První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! 75%(6.11.2012)

• peetriss

Prci, prci, prcičky 2 si ode mě vysloužily dvě hvězdičky stejně jako první film. Upozorňuji však, že druhé pokračování je ještě o něco horší! Naši hrdinové jsou o něco starší a nyní studují na vysoké, což je vzhledem k inteligenci, kterou předvádějí až neuvěřitelné. Vtípky jsou ještě stupidnější a prázdnější, příběh ještě horší a sledování partičky erotomanů trpících podivnou formou Tourettova syndromu projevující se tiky vypadajícími jako kopulační pohyby a všelijakými grimasami s hlasitým vykřikováním oplzlých hovadin mě opravdu nemůže dovést ani k náznaku zábavy. I ty baby už nejsou jako v jedničce, o těch šeredných "lesbo" spolubydlících ani nemluvě. Zbytečné přihřívání už tak nechutně mdlé kaše. 30%(27.5.2012)

• Anderton

Ja som si ani nevšimol, že to bol druhý diel. Ten istý recept, tí istí herci a úplne odlišná cieľová skupina, akou som bol ja. A to ani nesúviselo s mojim vekom. Toto by som nezvládal ani na gymnáziu. Hlavne keď by som to porovnával s tým, ako vyzeral život na našich chodbách školy a na našich parties. Nikto mi nikdy žiaden moč na hlavu nevylial. Našťastie.(4.10.2012)

Prcičky jsou naprostá klasika. A jejich druhý díl je pro mě tím nejoblíbenějším a nejčastěji viděným. Říkejte si co chcete, ale já na Prcičkách vyrůstal a pro mě je to prostě srdcovka a děsná sranda. Sice už to není takové jako to bývalo, ale stále to má jisté grády. Jen škoda, že stále další a další díly zneucťují první kvalitní díly.(25.4.2011)

Pokračování je taky velmi povedené, ale už to není takovej nářez jako jednička, přece jenom se to už trochu opakuje. Stifler zase vyvádí psí kusy a zbytek vytváří solidní pozadí. Děj je opět o ničem, ale o ten u teen komediií moc nejde. Hlavní je pobavit a přiblížit život právě této skupině lidí, což se docela dobře daří. 75%(23.12.2007)

• - Narozdíl od prvního dílu, v tomto se Shannon Elizabeth odmítla svléknout a natočit choulostivější scény. (Stocki)

• - Stiflerův mladší bratr přijel na mopedu VeloSolex model 6000. (Stocki)

• - Poštovní směrovací číslo 49456 na pohlednici, kterou poslala Nadia Jimovi patří Spring Lake v Michiganu. (Stocki)