Policejní akademie 2

• Česko Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (více)

Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

helrohir

Dvojka je slabšia než jednotka, ale napriek tomu je to stále zábava na úrovni, ktorá sa hodí aj k viacnásobnému pozretiu. Ďalšie filmy však už išli poriadne z kopca. ()

kubilov

Ne tak skvělé jako první díl (prostory akademie mi prostě chyběly) zato přibyde spousta nových postav, z nichž je jednoznačně nejlepší Zed, neskutečný zvíře. Přijde dokonce asi i ten nejnepříjemnější okamžik v celé sérii, moc příjemná paní s rukavičkou na PTD - prohlídku tělesných dutin. Jinak žádná sláva. ()

Brano

Už to síce nie je také dobré ako jednotka, ale stále sa dá na to pozerať. Vtipné scény už nemajú takú razanciu, ako v predošlej časti, ale aj tu sa nájde zopár, ktoré pobavia. Nový herci ma nijako zvláštne nezaujali a trocha mi chýbali niektoré staré tváre z jednotky, ako napríklad Bailey, alebo aj Gaynes, ktorý dostal minimum priestoru. /60%/ ()

PlayEasy

Přesně tohohle jsme se obávali... Jedničku jsme si zamilovali, ale jak to tak vypadá, předchozí díl vypotřeboval skoro celou nádrž vtipnosti. Takže na pokračování zbyl jenom ZBYTEK. Nejvíce nám asi vadil přitroublý záporák a jeho banda. Chyběla nám jejich akademie a štval nás nový název "Modré ústřice". Jinak některé vtipy se opravdu vydařili třeba ten s tou sprchou :) a přeci jenom tam byla vidět snaha a to se musí odcenit. 55% ()

horor2

Pořád slušná a smíchy výbušná podívaná :-) Ať se přizná ten, kdo má chlupaté ruce :-D Představitel Zeda byl luxusní :-D ()

ostravak30

Policejní akademie 2: Jejich první nasazení už samozřejmě není tak dobrá jako její starší sestřička. Hlavně proto, že originalita postav už zkrátka zmizela aneb opakovaný vtip není vtipem. Na druhé straně, jako diváci jsme měli možnost vidět je v akademii se učit. Zažít postavy i v praxi je věc další. Například Larvell Jones v podání Michaela Winslowa je ale vtipný pořád. Chybí citelně G.W. Bailey jako kapitán Harris, ale toho nahradil Mauser čili Art Metrano. Ale první je vždycky to první. Marné. ()

adamix

Lepší záporák oproti jednotke, primitívnosť ale strašne citeľná. Úsmevných situácii sa tu aj skrz opozeranosť nájde. ()

keyzar

Tenhle díl je ještě celkem dobrý, i když první díl je první....tenhle díl už ničím nemůže pekvapit a i tolik dobrých hlášek najednou začne za chvíli nudit. ()

route60

Tak dvojku jsem dříve vubec nemusel ale časem ten film je lepší a lepší a rozhodně je vice originálni než pozdější díly které jen opakují stokrát vyřčené a Zed je neuvěřitelný. ()

Reiner

Klasika, která ve své době uměla pobavit. A jen proto, že dnes je "všechno jiné" by nemělo hodnocení být nižší. ()

J.Mayen

Pokracovani Policejni Akademie prinasi jeste vic vtipu, srandy, a dovolil bych si tvrdit, ze svoji kvalitou zcela dostihuje jednicku. O to vic, kdyz se ve scene objevi sef gangu Zed. Filmy meho mladi, na ktere nedam dopustit. ()

Gig

Francouzi mají Četníky, Amíci Akademii. A co tyto série ještě spojuje. Jak Četníci 2 - v New Yorku, tak Akademie 2 - v New Yorku 😀 mě baví nejvíc. Jo a to nejde být Rumcajs. Můj táta byl Rumcajs. ()

Tuty

Pokračování se sice vydalo tochu jiným směrem, ale pořád je to slušná porce humoru. Slabších 70%. ()

zodiak217

Táto časť trochu zaostáva za predchádzajúcou, aj keď nadväzuje na prvú a herci sa opäť dokonale zhostili svojich úloh. Príjemne ma to pobavilo aj keď som čakal možno trochu viac po predchádzajúcej časti. Ale rád si to pozriem aj po čase ()

DansteR

Rozhodně slabší než jednička, ale pořád se dá na to ještě dívat, od jedničky sice žádná invence jen jiný příběh, ale hlavní hrdinové ještě neomrzeli. 70% ()