Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  Soundtrack John Powell: 1. Goa [3:00] ,2. The Drop [3:42] ,3. Funeral Pyre [2:21] ,4. Gathering Data [1:54] ,5. Nach Deutschland [2:40] ,6. To the Roof [5:32] ,7. New Memories [2:48] ,8. Berlin Foot Chase [5:16] ,9. Alexander Platz/Abbotts Confesses [3:34] ,10. Moscow Wind Up [6:55] ,11. Bim Bam Smash [5:09] ,12. Atonement [1:35] ,13. Extreme Ways - Moby [3:57],(10.6.2011)

 • Radyo
  ****

  Milé děti. Dnes večer si řekneme pohádku o tom, jak jednou jedna dvojka trumfla jedničku. Nestává se to moc často ani v pohádkách, natožpak v životě, ale tahle dvojka je fakt lepší, než první díl. Odpouštím několik klišé i třesoucí se kameru, protože napětí i akce mě ruku v ruce přikovaly do křesla a já se skvěle bavil. Matt Damon v roli Bourna dozrál ve výtečného akčního herce a já už se teď těším na trojku. Do páté hvězdičky chybí jen malilinkatý kousilíneček.(9.7.2013)

 • maxi6
  ****

  ......Zde nevidím žádné mimořádné problémy ani dohady, film bude mít určitě z převážné většiny kladnou odezvu a úspěch. Začíná to moc dobře, nástup a už to jede jak na tobogánu. Vše do sebe zapadá, logické, napínavé. Někdo řekl: kupte mu stativ, ale pokud vynechám kameru, která se z ruky doopravdy hodila jen do některých pasáží a pak ten úsměvný honičkový konec alá Bond nebo Kobra 11 a na toto zapomenu, zůstanou mi jen ty nejlepší vzpomínky na pokračování Agenta........(26.11.2004)

 • flanker.27
  ****

  Jo kdyby všechny akční filmy (a všechny pokračování) vypadaly takhle, rozhodně bych se nezlobil. Kinetická neuhlazená akce, která přitom není přeplácaná exhibice a pro mě je pořád velmi přehledná. Bourne celý film postupuje dost logicky a s použitím poměrně primitivních (ale jak účinných) metod je pořád krok před nepřítelem. Scénář se evidentně (kromě předlohy, se kterou tuším ale nemá moc společného) dost inspiroval u klasiky žánru Tři dny kondora.(7.8.2010)

 • castor
  ****

  Pořád je to pecka, pořád to má přesnou hudbu a přímočaře staromódní akci. Ta ale přichází až prakticky po hodině filmu, je jí výrazně méně než u prvního příspěvku od Douga Limana, který sice v daném žánru není tak sebejistý jako Greengrass, ale v mnohém si mě paradoxně získával víc. Podle moderního diváckého diktátu je nám nicméně opět předkládán přímý a špinavý boj nejen s protivníkem, ale i s vlastní identitou. A hlavně pomstou. Chladná atmosféra se trochu vytratila, bohužel velmi brzy i Franka Potente – ženský element přímo v přítomnosti Bournea mi chyběl. Damon je opět výborný, o to víc, že na tajného agenta vůbec nevypadá a snáze se tak s ním divák ztotožní. Jeho první kontaktáž s Joan Allen ze střechy je exkluzivní!! Stejně jako zvuk..(13.8.2011)

 • - Spoiler: Na konci filmu poté, co Pamela Landy (Joan Allen) poděkuje Bourneovi (Matt Damon) za nahrávku, vyjde Jason Bourne z budovy a venku je hezké počasí a svítící slunce. V dalším pokračování Bourneovo ultimátum (2007) je možné tuto scénu vidět ještě jednou, ale venku je ošklivě a místy sníh. (Kroeger055)

 • - Damon se během natáčení filmu v Berlíně zapojil do místní bowlingové ligy. (imro)

 • - Spoiler: Existuje i alternativní konec filmu, kdy Bourne (Matt Damon) po návštěvě Neskiho dcery (Oksana Akinshina) v Moskvě upadá do bezvědomí vlivem střelného zranění. Probouzí se v nemocnici a po rozhovoru s Pamelou Landy (Joan Allen) z nemocnice ve svém stylu uprchne. (Thommy91)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace