Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  ****

  Podarená komédia, ktorá z časti nadväzuje na predchádzajúci film. Nájde sa tu rad bláznivo srandovných situácií a výborných hlášok, na ktorých je celý film postavený. Jednotlivé postavy sú opäť vynikajúce. Dej nie je nijako zložitý, ale človek nemusí pri sledovanie premýšľať, poriadne sa zasmeje a parádne sa pobaví. A nakoniec by som chcel vyzdvihnúť výborný soundtrack.(12.1.2015)

 • Lilloos
  ****

  Dvojka jede přesně podle osvědčených osnov jedničky, ale paradoxně to na zábavě vůbec neubírá, stále je zde spousta legendárních scén (nečekaný příjezd tatínka, šampaňské) které táhnou hlavní sympaťáci. To, co slepuje dohromady tyhle bláznivé lumpárny, je ale nakonec stejně přátelství a láska. A němělo by to tak být i ve skutečnosti?(29.7.2014)

 • Balu...
  *****

  Přes né příliš nápaditý sled situací a scén vyusťujících v další hyper-party mám Pie 2 moc rád. Zvratkutvorných vtipů oproti jedničce jednoznačně přibylo, únosnost to však dle mého ustála. O co jde koneckonců jiného, než se pobavit? ..Není to pro dokreslení atmosféry schůzky chemického kroužku v kabinetu vlastivědy při rozebírání laického pohledu na gama-záření o velké přestávce. Pro teen; ne pro exoty a úzkoprsé introverty; při konfrontaci s trojkou, potažmo s německým zastoupením "teen-komedií" kluci & holky to chtěj taky je to jako obrovskej čtyřpatrovej polárkovej dort vedle nakousnuté tatranky od slintavého spolužáka.(4.8.2006)

 • Melies
  **

  4 / 10 Pokračovanie tínedžerského hitu, ktoré si síce so svojim mladším bratom nezadá v počte krások na meter štvorcový, ale fakt, že už ide len o mlátenie prázdnej slamy, sa zakryť jednoducho nedá - a úporná snaha tvorcov nasilu a za každú cenu narvať do scenára čo najviac vtipných momentov tomu práve príliš nepridáva. Navyše, ak sa vám prvý diel zdal nadnesený a nereálny, tak American Pie 2 radšej ani nepozerajte - keby sa každá ženská správala rovnako ako v tomto filme, populačná explózia by už nebola otázkou budúcnosti. Alebo žeby to tak v USA chodilo?(2.1.2006)

 • Satan
  ****

  Nejlepší díl na odreagování. Stifler opět vede, Jim se dostává do absurdních situací a jeho táta mu s radami taky moc nepomáhá. Odsýpe to solidně, má to pořád ten prcičkovský drajv a humor a hlavně partu sympaťáků, se kterými není těžké se ztotožnit. Velkým kladem je i vynikající rockový soundtrack...(24.6.2005)

 • - První scéna s Nadiou (Shannon Elizabeth) se natáčela v centru LA a nikoliv v New Yorku. V pozadí dnes již nestojící mrakodrapy World Trade Center byly do záběru jen “zakomponovány“, jako kdysi nejznámější symbol NY. Pro lepší dojem byly do záběru přidány žluté taxíky a hot dog stánek. (Stocki)

 • - Cameo: James B. Rogers a Adam Herz. Ve scéně, kde Kevinův starší bratr (Casey Affleck) telefonuje, jsou za ním na chodbě dva pánové v oblecích, ten vyšší vlevo je režisér Rogers a ten menší vpravo je autor scénáře Adam Herz. (Stocki)

 • - Poštovní směrovací číslo 49456 na pohlednici, kterou poslala Nadia Jimovi patří Spring Lake v Michiganu. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace