Dantte..

Jediný důvod proč jsem se na ten film vydržel dívat až do konce bylo, že v televizi právě nic jiného nešlo a já byl tak vysmátý z každé druhé scény, že jsem myslel, že je to parodie na Armagedon. Na konci filmu jsem jen kroutil hlavou jak mohl vzniknot tak strašně směšný a vyloženě labilní film jako je Jádro. No a samozdřejmě my nejde do hlavy co tam dělá Hilary Swank. 15 % "end" ()

Rodin

Strašná blbost, v níž Aaron Eckhart září, jako dvoumetrové hovínko v trávě. Ti by se mohli s Kutcherem vzít za ruce a vyrazit na radnici. Já tedy nechápu, proč ho někdo vůbec do nějakého filmu obsadí, a potom ještě proč se účastnila téměř všude skvělá Hilary. Opravdu neuvěřitelně pitomé, až srandovní. A dokonce ani nechybí tradiční WOW, SUPER AND GREAT řídícího střediska, jen ten vítězný doutník, v ten jsem doufal a ono nic. 35%. ()

TedTonks

I přes pár fantasmagorických nesmyslů jako například přistání raketoplánu v kanálu a unoptium (či jak se ten nezničitelný prvek jmenuje) mě tenhle film docela chytl. Ale vážně, přistát raketou v řece? O.o ()

Kinpr

Některé triky jsou pravdu tak strašné, že by se ani do seriálu nehodily. Přesto mě Jádro mile překvapilo. A myslím, že zase tak špatné to rozhodně není. A navíc obsazení není vůbec k zahození. Chce to vypnout mozek a jen se bavit. ()

sWONDER

Niekto ma veľmi bujnú fantáziu. Nebolo to až také zlé ale viac ako 2* si to určíte nezaslúži. Dosť mi to pripomínalo Armageddon, ibaže je to o triedu slabšie. Triky možno aj o dve. Pozerať iba ak naozaj nič iné nie je! Keď už, tak vypnúť úplne mozog : ) ()

Knor

Nenáročná blbůstka. Obsazení je fajn, efekty jsou povedené a když se nad tím nějak moc nešpekuluje tak je to nakonec jednoduchej zábavnej filmeček. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Klasika...katastrofa -> sestavení týmu -> větší katastrofa -> záchrana země. Hloupoučké, béčkové efekty, bez pořadného napětí a vrtací část spíš taková "vtipná". +++ SPOILER 20ti slovy: Zemské jádro se "pokazilo" a partička v čele s "učitelem" ho jedou opravit několika atomovkama, ikdyž jich pár zemře. Nakonec je zachrání velryby :D ()

Najt

Příjemný oddychový katastrofák, který se mě líbil. Dobře atmosférický, pěkně natočený, celkem fajn efekty. Takové filmy mám rád. Rozhodně procenta filmu neodpovídají. Mě to bavilo a já se nenudil. ()

Pochtli

Tak praštěnej nápad jsem uz dlouho neviděl, někdo asi spadl na hlavu.. Ale hlavne pro geology a fyziky je to skvělá parodie na všechny možný fyzikální zákony... ()

Amadeo

Dobrý nápad, jednoduchá línia, len to chcelo viacej akšn a menej amerického happyendu. Ale pozerať sa to dalo. ()

Arccos

Vsichni asi vime, ze Jadro je od zacatku az do konce sledem vedeckych a technickych nesmyslu. Ale urcite to na me zafungovalo lip nez pateticky Armageddon. V kazdem pripade jsem cekal, ze to bude mnohem horsi. ()

Toustovač

Já proti tomuhle filmu vlastně nic moc nemám. Kdyby se jen proboha nebral vážně! Při "prezentaci se sprejem" jsem se musel hodně přemlouvat, abych zůstal sedět. Tradiční schéma amerických katastrofických filmů, tzn. "vyhodíme to do vzduchu", totiž jinak překvapivě funguje. ()

Zadri

Je neuvěřitelné, že jsem to dokoukal až do konce, protože vím, že u filmů tohoto typu je vždy druhá polovina horší. Ještě teď se usmívám nad nereálností mnoha scén. Proč tedy dávám tři hvězdy. Mně se prostě ten nápad jet s vláčkem k jádru a roztočit ho jako káču líbil. ()

nula87

Už dopředu jsem z toho měl strach, ale doufal jsem jsem že to aspoň trošku půjde. Nešlo. Scénář jako odvar mnoha jiných katastrofických filmů, kde to nakonec hrdinní Američané všechno zachrání, ale tady ještě více stupidní než je standard. A provedení? Trapné triky, naprosto šílené dialogy, logické díry, fyzikální zákony neplatí -> hovadina kolosálních rozměrů. ()

_-0-_

1. února 2003 došlo ke katastrofě raketoplánu Columbia. Ve stejném roce byl uvedený film The Core, který začíná scénou, při které dramaticky přistává raketoplán, který tak-tak že nehavaruje - to je téměř Sci-Fi shoda. Ona úvodní scéna se z celého filmu povedla nejlépe... ()

GoreManiac odpad!

Myslel sem si, že je to tal špatný, až je to dobrý, ale tenhle film chce bejt nej a myslí to vážně. Považuju se za člověka s alespoň špetkou přirozené inteligence. I když se někdy směju u pitomostí a fekálních komedií. Ale co nám z US&A servírují tady - tak to fakt nepřekousnu. Za přistání s raketoplánem by se nemusel stydět 007, tenchno(s)hračky - superlejzr a nezničitelnej kov kovů z pána prstenů) by v dnešní době nevymyslel ani J. Verne a pak ta zápletka - jádro se přestane točit. Další z řady amazing filmů, po kterých by si měl člověk nechat zákonitě udělat lobotomii po staru. Ne, tohle prostě nezkousnu!! ODPAD nejhorší úrovně ()

RunningMan

Neni se vůbec na co koukat. Film nenabízí žádnou akci ani pořádný lovestory, je to prostě nuda. Jedna hvězda jenom kvůly některým hecům. ()