Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

Filipkoz

Podle mého názoru povedená komedie, která trefně zachycuje situaci teenagera, který "o to nutně potřebuje přijít". Pokud dovedete odhlížet od nereálných situací a řešení typických pro americkou komedii a jen se tomu smát dostanete super film na odreagování, na který se rádi podíváte znova. ()

Envy55

Nemám rád americké komédie, ale prvé tri diely American pie sú jednoznačnou výnimkou. Samozrejme nie každému sadne tento typ humoru, ale ja som sa smial cely film. Najmä Seann William Scott alias Styfler je boží a už len kvôli nemu sa to oplatí pozrieť. ()

Marty_cz

První díl této úspěšné komediální puberťácké komedie, nemůžu ohodnotit jinak než pozitivně. Celkem čtyři sympatické postavy. Nebo sympatický minimálně do té míry, že autoři perfektně zvolili herce, do těch rolí přesně bych si takhle ty postavy představil, pokud by mi někdo jenom přečetl popis té postavy. Stifler legendární a nezapomenutelný ať už bude hrát kdekoliv, tak mu budu říkat už Stifler. Smích od začátku do konce. Nemůžu si pomoct, ale Jim mně nehorázně připomínal Adama Sendlera. Když to vezmu kolem a kolem, tak příběh sice není nic moc prakticky bez nějaké známky zápletky, ale to vůbec nevadí, jelikož tenhle film si na tomhle faktoru nestaví, ale je natočen pro to, aby se mladší generace pořádně zasmáli. ()

aluska1991

Na tenhle film jsem se asi měla podívat v pubertě. Sem tam sice kousek pro zasmání, ale jinak docela velká kravina. V porovnání s mírou nechutnosti v dnešních komediích, kde se za těch 90 minut stihne hlavní hrdina napít, namočit či jinak se dostat do kontaktu s veškerými tělními tekutinami, zažít nehorázně trapnou soulož nebo nějakou jinou další zhovadilost, tenhle film je dost na úrovni. ()

Juuroo

Suverénne najlepšia teenagerská komédia. Áno, je to plné klišé, ale pri takomto žánri to je úplne pochopiteľné. Vynikajúci soundtrack a to, že aj po rokoch film baví = 4*. ()

Osvícený

Většinou mi upozaďování ladnosti narativních forem za účelem čiré komediálnosti nějak nevadí. Co je však moc, to je příliš. Tento film nebere ohledy na jakékoli funkční vzorce, definující romanticko-sexuální filmy i příběhy jako takové již od počátku jejich existence. Co mám na mysli? Sledování hrdiny s jasně definovanou dramatickou potřebou, snažícího se ji uspokojit (ten výraz sedí), vynakládajícího při překonávání dalších a dalších překážek určité úsilí, díky čemuž je finální dosáhnutí potřeby o to více uspokojující pro hrdinu i diváka. American Pie se o nic takového nesnaží. Nechává ústředního hrdinu prohlížet pornočasopisy a činit jednorázové pokusy o "zásun", přičemž dokonce ani ty se neodehrávají díky jeho jednání. HOLKA za ním přišla, protože chtěla doučit zeměpis a SAMA navrhla, že se u něj převleče. STIFLER mu navrhnul, aby jí natáčel a KEVIN ho dotlačil k tomu za ní jít... dá se snad takhle fandit hrdinovi? Je možno namítat, že tím vším je jen připravována půda pro jeho následné převzetí iniciativy pevně do svých rukou. Myslíte? Po celou dobu maturáku vedle jeho finální holky seděl a poslouchal její historky z hudebního tábora a ONA SAMA mu navrhla jít na to. Pasivní hrdina. Možná vám přijde, že posuzuji kvalitu tohoto filmu na základě jeho dodržení či nedodržení zmíněných pravidel a neúprosně ho tím škatulkuji. Není to tak. Kvůli nedodržení oněch pravidel ten film v mých očích zkrátka a dobře nefunguje. ()

Drozdo57

Na jednej strane inovatívny film, ktorý otvoril dvere novému žánru teenage komédií. Na druhej strane film a celý žáner dojebali a dojebávajú dospievanie mladým ľuďom na celom svete. Ktorí miesto užívania si toho. že sú mladí, majú kopu času a žiadne zodpovednosti, riešia iba to, ako čo najrýchlejšie "zasunúť", aby nevyzerali ako "looseri". Veľa deciek malo kvôli tomuto depresiu, že ešte nemali sex. Ble! ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

walkingdead

Film, který obnovil módu komedií o sexuchtivých teenagerech, které byly v kurzu v 80. letech. Všechny, které přišly po něm, byly už jen o třídu (či více) horší napodobeniny, téhle partičce se už nikdo nepřiblížil. ()

Frca

Jo jo. Asi všichni jsme tenhle film viděli před tím, než nám bylo osmnáct. Jak nejlépe na první sex? No, rozhodně to nezkoušejte s jablečným koláčem. :D To je trochu divný. A asi ani neposlouchejte Stiflera. Je to sexem posedlý pako,. První tři díly byly velmi dobré, avšak další už tak nevynikly. Jistě, dá se na to dívat, ale už ro není ono. O to lepší je potom návrat staré party na "Školním sraze", který je si tím nejlepším z celé série. ()

J.Mayen

Celej život si pletu Jasona Biggse s Adamem Sandlerem a asi to tak i zůstane. Tyhle slizký, otekly, opuchlý filmy nemám v lásce a prcičky nejsou v tomhle vyjímkou. Dodneška je mi záhadou jestli všichni mužští herci jsou slizký a ošklivý úmyslně a ty dámský protějšky kromě the zrzky s flétnou velmi sympatické, nebo jestli v tomhle žádný úmysl není. Přijde mi nechutné za každou cenu ve filmu onanovat, pouštět si porno, nebo se nechutně a sliz e otáčet za každou ženskou prdeli. Takhle to v realů opravdu nefunguje,ale to zase mluvím za sebe. Mám některé kamarády a kolegy kteří jsou opravdu prasata, ale těmhle blbečkům ve filmu nesahají ani po kotníky. ()

Memesis

Tohle nebylo moc vtipné. Vtípky na úrovni velké trapnosti, nedodělanosti a toaletního humoru. Rozhodně bych tento film nezařadil do svých oblíbených teenagerských komedií (i když žádné nemám). Dávám 60% a to opravdu jen kvůli těm povedějším vtipům a občas nějakému lepšímu ději. ()

hematop92

Jo tenhle film o prcání a dospívání je prostě klasa. Hlašky tohoto filmu zlidověly a opravdu v dnešních dobách je si myslím tato komedie Teenage movie of teenage movies!! Vyhul si hul, Rocco Siffredi! ()

TesterX

Snimek, ktery odstartoval zaplavu teenagerskych komedii. Kazdy dalsi film podobneho tematu byl vsak o stupinek horsi. Az na Road Trip. ()

Hird

Možná je to tuctová teenagerovská komedie, něčím se ale přeci jen liší: tahle byla svého typu první! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě