Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Max Smart vypadá jako neškodný úředníček, ale jeho snem je stát se tajným agentem. Zatím pracuje jako analytik v hlavním štábu supertajné špionážní organizace Kontrola, která se specializuje na boj proti mocnému zločineckému syndikátu Chaos, vedenému bezohledným Siegfriedem. Podle Maxovy analýzy se nepřátelé začínají zajímat o atomové zbraně, ale dřív než stačí Kontrola něco podniknout, je štáb přepaden a vzápětí začnou nepřátelé z Chaosu likvidovat tajné agenty, jejichž seznam uloupili. Náčelník proti nim musí vyslat někoho, koho neznají, a tím je právě Max Smart. Je jmenován agentem 86 a jeho parťákem se stane krásná agentka 99. Mají vypátrat dodavatele zbraní Krštice a zabránit zneužití jaderného materiálu. Stopy je zavedou do ruského Smolenska. Cestou se neustále dohadují, Max je považován za teroristu, a poté dokonce vypadne z letadla. Kolegyně ho sice zachrání, ale musí se zbavit tlustého Araba, který je napadne. Dostanou se do Kršticova domu, proniknou do jeho počítače a Max s ním svede vítězný taneční souboj. V Moskvě sice padnou do Siegfriedovy pasti, Maxovi se však podaří uniknout a odhalit továrnu na zpracování uranu, maskovanou jako pekárna. Agent 23, který měl Maxovo hlášení ověřit, však v pekárně žádné stopy po uranu nenašel. Zatímco Max se ocitá v podezření, že je dvojitý agent, Siegfried připravuje zbraně, kterými chce zničit Los Angeles. Max pochopí, že je mezi agenty zrádce, a také kdy a kde má bomba vybuchnout. (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (513)

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Ach bože. Další parodie na špionážní filmy. Další příběh o agentu - idiotovi, který se nedopatřením stane důležitým. To jsem si říkal, když jsem o Smartovi slyšel prvně. Nicméně výsledek jepřeci jen o dost lepší. Povedené gagy, na žánr chytrý humor a Steve Carell v první roli, která mi není nesympatická. Příběh je sice docela obyčejný, ale potěší, že agent Smart tentokrát není naprostý idiot, ale jen obyčejný chlápek, který chce být agent a ne vždy se mu to daří. Tento rozdíl se může zdát nepatrný, ale ve skutečnosti zařídil mnohé. Z obyčejného námětu udělal zábavnou, ale ne hloupou podívanou, kterou si možná ještě někdy rád připomenu. 70% ()

Shit 

všechny recenze uživatele

O něco málo míň vtipný než Johnny English, ale přesto výborná zábava plná podařených gagů, který obstarává z 90% hlavně výbornej Steve Carrell a povětšinou se mu fakt daří a několik vtipků je fakt extrémně zdařilá úroda, mimoto se tady občas naskytne příležitost na dobrou akcí, která je hned využitá, takže i po týhle stránce toho film nabídnr docela dost. Ale přece jenom 110 minut je na komedii tohohle druhu, i když docela svižnou a akční, až moc. ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Na to že Carella vůbec nemusím se mi to líbilo až nějak moc. Opravdu mi do role Smarta sedl. Z Anne Hathaway je vážně kus a je radost na ni pohledět. Skvělý byl i president James Caan a The Rock už dlouho nebyl tak cool. Vtipy jsou vtipné, akce je svižná (Peter Segal s vyřádil) a vůbec je všechno tak jak má být. Vlastně ani nevím proč, ale mám z toho filmu příjemný pocit. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Velká spousta drobností, vtípků, postav a dokonce i Steve Carrell dělají z druhořadého Smarta příjemnou oddechovou komedii, která potěší snad každého, kdo alespoň trochu slyšel o Jamesu Bondovi nebo dokonce viděl původního Smarta(kdo nezná trik s telefonní budkou?). Velmi potěší také Anne Hathaway, která je opravdu krásná a takto jsem ji vždy chtěl vidět. Krásnou vtipnou a odhodlanou. Steve Carrell pro mě nikdy nebyl ten pravý komediální typ, ale tímto filmem si trochu napravil reputaci např. po tragickém Božském Evanovi, který ho posadil zpět na zem po úspěchu 40 let panic. Po dlouhé době se zase jednou těším na druhý díl, který snad přijde a bude opět do detailu vymazleným produktem, který bude obsahovat odkazy a vtípky, na které bych sám nepřišel. ()

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Podařená komedie, dokonce ani Carell mi nevadil a to ho nemám moc rád. Některé situace vypadaly jako doslova okopírované z Bonda (pochopitelně), Johnny Englishe nebo Austina Powerse. Třeba Zohan se mi líbil víc, Smart se držel při zemi, mohlo to být bláznivější a obsahovat míň klišé. Ale dobře se na to koukalo, to určitě. 70% ()

Galerie (53)

Zajímavosti (17)

  • Herečka Anne Hathaway si během natáčení filmu obnažila holení kost tržnou ránou. Rekonvalescence zahrnula i podstoupení plastické operace. (Mr.Bulva)
  • Film, který sledují dva lidé v televizi v bytě, do kterého agent Smart a agentka 99 proletí oknem a pochvalují si výborný zvuk na domácí kino sestavě, je Batman začíná. (ing.Frosty)

Související novinky

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (více)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (více)

Reklama

Reklama