Série(3) / Epizody(75)

Americký rodinný dobrodružný seriál inšpirovaný dielom spisovateľa Edgara Rice Burroughsa s ľahko komediálnym nádychom opisuje ďalšie dobrodružstvá divokého Tarzana, ktorý sa stratil v africkej džungli ako dieťa, keď jeho rodičia spolu s celou výpravou prišli o život. Vychovávali ho zvieratá a predovšetkým opice, z ktorých najvernejšou mu je roztopašná Cheetah. Tarzan (WOLF LARSON) nemá žiadne spoločenské vzdelanie a hovorí lámanou angličtinou. Je však statočným ochrancom prírody, zvierat, životného prostredia a čestných ľudí, ktorých nečakane stretáva v džungli. Jeho život nečakane ovplyvní priateľstvo s členmi vedeckej expedície. Najviac si obľúbi Jane Porterovú (LYDIE DERNIEROVÁ), francúzsku vedkyňu, ktorá pracuje na záchrane ohrozených druhov zvierat. Jej spolupracovníkom a Tarzanovým verným kamarátom sa stane Roger Taft Jr. (SEAN ROBERGE), syn bohatého podnikateľa z New Yorku, ktorý v africkej džungli vybudoval výskumnú stanicu. Simon Govier (MALICK BOWENS) je zase priateľský domorodý Afričan, ktorý vyštudoval v Anglicku. (oficiální text distributora)

DruidKarel

Velká hromada svalů na blbovi jménem Tarzan, která se oblbuje krásnou bioložku Jane a ta je úplně v prdeli nejen z něj, ale i z jeho miláčka (nemyslím pana lofasa), ale z šimpanze jménem Čita. Tarzan byl domorodej Superman, Batman i Terminátor, kterj se popere s anakondou stejně dobře, jakou s pašeráky drog. Ještě že nebyl teplej, to bych asi už nerozdejchal. Přesto 2* jsou na místě... ()

fars

nojo, na dnestni pomery je to desnej shit patrici do kose, ale tehdy to na divaky nejakym zazrakem fungovalo (hlavne na sedmilete decka, ani ja jsem nebyl vyjimkou). ()

Šimpy

Tohohle Tarzana jsem v dětství měl rád. Wolf Larson je sympaťák, hlavní hrdinka Jane taky a pak nejlepší byl Cheeta! ()

sir-dave

Nemůžu jinak. Nyní už možná blbost ale v té době jsem to žral. Nejoblíbenější tarzan. Souhlasím s komentářem: Dan9K ()

Compadre

Tarzan nikdy nebyl tak mamlasovitej řízek jako tadyvtom seriálu. Nicméně Tarzanův šílený řev (něco mězi jódlováním a projevem ukrutné bolesti u zubaře) a tu malou opici, co s ní všude chodil si budu asi pamatovat do konce života. Tak aspoň něco.. ()

jitrnic odpad!

Ovšem nejvíc byla vždycky veselá scénka na závěr, kdy Čiko provedl něco humorného Rogerovi (jestli se tak jmenoval). A všichni se smáli, až se za břicha popadali... ()

Ravi

Na Tarzana se dalo koukat, není to nijak závratně přínosné, ale má to úroveň a drží si ji. Postupem věku funguje, jako komedie. 30% = 2-/5 ()

rozbris

Toto hodnocení berte s rezervou Jako malý kluk mě to bralo a taky jsem jednou chtěl umět takhle zařvat, mít takové svaly a zachraňovat lidi. Dnes bych se jen podíval z recese a vzpomenul na má mladá léta. ()

cachina

Tento seriál a mnohé další (Odpadlík atd.), které byly k vidění na obrazovkách v mém dětství, se velice težko hodnotí. Na jedné straně se možná jedná o odpad (alespoň u Tarzana určitě), ale na straně druhé, když jsem byl malý jsem to neuvěřitělně sjížděl a nenechal si ujít ani jediný díl. Takže volím zlatou střední cestu. Tři *. ()

xaver

Tuctový, téměř ničím nezajímavý seriál, který má se slavným románem SRB společný pouze název. ()

iXtr3m3

Objektívne odpad aj vo svojej dobe, na druhú stranu som sledoval každé dobrodružstvo bielej opice s menom Tarzan, druhej bielej (o)pičke Jane a tretej opice Cheetah a žral to ako decko. Nooo, žral je asi veľmi silné slovo, nič lepšie v danom čase v TV v danej hodine nebolo, seriózne veci bývali až večer, takže sa to dalo. Jeden z tých tak hrozných a stupídnych seriálov, až to bolo normálne aj pozerateľné. Samozrejme dnes by som si radšej strelil do hlavy, alebo trhal nechty kombinačkami, ako pozerať tento blud, ale vtedy som mal 9 rokov, takže sa to dalo. :) ()