Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

jojinecko

3,5*/5...Netradične pojatá a príjemná romantická komédia, ktorá kvalitatívne vyčnieva v porovnaní s ostatými žánrovo podobnými filmíkmi. Môže za to predovšetkým veľmi príjemné ústredné ženské duo, medzi ktorými tá "chémia" naozaj fungovala:) ()

rikitiki

Fajn natočené, příjemní hrdinové, vtipné dialogy a místy i vtipné situace (zejména zákazníci květinářství a jejich důvody pro výběr kytky), ale tím koncem z Dojákova to úplně zabili. ()

claudel

Netradiční romance se mi zcela trefila do nálady a příjemně pobavila. Piper Perabo a Lena Headey tvoří pár, kterým zkrátka musíte fandit. A já se řadím k těm, kterým teda nebylo valnou většinu filmu vůbec jasné, jak to celé dopadne. ()

eraserhead666

„Mám otázku, proč je abeceda v tomhle pořadí?“ Jsou filmy, které omílají po sto prvé ten samý námět, jen ho tu a tam trošku okoření něčím jiným. A přesto se vám prostě líbí. Je pravda, že mít to klasický heterosexuální model, nehrát v hlavních rolích příjemná Piper Perabo a božská (celkově) a skvělá (herecky) Lena Headey a nebýt v tom výborní špičkující se rodiče jedné z hrdinek, byl by to jen průměrný film na pomezí romantiky/dramatu/komedie. Naštěstí tohle všechno ten film má a proto mě strašně baví. Navíc obsahuje něco, co je mi velice příjemné a velmi mě to těší – tím je existence upřímné lásky, lásky, která uškodí sama sobě jen proto, že nechce bránit štěstí milované osoby. Je to silně idealistická představa, ale já jsem vždycky věřil, že je skutečná a že je silnější než běžnější pokrytečtější egoisticky vlastnický model (miluji tě, ale hlavně to znamená, že tě chci vlastnit, a že pokud tě nemůžu mít já, ať tě nemá nikdo, že jde hlavně o mé štěstí a ne o tvé). Tohle mě na tom filmu obrovsky potěšilo a zahřálo. ()

Ištván87

Pohodová britská komedie, dokazující, že když je láska pravá, na pohlaví a jiných podružnostech nezáleží. Moc pěkný film, plný vtipných slovních přestřelek, který vám sice bude připomínat jiné romantické filmy, ale přinejmenším posledních 20 minut je dost nestandardních a některá žánrová klišé jsou tu moc hezky porušena (velké přiznání spícímu člověku)... Jen mě mrzí, že nedotáhli do konce vedlejší dějovou linku o věčně nezadané kamarádce hlavní hrdinky. ()

ProjectAlice

Tak pekný príbeh, že to ani nemôže byť pravda a pochybujem, že by sa toto s tak perfektným happy endom niekdy udialo aj naozaj. Fakt chválim obsadenie, Piper a Lena sú skvelé duo, ďalej výborná hudba a scény. naozaj som im fandil a želal si taký koniec, pretože veľa filmov sa končí práve nenaplnenou láskou, takže pochvala réžií. 90% ()

MoiJe

Mam rada Headey i Perabo, skoda len, ze som bola nutena si ublubit aj Hecka (manzelicka) a teda ich moznemu rozchodu nefandit tolko, ako by som mala... Btw, rozhodne doporucujem original, ten britsky prizvuk filmu pridava :) ()

moviesfan

Je zde pár momentů, kde se člověk zasměje, pousměje. Tenhle film mě zaujal díky jeho tématu. Film není špatně natočený, nechybí ani dobře rozvedené téma. Vylepšit by to ale šlo. Přece jenom je tenhle film brán jako jedna z oddychovek. ()

JohnCZ

Hodně příjemná, leč v tomto podání hodně nerealistická romantika. Film samotný z objektivního pohledu není nic extra, scénář je předvídatelný až hanba, ale více jak polovinu hodnocení tvoří obsazení - mezi Piper Perabo a Lenou Headey funguje místy až neskutečná chemie. Lena mě neustále překvapuje - dokáže zahrát jak bezcitnou mrchu, tak křehkou krásku. ()

Crazer

Další z řad nekončících anglických komedií, i když tentokrát je to trochu obráceně. Vždy se dá přijít s něčím novým, originálním .. zápletka je ale stejná jako u většiny HETERO romatických komedií. ()

ladko

Tak lesbická romantická komédia tu ešte asi nebola, takže plus za originalitu. Inak je to v podstate priemer, ale dobre sa na to pozerá a soundtrack bol výborný plus sympatická Piper, takže nakoniec ****. ()

kareen

I když se zápletka této romantické komedie trochu liší v tom, že zamilovaný pár místo ona a on tvoří dvě dívky, zbytek už se nese v duchu stokrát viděného příběhu o lásce na první pohled. Ovšem znáte to, jsou případy, kdy vás takto provařený námět spíš znechutí či k smrti znudí, ale také se občas stane, že narazíte na film, který vás okouzlí natolik, že mu ta klišé rádi odpustíte. A u mě je to právě tento případ. Ani přesně nevím, proč se mi snímek tolik líbil, snad za to mohou sympatické postavy nebo ta celková pohoda, kdo ví? Ale jedno vím jistě, ten dokonalý happy end jsem jim zbaštila i s navijákem. ()

ivishka

Průměrná romantika mezi stejným pohlavím. Na začátku náladová hudba spolu s krásnou nevěstou a vyšňořeným ženichem a konec pro něj hořký ovšem pro nevěstu a květinářku sladký, až jsem se málem utopila v karamelu. Herecké výkony nic moc - krom mé oblíbené herečky Piper Parabo, která takto už podruhé ukázala, že za peníze se nebojí zahrát lásku se ženou :-D. ()

nirvanafan

Vkusně natočené a až na ten závěr i poměrně bez klišoidní demence v dialozích. Kouká se na to dobře, ale narozdíl od jiných jsem prostě Leně a Piper fandit nemohla. Hlavní hrdinka má doma chlapa s tváří Matthewa Gooda, který je milý, pozorný a dokonce vaří. Jednou za celý film si teda dovolí opít se poté, co se jeho stará chová jako osina v zadku. Prostě jeho jedinou chybou je, že se s ní nerozešel už dávno. Uvědomuju si, že je to film a romantika, ale tyhle lásky na první pohled, pobláznění, kvůli kterému někdo opustí člověka po dlouhých společně strávených letech, mi připadají hrozně podvratné. Asi jsem fakt konzerva, ale příště raději Jane Austen a její rodinné hodnoty. ()

blackrain

Láska dělá s lidmi divy. Zvláště ta na první pohled. Ta je úžasná a krásná. Dokáže vám otočit život o stoosmdesát stupňů, totálně ho překopat. Máte pocit, že do vás uhodil blesk z čistého nebe. Musíte pořád myslet na objekt svého zájmu. Neexistuje pro vás nic jiného. Rachel se taky neočekáváně zamilovala, ale v nevhodný den, v den své vlastní svatby. V tu chvíli se všechno změnilo. Jistě, tak trochu netradičně pojatá romantická komedie, ale příijemná. ()

Damiel

60 % - Holky hezký, ale ve filmu, který otřepaností námětu nemůže být otřepanější. Jediná výjimečnost oproti romantickému mainstreamu tkví v tom, že v hlavní roli jsou tu právě dvě dámy; kdyby to byla klasická dvojice muž-žena, nezaujme tenhle film vpravdě ničím (podobně jako Zkrocená hora). Ale pro hodinku a půl odreagování se je to dobrá volba. ()