Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  ****

  První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! 75%(6.11.2012)

 • peetriss
  **

  Prci, prci, prcičky 2 si ode mě vysloužily dvě hvězdičky stejně jako první film. Upozorňuji však, že druhé pokračování je ještě o něco horší! Naši hrdinové jsou o něco starší a nyní studují na vysoké, což je vzhledem k inteligenci, kterou předvádějí až neuvěřitelné. Vtípky jsou ještě stupidnější a prázdnější, příběh ještě horší a sledování partičky erotomanů trpících podivnou formou Tourettova syndromu projevující se tiky vypadajícími jako kopulační pohyby a všelijakými grimasami s hlasitým vykřikováním oplzlých hovadin mě opravdu nemůže dovést ani k náznaku zábavy. I ty baby už nejsou jako v jedničce, o těch šeredných "lesbo" spolubydlících ani nemluvě. Zbytečné přihřívání už tak nechutně mdlé kaše. 30%(27.5.2012)

 • Anderton
  **

  Ja som si ani nevšimol, že to bol druhý diel. Ten istý recept, tí istí herci a úplne odlišná cieľová skupina, akou som bol ja. A to ani nesúviselo s mojim vekom. Toto by som nezvládal ani na gymnáziu. Hlavne keď by som to porovnával s tým, ako vyzeral život na našich chodbách školy a na našich parties. Nikto mi nikdy žiaden moč na hlavu nevylial. Našťastie.(4.10.2012)

 • campix
  ****

  Prcičky jsou naprostá klasika. A jejich druhý díl je pro mě tím nejoblíbenějším a nejčastěji viděným. Říkejte si co chcete, ale já na Prcičkách vyrůstal a pro mě je to prostě srdcovka a děsná sranda. Sice už to není takové jako to bývalo, ale stále to má jisté grády. Jen škoda, že stále další a další díly zneucťují první kvalitní díly.(25.4.2011)

 • Hrabka
  ****

  Pokračování je taky velmi povedené, ale už to není takovej nářez jako jednička, přece jenom se to už trochu opakuje. Stifler zase vyvádí psí kusy a zbytek vytváří solidní pozadí. Děj je opět o ničem, ale o ten u teen komediií moc nejde. Hlavní je pobavit a přiblížit život právě této skupině lidí, což se docela dobře daří. 75%(23.12.2007)

 • - Narozdíl od prvního dílu, v tomto se Shannon Elizabeth odmítla svléknout a natočit choulostivější scény. (Stocki)

 • - Stiflerův mladší bratr přijel na mopedu VeloSolex model 6000. (Stocki)

 • - Poštovní směrovací číslo 49456 na pohlednici, kterou poslala Nadia Jimovi patří Spring Lake v Michiganu. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace