Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

Kosmik 1

Nejlepší a vedoucí postavou je zde každopádně Stifler. Bez něj by to bylo příliš suché, snadno zapomenutelné, velice průměrné (možná i zcela podprůměrné) a ne tolik průlomové jako když to tenkrát přišlo na svět. Lidi se kolem toho mohli zbláznit. A celé teens okolí znalo jen jedinou otázku: "Už si viděl prcičky?" Jak mě to lezlo na nervy. 60% ()

Koryntos

Milí člobrdové, tak na tomhle filmku jsem byla v kině jako čerstvá 15 tka se svojí kamarádkou, které bylo 14 a bála se, že ji tam nepustí, pustili. Ano, ovlivnilo to naše dospívání, začaly jsme pak poslouchat Blink 182. Něco vám na sebe nebonzuju, už v té době se mi z našich ústředních hrdinů líbil nejvíce Finsch, ale v té době bych to nepřiznala i kdyby mi koleno vrtali, prostě jsem nechtěla být divná. Dnes už vím, že mi to nepomohlo a divná jsem stejně byla a budu, takže se k tomu hrdě hlásím. ()

Jaro.Krafcik

Dnes už legendárna komedia ktorá otvorila jednu sériu pre viacerých teenagerov. Spolu so stretávkou najlepšie filmy, som zvedavy či vyjdú nové prcičky a keď áno tak len s pôvodným hereckým obsadením. Naposledy sme jednotku pozerali tuším v niektorom ročníku na strednej škole. 4* ()

ghatos

Po 25 letech jsem na to koukl. Na premiéře jsem byl na střední škole v Krnově a překvapivě to pobavilo prakticky stejně :) . 70%. ()

Specs

Hlášky: Chris "Oz" Ostreicher: - "Tak co studuješ?" slečna z vysoké: - "Postmoderní feministické teorie." Chris "Oz" Ostreicher: - "Hm, bezva. Krásná noc, že?" slečna z vysoké: - "Jo." Chris "Oz" Ostreicher: - "Víš, když přichází jaro, je to něco úžasnýho - jako vůně čerstvýho deště. Vykuř mi ho krásko!" & Steve Stifler: - "Hoši, co kdyby jste zkusili najít ty svý péra, odstranili ochraný vobaly a použili je?" & Jessica: - "To, Vicky, o čem mluvíš, tomu se říká pomaturitní vztah na dálku. Ale vy jste to spolu ještě nedělali." Vicky Lathumová: - "Kvůli tomu spolu nechodíme." Jessica: - "A kvůli čemu by jezdil takovou dálku? Kvůli romantickjem řečem?" Vicky Lathumová: - "Budeme se milovat. Ale až na to budeme připravení. Musí to bejt naprosto perfektní. Chci, aby to bylo v pravej čas na pravým místě." Jessica: - "To není start raketoplánu, to je sex." & Kevin Myers: - "Vicky, je to Stiflerův mejdan, musíme tam jít. Bude to bezva." Vicky Lathumová: - "Proč? Akorát se tam banda lidí ztříská a pak to budou dělat." Kevin Myers: - "Jo." & Paul Finch: - "Tak, vadilo by vám, kdybych řekl, že jste děsně sexy?" Stiflerova máma: - "Pane Finchi, snažíte se mě svést?" Paul Finch: - "Ano, snažím." & Michelle Flahertyová: - "A jednou na letním táboře jsem si do píči strčila flétnu." & (Stifler blije.) Kevin Myers: - "Stiflere, jak ti chutnalo to kvasnicový pivo?" Steve Stifler: - "Jdi do hajzlu!" ()

Krasus

Je to sice stupidní film,ale má děj a to velmi povedený.Klučičí trapasy jsou velmi komické a i když si myslíte,že plácám je kraviny jsou i chytře zahrané.Jak jsem říkal je to stupidita,ale hnus mě prostě přitahuje. ()

spikey1

Ve své době přelomový film pro teenagery, když jsem to viděl poprvé, nevěřil jsem, že někdo může tak cool, provokativní a sexy věc natočit. Založili žánr a vše další byla již jen kopie ()

venca163

Je to poctivej film. Prcičky byly první, přinesly novou éru teen zábavy (která byla následně různejma sračkama podojena až hanba) a v určitym věku to byl dokonce film nejlepší. Omg jakej jinej film zavedl uplně novou kategorii na redtube? I rest my case. Vždycky mě to pobaví! #milf #mcbp #s-dabingem-i-bez-něj (80%) ()

Smileface

Asi nejlepší teenagerská komedie jakou jsem viděl,ale na **** to pořád ještě nestačí !?! Tak *** 1/2 (70%) Přestože jsem byl teenagerem ještě poměrně nedávno,tenhle žánr mě prostě moc "nedostal". ()

sedm.1

Ať se to komukoliv líbí nebo ne,ale byli to právě Prcičky,které odstartovali nový komediální žánr.Teen komedie do té doby sice také existovali,ale byli úplně jiné,slušné.Prcičky to do nic netušících diváků napálili plnou silou všemožných sprosťáren a vulgárností.A většině se to líbilo.A ikdyž já do té doby teen komedie neměl rád,tak mě se ty sprosťárny a vulgárnosti líbili také.Nemůžu sice přijít na to,v čem byli Prcičky tak výjmečné,neboť následná záplava dalších hrubozrných teenkomedií je už zas skutečným brakem na filmovém poli,ale snad sympatické herecké obsazení?Snad originálními humanoidními vtípky,na které si dřív nikdo nedokázal ani pomyslet?Nebo snad jen prostě tím,že to byl jen blesk z čistého nebe?U mě to bylo ale asi nejspíš tím,že jsem čekal nějakou teen romantiku,zamilované pohledy,nečestné spolužáky a správňácké mladé pohledné hrdiny,kteří najdou tu správnou cestu a nečestňákům to předevšemi nandají.A zatím se mi místo toho dostalo již zmiňovaného hrubého humoru,kde vulgární slova a nechutné scény hrají prim a bylo to prostě tááák jiné.Pro někoho urážející(zdravím své intelektuální "přátelé"),pro normálního diváka však pořádně vtipné a neortodoxní.A kdo je většině mladých lidí stejně blíž?Zazobaní,všehoznalý teen šašci z Beverly Hills nebo průměrní panicové s kurvama a prdelema za každým druhým slovem a pocházejících z normálních rodin?Asi jak komu,že?Zdravím Stiflera :-)! ()

Danoboss

Aj keď táto komédia otvorila dvere ďalším 100 napodobenínám, ktoré boli trápne, tak tomuto kúsku nemôžem uprieť originálnosť a naozaj veľa vtipných scénok, počnúc koláčom a hudobným táborom končiac. ()

slovan1

Po Road tripu 1. čistokrevná teenage komedy co jsem viděl. První díl odstartoval kult, který s úspěchem pokračoval do třetího dílu (následující díly už nejsou tak dobré, zvlášť bez původních herců...). Abych viděl tenhle film, tak jsem se kdysi vybodnul na trénink a kecal mamce, že jdu ke kámošovi na pc. Jo, tak jsme my mladí a neznalí byli tehdy nažhavení :-) Dílko prošpikované "hot girls" , skvělými scénami a nezapomenutelnými hláškami. Tenhle film zůstane na dlouho jedničkou ve svém oboru. ()

BMAJTZ

Tak po shlednuti cele serie musim konstatovat ze nejvice se mi libil dil 3. Ovsem tohle byl start sice podivne serie plne fekalniho humoru a uvracenych scen, ale i tak pomerne podarene teen komedie. Oscarovym filmem to nikdy nebude ale do podvedomi se jiste zapsal docela velkou merou. Budiz tedy prumer. ()

ranp

Je to sice ztřeštěnost hodně vysokýho kalibru, ale v rámci komedií o náctiletých je to už dneska klasika. Docela by mě zajímalo, jestli i v originále je Nadia Češka. Exotická sexbomba z Česka, to je hodně dobrý :-)) I když věřím, že pro Amíky je ČR exotickou zemí :-)) U mě je tenhle film tak na 70%. ()

lskala

První dva díly jsou přímo revoluční ve svém teenagerovském žánru. Hláška za hláškou, pěkný děvčata a hlavně zjevení nového boha - Stifflera!!! :-) Ač nepatřím mezi fanoušky komedií, tohle je (řečeno Stfflerem) kurevská paráda!85% - 4**** ()

Cejny

Nejlepší teenagerovská komedie, která to všechno odstartovala. Ostatní ubohé napodobeniny PPP se snaží sebrat co nejvíce z tohoto originálu. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě