Resident Evil: Lék

• USA Resident Evil

Epizody(8)

Recenze uživatele NiWi k tomuto seriálu (2)

Resident Evil: Lék (2022)

Tohle je nejen jednou z nejhorších (volných) herních adaptací, ale také jedním z nejhorších seriálů od Netflixu poslední doby. Tento projekt má zkrátka tolik nedostatků, až je mi herců v něm skoro líto, protože ti jsou jednou ze světlých stránek (ne však vždy). Sem tam je nějaká sekvence zajímavá, sem tam se objeví náznak napětí nebo dramatičnosti, a sem tam to zkrátka a dobře ujde. Bohužel tyto drobnosti nevyrovnají nezajímavý a špatný scénář, nelogicky zametající se všemi dějovými zvraty a postavami, které nutí odříkávat umělé dialogy dokola a dokola, a spoustu dalších produkčních nedostatků. Stejně jako Welcome to the Raccon City, i zde musím bolestivě konstatovat, že tento projekt nestojí za čas strávený u něj. Pokud doufáte ve slušný zombie seriál, koukněte se na The Walking Dead. Pokud jste fanoušek herní série, od seriálu Resident Evil: Lék utíkejte a neotáčejte se. Ať se tento počin snažil být čímkoliv, rozhodně to není Resident Evil. Více ZDE ()

Vítejte v New Raccoon City (2022) (E01)

No, tohle už po prvním díle vypadá na průser. A já osobně zvládnu pominout skutečnosti jako nějaké nedržení se předlohy v rámci barvy pleti postav a podobných kravin, na které si tu budou jistojistě stěžovat ostatní, ale tady problémy sahají dál než jen za nevěrnost předloze. Produkčně je to poměrně bída, zombie pes byl opravdu tristně špatný v rámci efektů, a postavy jsou zatím v tom lepším ploché, v tom horší vyloženě hloupé.. Třeba to má potenciál dopadnout alespoň jako obstojný zombie seriál. Ať je to ale cokoliv, tohle není Resident Evil ani v nejmenším, a to nejsem bůhví jaký znalec her. ()