Policejní akademie 6: Město v obležení

• Česko Policejní akademie 6: Město v obklíčení (více)

Vlna zločinnosti opět zachvátila město a policie nedokáže řádění zločinců zastavit, obzvláště když jsou v akci takoví "experti" jako kapitán Harris s Proctorem. A tak se na guvernérův příkaz ujme vyšetřování speciální tým vedený náčelníkem Lassardem. S ním přichází i další známí: mohutný černoch Moses Hightower, háklivý na poznámky o barvě kůže, lehce trhlý imitátor zvuků Larvell Jones, drobná a nesmělá černoška Laverne Hooksová a nechybí samozřejmě ani fanatický pistolník Tackleberry, energická Debbie Callahanová, Lassardův pohledný synovec Nick a také chodící katastrofa Fackler. Zatímco se policisté radí o postupu, vyloupí trojice lupičů banku. Rozbíhá se pátrání, které dlouho nemá jiných výsledků než řadu trapasů a nedorozumění. Když však starosta s policejním komisařem oznámí, že část nedávno uloupených šperků se našla u Lassarda, a policisté jsou suspendováni, je jasné, že jde do tuhého. Hrdinové se pochopitelně nevzdají a pokračují v pátrání na vlastní pěst. Zjistí, že lupiči řádí přesně na plánované trase budoucího metra, takže ceny pozemků klesají a stávají se ideálním cílem pro spekulace. Když tajemný šéf banditů zahájí poslední část operace Zmatek a nechá vyhodit do povětří elektrárnu, rozpoutá se v ulicích chaos. Ten policie jen s obtížemi zvládá. Jones, Nick, Tackleberry a Hightower se však dostanou lupičům na stopu. (TV Nova)

Juto

Komédia nemusí byť rafinovaná alebo originálna, aby bola zábavná, ale mala by mať trochu šmrncu. Vtipy tejto „Akadémie“ sú tupé. 3/10 ()

WolfR

Policejní akademie 6: Město v obklíčení. Je to rozhodně horší než 5 díl a jde vidět, že tato série už mele z posledního, i když musím přiznat, že tam ještě pořád najdeme pár fakt dobrých, vtipných momentů. Ovšem herecké výkony hlavních představitelů, už nejsou zdaleka tak dobré jako tomu bylo v prvních dílech a ty novější postavy stojí za houby a nový hlavní záporák je vyloženě směšný. 6 díl Policejní akademie si opravdu víc, jak 2 hvězdy nezaslouží, ale přesto mám sérii Policejní Akademie rád. Příjemná oddechovka, když už nic. ()

panMartin

Přestože se občas nějaký ten úsměvný moment našel, těžko mluvit o komedii. Bohužel se z nápadité komedie stala bezzubá mizerná fraška. Mělo to skončit třetím dílem a bylo by to pro všechny nejlepší. Hrůza. ()

filmmovier

Odpad si to nezaslouží... Absolutně nejhorší a již naprosto zbytečný díl. Absolutně všechno v prčicích. To není zábava, to je prostě nuda. Ale myslím, že jsem se tak dvakrát pousmál... ()

lennyd

Okrskem se valí vlna zločinu, a hlavně gang z Wilson Highs policii pěkně zatápí. Kapitán Harris je v koncích, a tak mu starosta posílá nečekanou posilu - velitele Lassarda se svými kadety. Chtě nechtě (a jako že hodně nechtě) musí všichni spojit své síly, a zjistit proč gang útočí jen podél trasy podzemky, a kdo se skrývá v pozadí... Šestá policejní akademie mne bavila o maličký kousek více než ta předchozí, ale to bude nejspíš tím, že přece jen obsahuje náznak nějakého příběhu (a ne úplně špatného). Samotné zpracování a pokus o vtipné scény působí jako mnoho dní nošené fusekle, většina herců se tváří, jako by zde byla jen z donucení, a tak snad nejzábavněji působí sám kapitán Harris (G. W. Bailey) se svým pucflekem Proctorem... ()

anli

Šestý a dle mého nejhorší díl série,který nezachraňuje už vůbec nic.Scénář je bez nápadu,herci nezajímaví a příběh nudný.Celé to zbytečně natahované a divák se dočká asi tří celekm slušných vtipů a celkem slušné přestřelky v závěru filmu.Není to ale nic,k čemu by se někdo dobrovolně vracel.Za výše zmíněné věci dávám 25%,protože víc si nezaslouží. ()

Compadre

Jednou dopadnem všichni špatně (jak říká pan doktor ve filmu Vesničko má středisková), ale doufam, že to nebude tak hrozný jako závěr této policejní série. Katastrofa. ()

lykan9

Kvalita Policejní akademie se stále zhoršuje a Město v obklíčení již nezachraňuje ani nostalgie. Vše už spadá až do trapnosti a divím se, že herci v tomto projektu stále pokračují. Dvě hvězdy za opravdu jen pár dobrých vtipů. ()