• predators

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Ačkoliv se této věty vyvaruji, tak v tomto případě to jinak nejde. Bohužel, zde myšleno v tom horším slova smyslu, protože jsem nečekal takový brak. Absolutně nudný děj, vyumělkované postavy i jejich chování a snaha napodobovat a vykrádat podobné snímky, jsou jako pěst na oko:-) Byl bych rád přihmouřil oči, ale nemůžu hnout ani s jedním :-( Pro mě dost špatné a nudné... 20%(25.11.2008)

Překvapivě zábavná komedie. Steve Carell s kamennym ksichtem je super a jeho komický scény mě fakt bavily. Anne Hathaway má zatím nejlepší roli a slušelo jí to moc. Rock je standartně mega a Alan Arkin mě taky bavil. Nejvíc mě ale dostával ten arabskej hromotluk. Člověk by nevěřil, že někdo vůbec může bejt taková korba.(23.12.2008)

• BoPo

Ďalší z rady filmov, kde sa blbec, vedome alebo nevedomky, stane super tajným agentom na ktorom závisí bezpečnosť krajiny či sveta. Na komédiu je tu pomerne dosť akcie, Anne Hathaway lahodí oku ksichtíkom, Steve Carell si poctivo vyčistil svoje gigantické nozdry, Dwayne Johnson oslepuje prirodzene bielym chrupom, Bill Murray si strihol najzbytočnejšiu vedľajšiu rolu v živote a inak sa jedná o nie moc premyslenú paródiu na Bonda, ktorá má tak dva tri momenty na zasmiatie obohatené stehnami, perami, pôlkami budúcej Catwoman.(26.1.2015)

Velká spousta drobností, vtípků, postav a dokonce i Steve Carrell dělají z druhořadého Smarta příjemnou oddechovou komedii, která potěší snad každého, kdo alespoň trochu slyšel o Jamesu Bondovi nebo dokonce viděl původního Smarta(kdo nezná trik s telefonní budkou?). Velmi potěší také Anne Hathaway, která je opravdu krásná a takto jsem ji vždy chtěl vidět. Krásnou vtipnou a odhodlanou. Steve Carrell pro mě nikdy nebyl ten pravý komediální typ, ale tímto filmem si trochu napravil reputaci např. po tragickém Božském Evanovi, který ho posadil zpět na zem po úspěchu 40 let panic. Po dlouhé době se zase jednou těším na druhý díl, který snad přijde a bude opět do detailu vymazleným produktem, který bude obsahovat odkazy a vtípky, na které bych sám nepřišel.(5.11.2008)

Dostaňte agenta Smarta. To se lehce řekne. No, řekne, ale spíš se obávejte o to, aby náhodou agent Smart nedostal vás. Ne, to se nebojte, tohle vás nedostane... Ani omylem. A jako že jich tam je. Těch omylů. Smál jsem se jednou, ale to s filmem ani moc nesouviselo. No, schválně, posuďte sami. Koukám takhle na film Dostaňte agenta Smarta a najednou koutkem oka zpozoruji Římana na plotě. Starší typ, hubený, oblečený v zánovním anoraku. Na chodníku zaparkoval starý dvoukolák s kusy sousedova vlnitého plechu, jeho sporákem a dvěma disky z jeho auta. Otevírám okno a volám na toho vetřelce: "Co je, vole? Slez z toho plotu, kurva!" Ale to kurva jsem neřekl, nechtěl jsem riskovat, že mi ten plot v noci odnese kohorta Římanů. Řekl jsem: "Co si přejete, pane?" Od jisté chvíle jim v naší čtvrti říkáme pane. Nikomu to za ten risk nestojí. Život menšiny, nás, Čechů v naší čtvrti, není procházka růžovým sadem. Ale k věci. On mi odpověděl: "Nemáš ve sklepě kotel, more?" Odpověděl jsem raději nepravdivě, že nemám. A pak jsem se právě při filmu Dostaňte agenta Smarta chechtal představě, jak si ten pán odnáší z mého sklepa 236 kilový kotel s příslušenstvím. To mě dostalo. Tenhle smart agent fakt jo, přátelé.(11.6.2013)

• - Seriál se pokoušeli restartovat v polovině devadesátých let, ale bez úspěchu. Vzniklo pouze 7 epizod. (Rodriguez)

• - Na scénaři se také podíleli Steve Carell a B. J. Novak. Jejich jména ale nejsou uvedená v titulcích filmu. (FilmFan24)

• - V úvodních titulkách můžete vidět snímky padouchů z původního seriálu, mj. Pana Velkého (Mr. Big) a Drápa (Draw). (JayCZ)