Milionář Steven Price otevřel nový zábavní park s domem hrůzy a zorganizoval speciální narozeninový večírek pro svou ženu o které ví, že ho podvádí. Je však dost překvapen, když z pětice hostů není ani jeden z těch, kterým nabídl milion dolarů, když přijdou. Kromě jeho manželky se ve strašidelném zámku objevili - záhadný doktor Blackburn, sekretářka Sára, novinářka Melissa, motocyklový kurýr Eddie a podivínský pan Watson, syn bývalého majitele domu. Když se za hosty zavřou ocelové mříže a uzavřou se všechny východy, Price tuší, že něco není v pořádku, protože to není to, co sám připravil. Je možné, že dům žije vlastním životem? Šest lidí se stalo jeho vězni a čeká je noc hrůzy. Když první z nich přijde o život, ostatní si uvědomí, že tento strašidelný dům, který měl sloužit k zábavě, je domem skutečného zla. Kdo z nich přežije tuto noc? (Intersonic)

helraiser

Čekal jsem podobnou hovadinu jako zámek hrůzy a byl jsem celkem mile překvapen, nebýt toho příšernýho bubáka na konci tak bych byl spokojen ještě víc. Průměrná duchařsko slasherová podivaná s několika celkem slušnýma gore scénama. Mohlo to být sice ještě lepší, ale buďme rádi za to co jsme dostali. ()

Ondr@932

Mělo to celkem dobrou hororovou atmosféru, ale tím koncem to úplně zkazili ... Nebudu spoilerovat, ale kdyby ten konec nebyl tak odfláknutý tak by to byl celkem fajnový průměrný horor. 40% ()

Vabr

Je to přesně ten klasický levný dvotisícovkový horor se vším všudy (přestože je z roku 99): všudypřítomná levnost (kamera, vizuál, CGI), nesympatické postavy, nelogické chování (rozdělování postav atd.), díry ve scénáři, absolutně nestrašidelný horor a kýčovité využití videokamery. S tím vším musí člověk zkrátka, když jde do Domu hrůzy, počítat. Taktéž i s kupou naháněček, kdy postavy různě zakopávají, obětovávají se a hloupě umírají. Co ale musím aspoň lehoulince pochválit je, že finále bylo aspoň trochu zajímavé. Výsledek je tedy po tomto krátkém zhodnocení poměrně očekávatelný, tudíž podprůměrné hodnocení. Vyhodnocení: Vynález videokamery musel být opravdu převratným vynálezem, když ho pak v dvoutisícovkách cpali, kam se jen dalo ()

Foo

Nepřišlo mi to jako nejhorší horor. Místy mi to připomínalo 13 duchů, dům byl živý jako Dům v růžích od Kinga a účastníky si dům sám zavolal jako Zámek hrůzy. Tudíž se dá tušit že nic originálního. A proč jsem se rozhodla pro tak vysoké hodnocení? Vlastně já takový styl hororu ráda. Trochu napětí a pár duchů nakonec:o). ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Za mňa je to veľmi podhodnotený film. Film má veľmi dobrú atmosféru. Miestami je vtipný inokedy zas napätie nechýba. Príbeh je klasika proste sa jedná o strašidelný dom, takže nič prekvapujúce. Charakteristika postáv je slušná. Chémia medzi manželmi je tiež skvelá. Tiež tu nechýba sarkazmus, ktorý mám rád a tiež trochu perverzity čo sa týka manželov. Tieto vlastnosti pekne okorenia celý film. Jediné mínus je tesne pred koncom. Démon alebo čo to bolo vyzerá divne. Dalo sa z toho nápadu vyťažiť viac? Určite áno ale mne to neprekáža. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

DjMetal

Podla mna, vcelku slusny horor.3*, aj ked trosku trapny duch, ci co to bolo.:D:D......ale da sa tam bat.Hned od zaciatku som vedel, ze to ten cernoch prezije. ()

darthhokro

Jeden z mála příkladů, že remake nemusí být průser, ale naopak je pro původní film z roku 1959, poctou. Tenhle film má již od začátku slušnou atmosféru, výborný soundtrack a velice dobré obsazení. ()

intro

Celkem povedené béčko. Na zabití nudného večera postačí. Rozhodně lepší než pokračování. Já dávám 60% ()

JohnKEANE

Vôbec nepochopím ako sa do takejto nudnej blbosti mohli dostat herci Geoffrey Rush a Famke Janssen.Ono to vlastne asi ani nemalo žiadní scenár.To len pustili hercov do nejakých miestností a parkrat nanich urobili bu bu bu.A mali film hotový! ()

djbarrel

Klasický film se strašidelným domem a lidmi co v něm musí za jistou odměnu strávit noc ... Tady se to snažili trochu oživit zápletkou manželů jdoucích si po krku, ale moc to nepomohlo. Děj i charaktery jsou děsně šablonovité a není nic co by vybočilo ze zaběhlých kolejí. Řemeslně dobře zpracované, ale nijak překvapivé. Prostě standardní průměr. 55 % ()

Tuty

Neoriginální slátanina na tisíckrát viděný a prodláklý námět o strašidelném domě.Tohle těžko někoho vystraší, je to všechno na jedný hromádce- jak tohle, tak zámek hrůzy, tak třeba prokletí domu slunečnic... ()

vooddoo

Na film jsem se velmi těšila, bohužel mi přinesl jen velké zklamání. Když film začínal v lunaparku a přišla scéna s horskou dráhou, říkala jsem si fajn, a teď to přijde! Nepřišlo. Od začátku mi bylo jasné, kdo přežije, ale scéna s mrtvou manželkou hlavního hrdiny byla dost dobrá! Ničím vyjímečný horor, u kterého jsem ani jednou nezažila pocit strachu. Za snahu dávám alespoň dvě hvězdy. ()