Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Anderton

Film, ktorý si až tak moc zahráva so sebareflexiou, až z toho jeden nemusí stíhať a bude sa cítiť miestami trápne a miestami stratený. Dá sa povedať, že som na tom rovnako, ale rozumiem, prečo Bewitched nakrútila Nora Ephron tak, ako ho nakrútila a prečo humor a romantika fungujú trochu inak, ako očakávame od romantickej komédie. Vlastne vôbec nechápem, čo robil takto ladený film, vychádzajúci z u nás neznámeho seriálu, v našich kinách. ()

Slarque

Ústředním problémem tohoto filmu je, že je postaven na předpokladu, že VŠICHNI jeho diváci znají původní televizní seriál a že ho milují. Český divák se tedy může bavit přinejlepším částečně. Navíc humor v tomto filmu je takový „každý pes, jiná ves“. Za sebe dodávám, že bezkonkurenčně nejlepší postavou mi přišel Michael Caine, který byl zábavný pokaždé, když se na plátně objevil. A pokaždé stejným způsobem. ()

LaciLC

Talentovaný komik z Frat Packu Will Ferrell prekvapivo v takej plytkej komédii. On síce vôbec nehral zle a Nicole Kidman je mimoriadne okúzľujúca, lenže kvôli slabému scenáru dokáže film vyprodukovať len minimum skutočne vtipných scén. Aj na to, keď si chce človek oddýchnuť, uvoľniť sa a zlepšiť si náladu existuje mnoho ideálnejších filmov. Ale hlavne vďaka tým hercom to až také zlé nie je.**a 1/2 ()

bassator odpad!

Co tohle prosímvás mělo být??? Už dlouho jsem neviděl tak trapnou komedii jako bylo toto... - 6. 11. 2009 - 5% ()

triatlet

Ne že by Kidman neodolatelně neposunovala nosíkem. Zahrála dobře, ale scénář je tak zamotaný, že jsem chvílemi nevěděl, kdo je skutečný čaroděj a kdo jen herec. Přitom některé dialogy byly zábavné, jen v té spleti čarodějů a nečarodějů zanikly. ()

heyda odpad!

Pardón, ale tohle byla hrozný. Nechápu, jak mohla Nicole Kidman a takový Michael Caine vzít takovéto role v absolutné směšném snímku. Během tohoto filmu jsem si asi 12x zopakoval: ´´Ježiš, to je ale blbost´´. A ještě doteď v hlavě slyším ten šílený smích Nicole a té sousedky. Nedá se nic dělat, ale tohle byla hňupovina na entou, která humor neviděla ani z dálky. ()

Ivoshek

Dovolil bych si citovat Homera Simpsona: "NÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚDÁÁÁÁÁÁ" Hvězdičku jsem dal jenom proto, že je Nicole Kidman opravdu pěkná a bylo mi líto jí přepnout. ()

rikitiki

Nemůžu si stěžovat, že jsem nedostala varování. Jakmile hraje křečovitý neumětel Will Ferrell, je to záruka filmového škváru. Tady jsem doufala, že to trochu vytáhne Nicole Kidmanová. Nestalo se. Ferrellův odpudivě nesympatický obličej, stejně jako příšerně přiblblý scénář, udělaly ze snímku čiré divácké utrpení. Jediné na co jsem se celou dobu ptala, bylo: Proč? Proč by si krásná čarodějka vybrala vzhledem i chováním tak nechutného chlapa a proč se na to dívám? /24. 1. 2011/ ()

claudel

Výborná komedie plná třeskutých hlášek, které mě odrovnaly. Bavil jsem se od začátku do konce, takže sváteční večer s Novou stál za to. Na druhou stranu jsem si vědom toho, že podobných ovací se tato komedie příliš nedočká. Will Ferrell mě dávno přesvědčil, že je komik každým coulem a Steve Carrel jakbysmet, byť jen v epizodní roli. Michael Caine v roli kouzelníka-sukničkáře taktéž neodolatelný. ()

Handle

Pohodovej film, který ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Místy mě to nudilo, ale jinak docela dobré, ač je to všechno samozřejmně stupidní, já proti takovým filmům nic nemám i když mě to dříve vadilo víc :) Ale s vypnutým mozkem, proč ne.. ()

Fleur6

Až na malé oživenie v podobe Steva Carella to, bohužiaľ, úplne postráda iskru. Nicole Kidman je rozhodne rozkošná, Will Ferrell ako väčšinou (podľa mňa) otravný a trápny, čo by však ani tak nevadilo, kebyže Bewitched má, keďže sa jedná o komédiu, aj nejaké tie komické situácie či niečo schopné zaujať. Obviously, nemá. ()

Terva

CITÁT - To bylo moje poslední kouzlo! Adaptace sitcomu televize ABC, vysílaný v letech 1964 až 1972. CITÁT - Chceš dlouho nebo krátkou verzi? A měl bych tě varovat, dlouhá verze je v aramejštině. ()

svik

Velice jsem se na film těšil, no je to skoro pokaždé, zase sem byl sklamán. Těšil sem se na Nicol ta byla super i když Tlumočnice ji sedla více. Will ten do kontextu absolutně nezapadl a role idiota se zmého pohledu k němu nehodí. Celý děj je postaven na hlavu a scénář velice slabý. V celku sem se i zasmál, ale 3 hvězdičky patří Kidman. ()

Philippa

Tak od odpadu tenhle film zachránila jedna scéna ,která mě odrovnala na pět minut tak jako dlouho nic. Dostala jsem takový záchvat smíchu ,že i z vedlejšího pokoje se přišli podívat co se mi stalo. To způsobilo to ,že jsem Čarodějce dala šanci až do závěrečných titulků ,ovšem přiznávám ,že s velkými problémy. No a jelikož jsem holka a neokouzlil mne půvab Nikol ,jsem si jistá že to byla absolutně ztráta času. Ovšem pokud je pravda ,že smích prodlužuje život ,tak předchozí věta nemůže platit a ......:-) ()

Kryton

Nefunkční chemie mezi hlavní dvojicí je do očí bijící. Ke všemu asi nikdo moc nepochopil co mají hrát. ()

zdepapepa

Mně se to líbilo, zvlášť Nicole Kidmanová je sexy! (skoro se mi nechce věřit vlastním slovům) A celý mi to přišlo tak vtipně naivně laděný, ale plytkost scénáře mi nedovoluje ty 4 hvězdy dát. ()