Prci, prci, prcičky

• USA American Pie (více)

Středoškoláci Jim, Oz, Kevin a Finch vyrážejí na mejdan ke spolužákovi Stiflerovi. Na večírku je spousta pěkných holek a kluci věří, že se jim podaří některou sbalit a zažít s ní první sexuální zkušenost. Jimovi se líbí vnadná výměnná studentka z Česka Nadia, Oz má v plánu užít si s půvabnou vysokoškolačkou a Finch doufá, že potká tu pravou. Kevin vyráží na večírek se svou přítelkyní Vicky, která se nebrání uspokojit ho, na opravdový sex s ní ale zatím nedošlo. Na večírek se snaží dostat i šprti ze školní kapely, jejich vstup je ale zamítnut. Přestože se kluci snaží, během večera všechny jejich plány zkrachují a ráno jsou všichni čtyři stále panicové – na rozdíl od ohyzdného spolužáka Shermana. Kluci jsou zoufalí a naštvaní, nechápou, co dělají špatně. Pak přichází Kevin se zajímavým nápadem – kluci musejí sami sobě slíbit, že do maturity zažijí první sexuální zkušenost; nemohou připustit, aby nastoupili na vysokou jako panicové... (TV Prima)

Little_Sawy

Hej celkom to ušlo, čakal som to horšie. Ale vyklubala sa z toho priemerná komédia pre teen a dospievajúce publikum. Nič hrozné, párkrát som sa celkom zasmial. ()

BONOBON

Občas jsem se sice nenuceně zasmál, to ovšem nic nemění na tom, že Prci, prci, prcičky jsou jen další americkou teenagerskou slátaninou o ničem (tedy pardon... vlastně o ztrátě panictví). Pravdou sice je, že snímek má hlavu a patu a ve svém žánru patří rozhodně k tomu lepšímu, ale otázkou zůstává, jestli tenhle fakt průměrnému divákovi stačí. Mně tedy ne. ()

Rankir

Nemuzu si pomoct, tohle nemusim. Za to bude trapne jsem cekal, ze to bude nevtipne po hlaskach od znamych ne. Dalsim dilum se vyhnu obloukem. ()

Alexis

V žánrovém kontextu je to fakt to nejlepší, co lze dostat. Téma co do vtipnosti vytěžené na maximum, s několika scénami a hláškami, které jsou již kultovní (a teď nemyslím profláknuté extempore s koláčem). Shannon Elizabeth dělá čest všem Čechoslovankám ()

Dinoo

Áno, áno je to stupídná americká teen komédia ale je tak stupídne dobrá ,že som ju videl veľa krát ,ale dobrá je stále a moc ! Ukazuje život terajších teenegerov a ich problémy ,ktoré vo filme mnohokrát boli veľmi príjemné a vtipné.K tomu skvelý soundtrack a celkovo hudba a sú z toho 4 hviezdičky. ()

play@peace

Kultovní komedie s několika skvělými scénami a hláškami, která si na nic nehraje a je svým způsobem neodolatelná. Absolutní top mezi teenagerskými komediemi, který zřejmě nikdy nebude překonán. Kam se hrabou takoví Snowboarďáci nebo Rafťáci s rádoby hvězdami Kotkem a Mádlem. BTW Naďa je kus! :)))) ()

Wlashack

Aneb další, ale nejvíce propagovaný film na téma "Jak dostat holku do postele co nejtrapnějším způsobem". U této komedie se předpokládá, že divák bude mít většinu krve někde jinde, než v mozku a podle toho to taky vypadá. Tuto rádobry "cool" komedii drží nad odpadem jen fakt, že pár scének pobavit dokáže. ()

B.B.Blue

Nejlepší teen komedie všech dob. Teprve následující pokus tento fenomén vytěžit byly trapné a tupé, tenhle film je prostě legenda. ()

marocco

Toto je pre mňa jedna z kultových komédií, vulgárny humor mi výnimočne nevadil a Stifler bol pre mňa polobohom. Ono sa vlastne nič nezmenilo. :-) ()

mindkiller

Vynikajúca komédia ktorá mimochodom zarobila niekoľko násobok sumy ktorá bola použitá na tvorbu filmu. Film sa odohráva hlavne z prostredia školy i keď tam boli aj iné miesta. Dobré postavy, ich prepracovaná charakteristika, skvelý dej tak isto ako soundtrack ... jeden z mojich najobľúbenejších filmov. 10/10 ()

majklfly

Jeden z prvnich "ledegarnich" filmu, co se dostali az k nam. Vlastne cely neni o nicem, ale presto par scen (Nada u nej v pokoji, MCBP, Kvasnicove pivo,jednou na hudebnim tabore apod...) vstoupili do hlášek mých kamarádů, což mi dává jasně najevo, že svému účelu maximálně slouží. Prostě neuvěřitelná krávovina při které se i zasmějete, pokud snížíte své nároky a vzpomenete na své mládí. 70% ()

jirkalala

Znáte takový ten svíravý pocit v žaludku, když se v nějaké situaci cítíte trapně? Bohužel tím trpím nejenom když poslouchám kolegyně v práci, když se baví vedle u stolu o nějakých nesmyslech typu “z jaderné elektrárny se tolik kouří, protože se tam hodně topí“, ale stává se mi to také u některých filmů. Jsou to přesně ty filmy, které bych radši nikdy neviděl nebo o nich raději nemluvil. A co teprve být přistižen u toho jak se na ně koukám. Mám dojem, že tento film odstartoval jednu totálně pitomou a zbytečnou éru fórků o souložení, jezení nechutných věcí a mačkání beďárů. Nic proti teenage filmům – Road trip miluju, ale Prci, prci, prcičky všechno znechutli, stejně tak jako ABBA znechutila disko. Ne, děkuji, nebrat, asi stárnu nebo co. ()

deryck

Je to zvlastne... V roku 99-2000, ked to k nam doslo, to bol hit, kazdy to videl, kazdy o tom rozpraval, padali hlasky z filmu - na tucty, a ja som nechapal preco by sa to mladym ludom ako ja malo pacit. Uplne som to bojkotoval. Uz ani sam neviem preco, ale proste sa mi nechcelo pozerat na komediu kde sa toci v jednom kuse o "skorovani". Pozdejsie som pochopil, ze tento pekny trend mojej generacie davno prisiel aj ku nam. O nejaky ten rok, dva, tri som to pozrel - ze ma nezabije ked to zhliadnem. Zmenil som nazor, a to diametralne. Nie je to vrchol komedie ako zanru, nie je to ani slusna, ani prepracovana vec. Ludia to casto oznacuju za nevkus, hnus a vsetko mozne. To beriem, s rezervou. Lenze kde inde reziseri dosiahli s hercami, situaciami a perfektnymi charaktermi postav taky efekt? Je to trapne, ako Jim zakazdym nieco poserie, ale o to tu ide - ono to ma za ciel navodit situaciu v ktorej sa dokonca vy budete hanbit zanho a smiat sa mu. Steve Stifler a jeho nenormalne hlasky, patalie (ake je to kvasnicove pivo, stifler?) a tak dalej. Finch a scena na zachode... neporovnavajte to s Bulšitom, neda sa. Tu sracky nelietaju po ludoch. Ked som videl Eddieho Thomasa, ako sa s nohami spletenymi do vianocky snazi neprdiet kym su na zachode baby, smial som sa. Bez hanby sa priznam. Ale kto sa nedokaze uvolnit pri nicom a sem tam pri filme vypnut mozog a (super)ego, skoda reci. Je to lacne, je to primitivne, je to stale o sexe a trapnych situaciach, ktore ale mame sancu zazit aj my, nie? A ked vam niekto rozprava svoje faux pas, nesmejete sa? Nehrajte sa na kultivovanych a sofistikovanych, odhodte zabrany. Jedine minus American Pie spociva v tom, ze sa vsetko toci len okolo sexu, tie vedlajsie linie nemaju velky vyznam, aj ked su podarene. Smutny je len fakt, ktory ale uz nik z nas nezmeni, ze sa to toci okolo panictva, akoby to bola choroba, ale povedal by som, ze tym autori len parodovali prijebane myslenie priblblych deciek, takze to beriem s nadhladom. Hercom nemozete vytknut nic - urcite sa zhostili svojich uloh lepsie nez ti necharizmaticki debilkovia v 4., 5., 6. pokracovani (a pripadnych srackach ako Kluci to chtej taky a podobne). Jason Biggs je skvely, Seann W. Scott sa pre Stiflera narodil, Eddie Kaye je ako Finch bezchybny, a Klein a Nicholas sa mi tu zdaju najviac nevyrazni. Asi len moje zdanie. Tara Reid sa mi tu nevidi nejaka extra kocka, ale nech, a Jimov otec je proste sef (najma minutu pred zav.titulkami, ked vidi Jima ako tancuje pre Nadu a hodi ten bombovy tancek, za doprovodu perfektnej Its Been a Week od Barenaked Ladies). Zabudol som na dalsie plus Prciciek - vyborny vyber hudby. Odhliadnuc od toho, ze tu hraju Blink-182 (aleluja), kazda pesnicka sa perfektne hodi a je to hlavne americky pop punk (spokojnost uplna). Zhrnut to: Je to o sexe, je to primitivne, je to priamociare, happyendovy koniec (aj ked nie uplne, pozor), trapne situacie tu su, aj zachodovy humor (ale nik nemoze nastojit na tom, ze je to prehnane - nie je. ak nesuhlasite, moralizujte, no aj kralovna Alzbeta musi na zachod ako my vsetci :D ) Zabavte sa na niecom, co sa vam mozno v zivote nestane. Vsetky tieto prisady v American Pie funguju - je to lascivny, chlipny tinejdzersky film, ktory ale rozhodne vie navodit dobru naladu. Vo svojom zanri je tato komedia minimalne vydarenym prebornikom, ak uz nie je aj najzabavnejsia. Ucelom nebolo vytvorit Zeitgeist, to si je treba uvedomit, nie je to ani sladke klise ako Zápisník jedné lásky. Nemam preco davat malo hviezdiciek. 80% () (méně) (více)

Martas79

No nechápu tak nízké hodnocení, pro mě je to jedna z nejlepších amerických teennagerovských komedií. Přispívá k tomu hlavně herecké obsazení a originalita filmu. Je to taková odpočinková komedie, kterou můžu vidět kdykoliv. Některé scénky jsou prostě nezapomenutelné a rád vzpomínám, jak jsem byl před lety na prvních Prcičkách s kamarády v kině a jaký to byl pro nás zážitek. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě