Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bratr a sestra svedou boj o lásku dívky jejich snů. Mají společné myšlenky, tančí jako Ginger a Fred, všichni si myslí, že jsou dokonalý pár. Gray (Heather Graham) a Sam (Thomas Cavanagh) společně bydlí a jeden by pro druhého udělal cokoli. Nikdo by neřekl, že jsou sourozenci. Co se teprve stane, když oba zjistí, že milují stejnou dívku Charlie (Bridget Moynahan). Něžná romantická komedie o tom, jak se mladá dívka snaží najít sebe sama, vytváří úplně nový pohled na lásku... a osud. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

Olík 

všechny recenze uživatele

Sourozenci Baldwinovi (Graham, Cavanagh) jsou tak sehranou a nerozlučnou dvojkou, že kdo je osobně nezná, lehce si je splete s párem. Další z takových omylů je přivede na myšlenku, že už je na čase najít si životní partnery. Klasicky lov na opačné pohlaví v psím parku jim přihraje do cesty sympatickou Charlie (Moynahan) – problém nastane v okamžiku, když on si ji vezme a ona se do ní zamiluje. Nenáročná romantická komedie o hledání sama sebe, bez zbytečného primitivizmu nebo trapnosti s dominující Heather Graham a slušně napsanými dialogy. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Zmíním trochu nerealisticky rychlý začátek, pak zpěv při svatebním obřad, který byl vrcholem nevkusu (proč tímhle Američani neustáe przní filmy?!) a přejdu k tomu, co se mi líbilo... Heather Graham tu hraje výborně, a ať už šlo o tuctovou romantickou komedii nebo něco víc, ona mě hodně bavila. Někdo tu v hodnocení použil výraz "decentní", a přesně to se mi líbí. 70% ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

On a ona. Sourozenci žijící spolu a klape jim to. On se jednou zamiluje do dívky a vezme si ji. Ona však zjistí, že ji miluje také. A problém je na světě. Lesbické téma v romantickém filmu není zas tak obvyklé, takže když se něco takového objeví, rozhodně vzbudí pozornost. Vyprávění příběhu je prosté a neurážející. Doplněn je jemným humorem, což mnozí ani nezaregistrují. Jedná se o příjemný romantický film, probírající vyrovnání se se zjištěnou orientací. ()

Blackberry 

všechny recenze uživatele

Čo je treba na začiatok spomenúť je fakt, že rukopis ženy ako režisérky je tu ozaj citeľný. A vlastne možno práve tým ma vyviedol tento film z letargie jednoprúdových romantických komédií. Napodiv mal tento film toľko lásky, koľko nemáte ani v tých najdojemnejších "slaďákoch". Od samotného začiatku na vás pôsobí príjemne, nežne, a skutočne vytvára nový pohľad na lásku... No a ako chlap musím poznamenať, že Bridget Moynahan je od filmu k filmu čoraz pôvabnejšia. PS: Určite si tento film pozrite s partnerom. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Keď ma odstavia od internetu a doma nie je nič stiahnuté, tak som nútený siahnuť aj po takomto filme, ktorý šupla JOJka do prime-timu(!). Celkom príjemný film, ktorý je vo vreci so všetkými priemernými romantickými komédiami predsa len trošku zaujímavejší. O to sa postarali najmä vkusne hrajúci herci, nekonfliktný scenár a celkom rýchle odsýpanie celého príbehu. Po dlhej dobe som si však pripomenul prečo nerád pozerám filmy s dabingom. 60%. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama