Série(3) / Epizody(14)

Amatér1921

Tento velice krátký seriál jsem hltal od začátku až do konce. Reakce postav (či jejich jednání) jsou někdy příliš vyhrocené, ale mějme to za kritické zrcadlo nás samých. Já osobně jsem se alespoň trošku ztotožnil snad s každou postavou. Také se zde řeší (v dnešní době aktuální téma) snů a jejich realizace, které R. Gervais jako promovaný student filosofie umí dalekosáhle rozvinout. Není náhodou, že si vysloužil tolikeré ocenění... ()

Puppy

Bohuzel pro mne zcela nezajimavy serial a lide z prostredi, ktere je mi stejne tak cizi a nepochopitelne. Ne, muj sen neni byt kancelarska krysa ve statni firme :-) ()

lisma

Kancelářské prostředí jemuž vévodí slizký a nesympatický Ricky Gervais jakožto šéf tohoto podniku. Nejedná se o komediální seriál nebo sitcom v pravém smyslu slova o to je tato věc zajímavější. Osobně je anglická verze má oblíbenější než verze americká. Davám čtyři hvězdy. ()

Bytchaz

Ano, britskej Kancl je originál a kult a tak dále, ale na americkou verzi podle mě nemá a je mi úplně jedno, jestli mě někdo bude mít za blbce. Gervais je skvělej, ostatní herci zdatně přihrávaj (Mackenzie Crook a jeho militaristický hlášky mě hodně bavily), zápletky maj velkej komickej potenciál a vůbec je to po všech směrech hodně dobrej seriál. Rozhodoval jsem se mezi čtyřma a pěti hvězdama, ale nakonec dávám "jenom" čtyři - prostě proto, že stejná forma může fungovat ještě líp a jak už jsem psal, americká verze je prostě lepší (mimochodem se na ní podílel i Gervais). ()

Peťko

Gervais - Carrell 1:1, Freeman - Krasinski 1:0, Davis - Fischer 0:1, Crook - Wilson 0:1, UK - USA 2:3. Pokiaľ by som sa mal rozhodnúť je americká verzia nepatrne lepšia. Dialógy sú trochu viac vypilované a dostatočný priestor dostávajú aj vedľajšie postavy. V každom prípade je to vynikajúca príležitosť porovnať rozdiely v prístupe európskych a amerických tvorcov. ()

spawnxp

Z Ricky Gervaise se osypu jen si na tenhle flák vzpomenu. Vono ať si vlastně vzpomenu na kohokoliv z osazenstva tak se osypu... Kancl je opravdu pekelné hnízdo ()

Clapped

Tvůrci se můžou tak opájet svojí dokonalostí, že zařazují do sitcomu záběry na to jak se luxuje nebo kopírující kopírka. Totální výsměch všemu, co jste kdy viděli v televizi a co kdy uvidíte. Pro mě nejvtipnější seriál všech dob.. ()

Janie.

Originální, místy to zanechává dost hořký dojem, místy by člověk brečel smíchy. Poslední díl z tohoto trendu, který si seriál držel po celé dvě série, vybočuje, a velmi důstojným a dojemným způsobem ho uzavírá. Ale že to té Dawn trvalo :) A Tim je jeden z největších seriálových sympaťáků vůbec. ()

JackWalters

Omlouvám se... viděl jsem tři díly a neměl důvod pokračovat dál. Nezasmál jsem se ani jednou, usmál jsem se asi dvakrát, nevím co vám příjde tak vtipné. Rickyho Gervaise mam rozhodně radši při Stand-up představeních když si nebere servítky, tady nestál za nic ()

Bornd

Po dlouhé době co sleduji Americkou verzi The office, která je podle mně nejvtipnějším seriálem co byl kdy natočen, jsem se dokopal k Anglické původní verzi Kanclu. Čekal jsem hodně suchý humor, ale seriál mně celkem i překvapil. Je to celkem dost vtipné a né až tak moc suché. Sice podle mně to na Americkou verzi zdaleka nemá a sice jo tohle je originál, ale v tomhle jsou prostě Američni lepší. Ricky Gervais celkem pohodový bos, ale nejdou mu ty trapné momenty jako třeba Stevemu Carrlovi. Kdybych předtím neznal Americkou verzi dal bych 3*, ale tohle je originál a odvíjel se od toho i Americký kancl takže si 4* zaslouží. ()

whimsy

Ako tu už bolo viackrát spomínané - napriek tomu, že ide o sitcom, neustále z neho máte v podvedomí mrazivý pocit a krutá realita na vás doľahne viac, ako po ktorejkoľvej dráme. A práve to robí pre mňa The Office takým originálnym počinom. ()

Merenre

Jako depresivní dokument o hrůzách odehrávajících se ve firmách je to, alespoň doufám, nerealistické. Jako komedie to nefunguje už vůbec, protože nejenže to není vtipné, ale je to frustrující a extrémně nesympatické stejně jako všechny postavy. Prostě si nemůžu oblíbit takový sitcom, kde je to samý humusák, kde se nemůžu s nikým sžít, nikomu fandit, nikoho mět rád. Gervaisův "humor" mě vždycky odpuzoval i v jeho stand-upech, tady to není jiné - pro mě tohle rozhodně není. Hodnotit nebudu, na to sem to nevydržel sledovat dost dlouho. ()

kolly13

Gervais v plné nahotě a od podlahy. Absurdnost se bohužel dotýká reality, kdo poznal, ví a není mu z toho do smíchu. ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením