Série(3) / Epizody(18)

Recenze uživatele ladko k tomuto seriálu (1)

Black Books (2000)

Parádna vec, s ktorou som sa zoznámil náhodou, keď som v piatok večer prepínal kanály a na čt2 zazrel toto. Po jednej časti a pár hlasitých výbuchoch smiechu som vedel, že to musím vidieť celé. Konečne sa tak stalo a som veľmi smutný. Nie z úrovne seriálu, ale z toho, že to nemá viac dielov. Je pravda, že niektoré časti sú perfektné a niektoré zase nie sú celkom "našľapané", ale ja som sa vždy výborne bavil. Najviac samozrejme na Bernardovi(takmer vždy keď sa objavil na obrazovke mal som slzy v očiach:)), ale ani Manny extra nezaostával takisto ako aj Fran. Niektoré scény boli nezapomenuteľné, ako tá s jehovistami, Mannym naháňajúcim zlodeja kabelky, ale vlastne všetky boli super.Hláška:[attempting to fill in his tax return form] Bernard: "What is your mother's maiden name?" What's her first name? I just knew her as "Ma"! That'll have to do." [writing on the form] Bernard: 'Ma. Possibly deceased'." ()