Bratr a sestra svedou boj o lásku dívky jejich snů. Mají společné myšlenky, tančí jako Ginger a Fred, všichni si myslí, že jsou dokonalý pár. Gray (Heather Graham) a Sam (Thomas Cavanagh) společně bydlí a jeden by pro druhého udělal cokoli. Nikdo by neřekl, že jsou sourozenci. Co se teprve stane, když oba zjistí, že milují stejnou dívku Charlie (Bridget Moynahan). Něžná romantická komedie o tom, jak se mladá dívka snaží najít sebe sama, vytváří úplně nový pohled na lásku... a osud. (oficiální text distributora)

Trailer

Djkoma

V současnosti je většina komedií plná trapných vtípků, které se motají okolo témat jako je sex a nedokáží nic víc, než být nechutnou přehlídku nudné nemohoucnosti scénáristů. Přesto se dá najít malý poklad jako je tento snímek, který příjemně pohlíží na bizarní situaci, kdy se sestra zamiluje do bratrovy manželky (vůbec se jí nedivím a až uvidíte Bridget Moynahan tak se nebudete divit také). Překvapivě jsou postavy velmi milé a ne úplně tupé. Heather Graham společně s Thomasem Cavanaghem vypadají jako pravý bratr a sestra. Opravdu příjemný film, který vás nedokáže urazit jako některé přeceňované komedie o bandě teenagerů, kteří dělají cokoliv možného i nemožného. PS: Bridget Moynahan a Heather Graham při jejich karaoke bych složil k nohám svět:) ()

Gemini

Nikterak afektovaná, řvavá či v jakémkoliv slova smyslu psími kusy zajímavou se dělající romantická komedie. Naopak velmi příjemná záležitost výjimečná právě svou určitou umírněností a "dospělostí". A na té příjemnosti mají lví podíl dvě opravdu sourozenecky vypadající hlavní postavy (přičemž Heather Grahamové velice lichotí každý záběr;)), kupodivu méně objekt jejich zájmu zpodobněný důkazem mého stárnutí (protože jsem kdysi Bridget Moynahan považoval za andělskou krasavici a dnes je jen jednou z mnoha pohledných hereček stižených trochu zbytečnou štíhlostí), a nepříliš překvapivě svou osudově ironickou rolí navýsost sympatický pán jménem Alan Cumming. Nedělám to často, ale lituji příliš krátké stopáže. Materiálu tu určitě bylo dost - a netrval bych na tom, aby to byly výhradně záběry na dámy v kalhotkách (byť už ty existující byly velice milým zpestřením všeho toho "kultivovaného" dění:)). Není to samozřejmě nic ze života - tedy aspoň ne tak jak je to podáváno - a leccos se dá odhadnout dopředu, ale rozhodně bych neváhal podívat se znovu. 70% ()

genetique

Keď ma odstavia od internetu a doma nie je nič stiahnuté, tak som nútený siahnuť aj po takomto filme, ktorý šupla JOJka do prime-timu(!). Celkom príjemný film, ktorý je vo vreci so všetkými priemernými romantickými komédiami predsa len trošku zaujímavejší. O to sa postarali najmä vkusne hrajúci herci, nekonfliktný scenár a celkom rýchle odsýpanie celého príbehu. Po dlhej dobe som si však pripomenul prečo nerád pozerám filmy s dabingom. 60%. ()

Jamal

Docela pech zamilovat se do stejné dívky jako svůj bratr, ochutnat její rty den před jejich svatbou, kde vystupuje jako jediný divák, a ještě k tomu zjistit, že je lesba, že ji bratr za to nenávidí, že ji nechce mít ve svém bytu.... no prostě příběh kdy se jednou v životě objeví tolik nečekaných problémů, že je těžké to přejít.... ale když se to přejde,má vyhráno. ()

IQ Tiqe

Zmíním trochu nerealisticky rychlý začátek, pak zpěv při svatebním obřad, který byl vrcholem nevkusu (proč tímhle Američani neustáe przní filmy?!) a přejdu k tomu, co se mi líbilo... Heather Graham tu hraje výborně, a ať už šlo o tuctovou romantickou komedii nebo něco víc, ona mě hodně bavila. Někdo tu v hodnocení použil výraz "decentní", a přesně to se mi líbí. 70% ()