Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Drama
Česko, (2022–2024), 210 h 42 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (více)

Série(3) / Epizody(202)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

jizvoun odpad!

Vzhledem k tomu, že jsou tu filmy, které jsou slabé a hodnoceny jsou kolem 30%, avšak pořád vykazují alespoň nějakou dávku snahy, rozhodl jsem se, že budu hodnotit i tyto nekonečně tupé české seriály, které si nezaslouží více než 5%. Úkol je to nadlidský, protože u alespoň jednoho dílu nedokážu vydržet moc dlouho. Ale podařilo se to např. u rodičů, kteří to sledují a já to byl nucen u posezení a večeře vidět. Ano je to odpad, totální dno, kterých je tu v českých luzích a hájích tolik a je úplně jedno, o jakou produkci se jedná, Nova,Prima,ČT-všechny tyhle jejich lobotomická díla jsou jedno a to samé. ()

iwee23

Nic převratnýho, původně celkem vtipný seriál sledovatelný díky několika fajn hercům, samozřejmě plný klišé a i dějových chyb způsobených zřejmě střídáním scénaristů, ale občas se člověk i pobavil. O zvířatech to nebylo prakticky vůbec. S nástupem některých herců se z toho stala totální sračka (hlavně Klus), až má chuť dát odpad. Sledovat se to už nedá, bohatě stačí upoutávky v tv. ()

Dalajlada odpad!

Z názvu by člověk čekal seriál ve kterém se snad něco dozví o zvířatech. Ale opak je pravdou. Bohužel se jedná o další natahovanou telenovelu o ničem. Dialogy jsou ukrutně trapné a jedinná zábava je sledovat tupý výraz nehereckého střeva jménem Michaela Pecháčková. Navíc zde chybí jakýkoli náhled scénáristů na to, co vůbec píší. Hromady linek jsou nedomyšleny, nedotaženy a nakonec opuštěny. Postavy se chovají jako naprosto dementní, nelogicky se chovající idioti, kteří by měli skončit na psychiatrii. Těch pár dobrých okamžiků mnohonásobně převáží ta kupa exkrementů, která z tohoto veledíla pošla. ()

ArdeliaLortz

Od té doby, co odešla Burešová rodit, to stojí za hovno. Ne že by to před tím bylo o mnoho lepší, ale teď už je to fakt sračka. A Sid mi začíná dost lézt na nervy. ()

nahrabal odpad!

Mělo to slušný potenciál ale zase průser jako u 99% seriálů kde kámen prcá cihlu..... Ono to asi už bez toho nejde. ()

Kikana odpad!

BOŽE. Další případ, kdy nemohu jinak než hodnotit jako odpad! takže se to neliší od momentálního standardu TV prima která pomalu, ale jistě začíná svou tvorbou konkurovat TV H@vna. Upozorňuji, že sledování seriálu může vážně ohrozit vaše duševní zdraví a pohodu. Myslím, že tohle varování by mělo být na začátku každého dílu, zejména toho, ve kterém je hlavní dějová linka Anči. Nic proti Míše Pecháčkové, v rozhovorech působí sympaticky, to se ale o seriálu říct rozhodně nedá. Sorry not sorry, její výkon je katastrofální, teda pokud má být Anča nesympatická kráva tak ji to vlastně jde dobře. Tvůrci se snaží ze seriálu vytřískat co nejvíc a tak jej natahují za každou cenu – máme tu hlavní hrdinu Petra, který je od začátku prezentován jako soudce se smyslem pro spravedlnost, čest a všechny "rytířské" hodnoty, co miluje nadevše své děti, který se nám promění v záletníka. Dále tu máme Adama "Haďáka", který se nám z vysloužilého vojáka promění v jakéhosi vědmáka, a ne bohužel opravdu nemyslím namakance ze Zaklínače, ale mužskou verzi vědmy. Myslím, že jsem recenzi věnovala už víc času než si zaslouží a tak to zkrátka utnu – Nedívejte se na to, je to vážně o zdraví. ()

Ivana09

Musím opravit své 3 hvězdy na 1. Když to začínalo,tak to tak nějak šlo. Sice mi trhala uši Pecháčková tím svým hraním nehraním (což dělá pořád, žádné zlepšení i po x měsících, kdy seriál běží) , ale dějově to šlo. Pak bylo to pomalé sbližování s Haďákem, to bylo taky takové miloučké, pak únos...ale co je z toho teď? Hrůza. Pořídit si děcko kvůli tomu, aby se přišlo na jiné myšlenky jako haló? Předtím nějaké haďákovy vize nebo co. Větší hovadinu vymyslet nemohli. Jo a jak Pecháčková nahradila Burešovou v Lady X, to taky nešlo. Burešová má pěkný hlas, nemá ho každá, zato Pecháčková takový hlas má, takže tam si taky laťku úplně nezvýšila. ()

vlcekmirek odpad!

Ona je to v podstatě taková fabrika. Tvůrci i herci mají zajištěný pravidelný příjem, nalajnovanou pracovní dobu a jistotu, že se o nich bude stále vědět. A kdyby ne, zavoláme bulvární pisálky, aby o nás něco pikantního napsali a zájem je opět zaručen. A pro skalní fanoušky jedna dobrá zpráva: Kdyby náhodou přecejen sledovanost klesla moc nízko, určitě už mají v rukávu nějaký nový námět. Takže se jednoduše přestaví kulisy, přejmenujou postavy, proházejí se hlavní páry a vymyslí se nová zápletka (aby to nebylo až tak okatě na jedno ,,BRDO"). A jede se vesele dál. A diváci zase zasednou k bedně a budou se rozplývat nad ,,NOVÝM" seriálem a novou Burešovou... Přemýšlím, co bude hlavní námět nového seriálu. Nemocnic už je dost, studentku už by Borešové nikdo nevěřil, podnikatelka už byla taky, na zpěvačku si už (bohužel) hrála taky, detektivek je v televizi taky přehršel. Tak do jakého prostředí ji strčit dál? Dojičku by nehrála a stejně, kde by se ve studiu uskladnily krávy? Co takhle hlavní mechanička v luxusním autoservisu? Bureška v montérkách, to by byl trhák!!! ()

JamesBlack00

ZOO - "seroš" o: ZOO, bez ZOO, jen s občasnými záběry ze zvířecí zahrady; o neuvěřitelných neuvěřitelnostech s bezmála detektivními zápletkami; o bezúhonné ředitelce zoologického ústavu, kterou stíhá rána za ranou; o "šičce", jež hledá pravou lásku, a zpívá s Václavem Noid Bártou bezúčelně na konci každého dílu; o novopečené a neohrožené opatrovatelce zvířat, hadů, Haďáků. "Seroš", který 1.sérií mohl být zakončen ještě docela adekvátně, a "arrivederci" červená knihovno. Avšak s postupným roubováním nových peripetií se dostává do tvaru bezbřehé trapnosti "Ulice", nebo od 50.dílu výše "Ordinace v 'růžovoučké' zahradě". Pomoc. Koho to baví? Tyto "vyplachováky" a nekonečné hrůzy neskutečných příběhů vytržených z kontextů a vlepených do těchto seriálů. Proč po 25.dílu neřekne jeden z "rejžů": A dost! Logicky to skončilo, jdeme dál... Jistě, každý si chce občas odpočinout, vypnout mozek, ale 100 a vícedílná filmová monstra počítají, co divák, to blbec.  A to se pak musím ozvat: I přijatelně průměrný takovýto počin nemusí trpět trapností, hloupostí a sáhodlouhostí... ()

Mindf_ck

Další serial, který používá scénář jako hajzl papír. 60 minutová (ty vole...) epizoda plná prázdných scén o ničem, kde se řeší co si postavy dají na oběd nebo konflikty ve stylu: jedna postava chce něco udělat, ale druhá postava to udělat nechce. Za 20 minut si to ta druhá postava rozmyslí, že to tedy udělat chce, ale ta první už to z nějakého důvodu udělat nechce = každá epizoda. Špatní herci nebo dobří hervi co potřebují zaplatit dovolenou a ví že od nich nikdo nic nebude očekávat. Proto všichni mluví stejným tónem hlasů. Tenhle druh seriálu je ekvivalent práce u pásu ve fabrice pro herce. Chvíli chodit na šestou a až se toho zruší, koho to sere, prachy jsou v kapse. ()