Je fakt, že nad tímhle filmem se člověk od začátku hodně usmívá .. ať už pro jednoduchý děj, sem tam směšné rekvizity a nebo pro spoustu chyb, které mě osobně přímo byly do očí .. tohle ale rád opomene a to z toho důvodu, že i když je Carell naprosto anti-typ muže snů, tak má obří charisma, které táhne film takovým způsobem, že i ty chyby atd. se mu odpouští. Anne nikdy mé sympatie nezískala, ale tady hned v prvním záběru, ve kterém se objevila, mě tak nějak okouzlila .. a tak se to neslo celým filmem. Johnson to se mnou taky nemá lehký a moc mu neholduju, ale stejně tak jako Anne - už v prvním záběru jsem se z něj mohla potrhat smíchy. Ať už je tenhle film jakákoli hloupost, je zatraceně vtipná a já se božsky bavila ..(21.11.2008)

Dostaňte agenta Smarta. To se lehce řekne. No, řekne, ale spíš se obávejte o to, aby náhodou agent Smart nedostal vás. Ne, to se nebojte, tohle vás nedostane... Ani omylem. A jako že jich tam je. Těch omylů. Smál jsem se jednou, ale to s filmem ani moc nesouviselo. No, schválně, posuďte sami. Koukám takhle na film Dostaňte agenta Smarta a najednou koutkem oka zpozoruji Římana na plotě. Starší typ, hubený, oblečený v zánovním anoraku. Na chodníku zaparkoval starý dvoukolák s kusy sousedova vlnitého plechu, jeho sporákem a dvěma disky z jeho auta. Otevírám okno a volám na toho vetřelce: "Co je, vole? Slez z toho plotu, kurva!" Ale to kurva jsem neřekl, nechtěl jsem riskovat, že mi ten plot v noci odnese kohorta Římanů. Řekl jsem: "Co si přejete, pane?" Od jisté chvíle jim v naší čtvrti říkáme pane. Nikomu to za ten risk nestojí. Život menšiny, nás, Čechů v naší čtvrti, není procházka růžovým sadem. Ale k věci. On mi odpověděl: "Nemáš ve sklepě kotel, more?" Odpověděl jsem raději nepravdivě, že nemám. A pak jsem se právě při filmu Dostaňte agenta Smarta chechtal představě, jak si ten pán odnáší z mého sklepa 236 kilový kotel s příslušenstvím. To mě dostalo. Tenhle smart agent fakt jo, přátelé.(11.6.2013)

Ty krááááávo, to byl luxusní nářez! Hodně dlouho jsem nezažil film, který bych prožíval celou dobu s úsměvem na rtech a často málem padal z postele! Steve Carell pomalu, ale jistě začíná vládnout všem komikům. Z Anne Hathway už není Disneyovská princeznička, ale opravdová osobnost. Je sexy a tuhle akční roli si střihla na výbornou! Dwayne Johnson je sympaťák a tyhle frajerský role mu padnou. Alan Arkin je na stará kolena ve formě a perflí kde může. 110 minut totální zábavy a celkem inteligentního humoru, našel sjem pouze jednu scénu, nad kterou jsem trošku zakroutil hlavou. Po letech zase normální parodická komedie, která je sama sebou a nehraje si ani na Bláznivou střelu, Englishe nebo Powerse, jede si tu svou sametovou :-)(18.10.2008)

• Le_Chuck

Ani ryba, ani rak a pár príjemných fórikov ešte kvlalitu nerobí. Rozmaznaný Zohanom, Zoolanderom a partičkou okolo Thuga Speedmana som mal pocit, že ten film vyplul rovnaký automat ako I Spy. Počet memorable genialít = NULA. Škoda (koli Rockovi a aj Anne). 50%(3.1.2009)

Příjemná komediální jednohubka, kde komicky vládne Steve Carell(dobrý tanec) a Dwayne Johnson(cool nástup na scénu), hlavně prvně jmenovaný mě svým herectvím baví více a více. Krásná Anne Hathaway(snad první film, kde se mě dost líbila) a docela nevýrazní záporáci což je škoda. Sice jsem dostal dávku oddychového filmu, který bohužel z hlavy rychle vyprchává, místy dost nudí, má docela zmatenou akci a s tolika kvalitními gagy přichází i slabší místa a tak z toho vychází jen průměrný film, který hodnotím 3 hvězdičky…(12.7.2008)

• - O převedení seriálu Get Smart do filmové podoby se uvažovalo již v roce 1998, hlavní role měla připadnout Jimu Carreymu. (Džejkop)

• - Film je věnován Donu Adamsovi a Edwardu Plattovi, kteří účinkovali v původním seriálu, a památce režisérova otce Morta Segala. (pajik)

• - Agent 23 (Dwayne Johnson) má ve filmu zbraň Desert Eagle MK I ráže .357 Magnum. (dc125)