Policejní akademie 2

• Česko Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (více)

Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

bax

Vôbec by mi nevadilo, keby celá séria skončila už pri tomto diely. Vtipnosťou je skoro na tej istej úrovni ako jednotka, ale aj tak sa len vezie na jej tieni. Napriek tomu je to skvelá komédia, v ktorej ešte sršali tvorcovia ako tak dobrými nápadmi. Hlavne postava Zeda má niečo do seba :) ()

Drakon

Pořád výborná komedie, hlavní hrdinové naštěstí zůstali a vrací se ve skvělé formě, některé scény především s Jonesem mě rozesmály jako máloco. ()

HJ-FILIP

Proč to všichni srovnáváte s filmem "Policejní akademie" z roku '84 ??? Tohle je samostatný díl navazující na ten předchozí film a jistě nenáhodou je dobře udělaný. Třeba ta scéna, jak rosekají ten obchod se svítidly je dost dobrá. Ovšem náhrada Harrise není moc dobrá. "Mahoony, natrhnu ti zadek" ()

tomasBA

tento film som sledoval, ked som vol este maly stale dokola a stale ma bavil...otazne co by som na to povedal teraz:) ale za stare casi...slabe4* ()

LukasCL

Je to sice pořád zábava, ale kvalit prvního dílu to nedosahuje ani zdaleka. Zed mi k srdci 2x nepřirostl s tím svým vřískáním, vše ale trochu zachraňuje dvojice tupounů Moser a Proctor. ()

Paan

Bezvýhradně nejkoukatelnější díl celé série. Oproti jiným má několik výhod - Mausera s Proctorem, jsou to rozhodně zábavnější pitomci než Harris, Tackleberryho s Kirklandovou, Vinnieho Schtulmana a Zeda. Zed je zkrátka Zed =) Povinností je samozřejmě původní, starý a jedinečný dabing (platí nejen o dvojce, pochopitelně). ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "To je kolínská, Tuckleberry?" - "Ne to je olej na zbraně..." Mahony a spol. - jsou poprvé nasazení do ulic! Není tu Harris... A Mauser není zábavnější ňoumaa než on, ač lepidlo místo šampónu bylo zde top. "Jsem Rumcajs." - "I můj táta byl Rumcajs!" Kvalit prvního dílu to nedosahuje, nýbrž naopak působí dost buransky. Celej film je pošťuchování policistů s bandou výtržníků, kvůli nimž se Mahoney přestrojení za gangstera. - 40%. ()

Stoupik

Dvojka trošku ztratila na originalitě recyklováním úspěšných prvků prvního filmu, ale stále je to pro mě jedna z top osmdesátkových komedií. Mauser sice nenahradil výraznějšího Harrise (i když sprcha byla skvělá), ale zase se objevil psychouš Zed, který mezi záporáky nemá konkurenci. :) ()

drkaldj

Některé věci už tolik nefungují. Příběh by nebyl až tak zlý, jenomže některé dialogy jsou prkenné a takové umělé a nudné. Chemie postav není taky na nejvyšším levelu. Ovšem výhodou pro film je obsazení, které se většinově vrací. Potom taky hraje roli nostalgie, feeling osmdesátek, staré známé vtípky a celkem utíkající stopáž. ()

freebob

Druhý díl Policejní akademie se rovněž povedl.Navic uvedla poprvé postavu kultovního Zeda,zde nejdříve jako zaporáka. ()