Ta záležitost s Gray

Gray Matters

Dievča mojich snov

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Nečekaně pěkný filmeček s překrásnou Heather Graham. 7/10(25.6.2010)

V současnosti je většina komedií plná trapných vtípků, které se motají okolo témat jako je sex a nedokáží nic víc, než být nechutnou přehlídku nudné nemohoucnosti scénáristů. Přesto se dá najít malý poklad jako je tento snímek, který příjemně pohlíží na bizarní situaci, kdy se sestra zamiluje do bratrovy manželky (vůbec se jí nedivím a až uvidíte Bridget Moynahan tak se nebudete divit také). Překvapivě jsou postavy velmi milé a ne úplně tupé. Heather Graham společně s Thomasem Cavanaghem vypadají jako pravý bratr a sestra. Opravdu příjemný film, který vás nedokáže urazit jako některé přeceňované komedie o bandě teenagerů, kteří dělají cokoliv možného i nemožného. PS: Bridget Moynahan a Heather Graham při jejich karaoke bych složil k nohám svět:)(10.2.2008)

Není to tuctová romantická komedie, podle plánu: Obyčejný den → Flirt → Láska → Komplikace → Happyend... to je na tom fakt dobré. Ale, že by mě tenhle příběh nějak zvlášť okouzlil to se říct nedá.(28.11.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $71,561Tržby Celosvetovo $940,045(5.6.2009)

,,Ta záležitost s Gray" je lehce komediální film o nerozlučných sourozencích a postupném si uvědomováním sestry o její orientaci. Film je decentní komedií, ve které není mnoho situací k smíchu. I přesto se snímek vydařil. Ač působí v některých momentech nudně, ve výsledku je to dobrá podívaná.(13.12.2008)