Chamtivý strýček (Brian Cox) a hromada dluhů donutí roztomilého smolaře Steva Barkera (Johnny Knoxville) uchýlil se k plánu tak šílenému a zavrženíhodnému, že by dokonce mohl fungovat. Bude předstírat mentální retardaci, pronikne na nadcházející Speciální olympiádu a domů přiveze zlato! Jenomže soupeři celý podfuk prokoukli. Steve díky nim procitá a uvědomuje si, že chce zdolat mnohem větší výzvu: stát se lepším člověkem. U filmu Bláznivá olympiáda, natočeného v produkci neohrožených bratrů Farrellyů (Něco na té Mary je, Těžce zamilován) se budete neskutečně bavit od začátku až po závěrečné titulky! (oficiální text distributora)

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +fain herci -minimum fórů/// Celkem pohodová oddychovka s pěkným příběhem o chlápkovi, který hrál retarda, aby vyhrál olympiádu. Toho retarda hraje Johnny Knoxville a hraje ho velmi dobře. Potěší účast Katherine Heigel a dobrá hudba (ze Sedmy statečných?). Jen scénář by mohl být lepší. Je to komedie, ale gagy jsou podle mě příliš laciné a smát se u filmu moc nebudete. Každopádně mám z filmu dobrý pocit./// Celkem 67%/// ()

misterz

Šťastie tohto filmu je, že má silnú pointu a námet. To ho podľa môjho názoru zachránilo. Nájde sa tu síce pár dobrých humorných scénok, ale celkovo je scenár slabučký ako pierko vo vetre. Na druhú stranu však Johnny Knoxville podal dobrý výkon. Mne to vychýdza na šedý priemer, so zavretými očami a ešte aj päsťami tri hviezdy. ()

kingik

Komedie, na kterou se dalo v pohodě dívat, a kterou spolehlivě táhl Johnny Knoxville, ale i o Katherine Heigl se dá s klidem říct, že jí to moc slušelo. Trochu chybělo více vtipů, které by nějak utkvěly v paměti. Místy se nebylo moc čemu smát. Jednou a možná už nikdy víc. 60% ()

IQ Tiqe

Byl bych nespravedlivý k ostatním filmům, které si to zaslouží, kdybych dal 3* - sice jsem si zasmál, ale zároveň mě drásala nervy naivita a místy trapnost, tohle skutečně není příběh ze života. ()

AllShallFall

To dění mě prostě donutilo se smát. Mentálně retardovaní byli výborní. A korunku tomu dodala přítomnost krásné Katherine Heigl. ()

Zodd

Námětem vlastně dosti odvážné, provedením se z toho ze strachu stala “pohádka” s morálním ponaučením, která nemá přehledně vymezenou cílovku. A možná je to i dobře. ()

Flakotaso

Johnny Knoxville dělá kokotiny. A dělá je tak dobře, že mi několikrát v krku zaskočil kousek vepřové panenky naložené v láku, kterou jsem u této docela povedené komedie ledabyle pojídal. Škoda těch nezbytných moralitek, ale júesej se bez toho neobejde. ()

rikitiki

Film se snaží čerpat humor z nechutností. K tomu je ještě urážlivý vůči postiženým. Příběh samotný je provařený jak hovězí polévka z kostky. /5. 5. 13./ ()

honajz

Bratři Farrellyové natočili až moc slaďák, i když myšlenka je hezká, o tom, jak se chlápek vetře mezi debily, aby se mohl zúčastnit olympiády postižených. V hlavní roli Johnny "Jackass" Knoxville. ()

Roman.Ticka

Tři je málo ne s ohledem k postiženým spoluobčanům, ale k připomenutí (nakopnutí) formou virtuální facky nám (ne)normálním, jak se má doopravdy žít a ne živořit. Bála jsem se, aby příběh nějak neujel nežádoucím směrem, ale nestalo se tak. Naopak parta milých prostoduchých opravdových lidiček se chovala přirozeně při zachování sebe sama, což převést do herectví musí být hodně těžké. Nevím, čím to je, ale bylo mi v jejich společnosti tak nějak lehčeji a velmi příjemně, což není nic nového, ale stejně se nejde nezamyslet nad tím, co (kdo) je vlastně DNESKA normální?! ()

TheEvilTwin

Knoxville umí i líp. The Ringer je co se týče humoru hodně přízemní, na to, s jakou látkou potenciálně pracuje. Plno Dowňáčků a retardů okolo a světe div se, tvůrci se s humorem vůbec nerozmáchli, právě naopak si z nikoho tady nedělají prdel, nikomu se nevysmívají a celé jakoby to nemělo dostatečnou odvahu a koule vystoupit z pole formální korektnosti. Nakonec pak jde o komedii na vtipy chudou, která sice příběh tak nějak odvypráví, ale nikoho výrazněji nerozesměje a to je chyba. Šampioni (2018) byli v tomhle ohledu daleko více otevřenější, pobavili více a i příběhově i herecky zasáhli diváka šikovněji. ()

eraserhead666

Úplně nejlepší na téhle komedii je, že ač je plná mentálně postižených lidí, nesmějete se jim, smějete se s nimi. Protože to Knoxvillovi nandávají jak prase. A je to fakt švanda. ()

prome

Nevim co na tom lidi vidi ale ja si po 20 minutach filmu pral aby uz skoncil. Jestli jsem v tomhle C-ckovem filmu alespon 3x zasmal tak je to moc. ()

BoPo

Potenciál Katherine Heigl by sa nemal zahadzovať v takýchto nemastných neslaných pokusoch o "bláznivú" zábavu. ()