho štěstí mu nepřeje.  Mistr Yoda s Jar Jar Binksem přemýšlí, jak uhladit rodinnou situaci a usmířit Jango Fetta se synem... Tak takhle nějak obludně by vypadal seriál Star Wars v produkci televize Prima. Tuhle mentalitu fakt nepochopím, točit seriál s názvem ZOO a zvířata odsunout na druhou kolej a udělat z toho další tuctovou vztahovku. A co už mě sere maximálně, je ta úchylka neustále do takových seriálů cpát bary. Tam se vždycky odehrává spousta scén, ve kterých se kamarádí barman/barmanka s hlavními hrdiny a řeší tam drby. Prima v podstatě vymyslela nový seriálový subžánr: Barová vztahovka. FUJTAJBL! ()

Galerie (326)

Zajímavosti (9)

  • Scéna ke konci epizody, kde z pavilonu vychází muž s koštětem a dostává od Josefa (Oldřich Navrátil) pěkně vynadáno, že pomáhá jinde, když nemá svoji práci hotovou, je takový interní vtípek. Muž s koštětem, který se podle diskuze na obrazovce pro práci v zoo vůbec nehodí, je ředitel královédvorské zoo MVDr. Přemysl Rabas. (qydko)
  • Natáčelo se v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem. (rakovnik)

Reklama

Reklama