Max Smart vypadá jako neškodný úředníček, ale jeho snem je stát se tajným agentem. Zatím pracuje jako analytik v hlavním štábu supertajné špionážní organizace Kontrola, která se specializuje na boj proti mocnému zločineckému syndikátu Chaos, vedenému bezohledným Siegfriedem. Podle Maxovy analýzy se nepřátelé začínají zajímat o atomové zbraně, ale dřív než stačí Kontrola něco podniknout, je štáb přepaden a vzápětí začnou nepřátelé z Chaosu likvidovat tajné agenty, jejichž seznam uloupili. Náčelník proti nim musí vyslat někoho, koho neznají, a tím je právě Max Smart. Je jmenován agentem 86 a jeho parťákem se stane krásná agentka 99. Mají vypátrat dodavatele zbraní Krštice a zabránit zneužití jaderného materiálu. Stopy je zavedou do ruského Smolenska. Cestou se neustále dohadují, Max je považován za teroristu, a poté dokonce vypadne z letadla. Kolegyně ho sice zachrání, ale musí se zbavit tlustého Araba, který je napadne. Dostanou se do Kršticova domu, proniknou do jeho počítače a Max s ním svede vítězný taneční souboj. V Moskvě sice padnou do Siegfriedovy pasti, Maxovi se však podaří uniknout a odhalit továrnu na zpracování uranu, maskovanou jako pekárna. Agent 23, který měl Maxovo hlášení ověřit, však v pekárně žádné stopy po uranu nenašel. Zatímco Max se ocitá v podezření, že je dvojitý agent, Siegfried připravuje zbraně, kterými chce zničit Los Angeles. Max pochopí, že je mezi agenty zrádce, a také kdy a kde má bomba vybuchnout. (TV Nova)

Umělec

Příjemná komedie, od které dopředu víte, co čekat a ona vám to dá :-) Naštěstí to není až tolik komedie "bláznivá" jako spíše "normální". A je to dobře. Dobře se mi koukalo na Carella a samozřejmě i Anne Hathaway ;-) Pobavil jsem se, nechyběl ani slovní humor,spokojenost. 75% ()

Gothos

Get smart působí jak docela nevyrovnaný film. Na jedné straně nám nabizí nutnou dávku filmových klišé, klišé navíc tak přehnaných, až sem měl nekdy chuť to vypnout (skok padákama, "ukecání" nepřítele v přímém souboji (tohle působilo až trapně)). Na druhé straně se objevili ve filmu i skutečně zábavní momenty (žvýkačka na botě, rozhovory mezi filmovýma postavama Anne Hathaway a Steve Carella . Závěr nejsmutnějsí čast filmu protože se u toho nudíte a stejně víte jak to asi dopadne. Myslím, že znovu bych se to už nepodíval, ale na jedno podívaní to není nejhorší volba. ()

mellon.a

Jeden dovolenkový podvečer prožitý při sledování tohoto filmu - příjemně strávená doba, protože člověk nechce nic víc než koukat na pěkný lidi a trochu akce a zasmát se občas při povedené hlášce, a to tenhle film splňuje. Po určité době mi už ale utkvělo jen jedno - "To je hnus - kanál, výkaly, krysa, krysa sjíždějící kanál na výkalu". Což je asi málo. ()

+sfinx+

Konečně pořádná parodie na blbinky ve stylu 007. Od začátku do konce slušný výkon herci výborní. Co víc dodat? Jedině ještě oblíbené hlášky: "Tohle je chaos - tady se škrt prt bum neříká!" a "Co tady tak neuvěřitelně páchne? -Strach!!" ()

712

Jedna z nejlepších komedií, co sem v poslední době viděl. Carell a Johnson výborní a Anne Hathaway je k sežrání! ()

JARDAHONDA

Akční komedie Dostaňte agenta Smarta mě moc nezaujala, přehnaný děj, který mi připomněl Jamese Bonda v céčkové verzi. I když ve filmu hraje můj oblíbenec " Rock " tak to nijak nezachránil, navíc hrál béčkovou roli. Pár scén bylo fajn, něčemu se člověk i zasmál, přesto vše jsem od tohoto žánru čekal trochu víc. Takže jen 3 hvězdy ()

ko.mar1

Komédia+akcia=paródia na niektoré diely J.Boonda. Ale da sa pohodlne pri pozeraní odpočinúť,dej dobrý ,herecké obsadenie dobré, celkový dojem tri hviezdičky. ()

karhy

výborné obsadenie. len škoda,že film trpí hroznými chybami a priamočiarým scénárom....určite sa dá na komické situácie dobre zasmiať, ale to je asi maximum čo vám dá tento film....niektoré slovenské a české TV stanice môžu týmto filmom zaplniť dieru v TV programe. ()

Bblondie

Z tohoto filmu mám smíšené pocity, chtěl se tvářit jako komedie, jako akční film nebo jako romantický film? Dohromady je to všechno dost překombinované, scénář vychází z klasického klišé, kdy se úředník stane téměř z ničehonic prvotřídním agentem, Anne Hathaway mě rovněž nepotěšila. Nicméně kladně hodnotím, že i když to bylo tak přeplácané, alespoň to bylo jakž takž vtipné. ()

Gaston155

Dám 4 moje mesačné výplaty za stretnutie s Anne.Nevadí auto si kúpim o rok.Takže smer Los Angeles.A dúfam že bude mať dlhé vlasy.Film nič moc,taká malá hovadinka-možu púšťať deťom na JoJ-ke ráno o šiestej. ()

dboshj

Už dlouho jsem se tak příjemně nepobavil. Není to komedie k popukání, ale má dost vtipných scének, které jsou zábavné a neohrané (a některé i ohrané). Není to na 100%, ale na ***** určitě. ()

Profík

Tahle komedie/parodie/pocta akčním/špionážním filmu rozhodně měla na víc. Je o něcom konzistnější než Austin Powers a má lepší příběh, ale občas tu zase jsou scény méně vtipné nebo vyloženě otravné a nehodící se ke zbytku filmu. Ale Carell dobrý a většina jeho scén výborná a Hathaway krásná. 80%. ()

Ondra.T

Povedená oddechová komedie o tajném agantovi. Takhle nějak by vypadal film Johnny English, kdyby hlavní hrdina nebyl úplný blbec, ale jen příliš svědomitý úředník výzvědné organizace, který se vždy toužil dostat k mezi agenty v terénu. ()

2flower

Ako naočiť v 21. storočí filmový remake špionážneho/komediálneho seriálu z dávnych rokov 60-tich? Určite pomôže, keď sa oboznámite s predlohou a nezaškodí, ak si ako poradcu zavoláte Mela "Najvtipnejšieho muža Hollywoodu" Brooksa. Get Smart má presne ten správny pomer napätia a komédie aby si vyslúžil 4 hviezdičky. Steve Carell, ktorého inak príliš nemusím, sa dokonale hodí do role hyperakčného agenta, ktorý problémy nerieši výhradne "silnejším kung-fu" alebo "nerdovskou inteligenciou". Smart je zručný ako v boji tak v plánovaní a psychológii - svojou neskúsenosťou si však občas hádže polená pod nohy. Ak si však chcete film naozaj užiť odporúčam sa najprv oboznámiť so seriálovou predlohou. Len málo remakov takto prudko pozerateľne zachováva ducha predlohy. Za to dávam plný počet bodov. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (více)