O poznání horší než jednička. Tam kde byla síla vyprávění a lehkého střídání vztahových kapitolek, tady se těch scének "hodné zapamatování" příliš neudálo. Sranda je to ale pořád slušná. Jen jsme se prostě nikam vyrázněji neposunuli, ač nám Jimova parta tvrdila něco jiného. Tři a půl. Uvidíme s čím příjde trojka. 7/10(5.4.2012)

• peetriss

Prci, prci, prcičky 2 si ode mě vysloužily dvě hvězdičky stejně jako první film. Upozorňuji však, že druhé pokračování je ještě o něco horší! Naši hrdinové jsou o něco starší a nyní studují na vysoké, což je vzhledem k inteligenci, kterou předvádějí až neuvěřitelné. Vtípky jsou ještě stupidnější a prázdnější, příběh ještě horší a sledování partičky erotomanů trpících podivnou formou Tourettova syndromu projevující se tiky vypadajícími jako kopulační pohyby a všelijakými grimasami s hlasitým vykřikováním oplzlých hovadin mě opravdu nemůže dovést ani k náznaku zábavy. I ty baby už nejsou jako v jedničce, o těch šeredných "lesbo" spolubydlících ani nemluvě. Zbytečné přihřívání už tak nechutně mdlé kaše. 30%(27.5.2012)

• Trainspotter

Will you have the second american pie? For the living god, no!!!Nuda k posrání. Kdyby obsah tohoto 'filmu' alespoň naplňoval nějakou podstatu tzv. týnejdžerské taškařice, ale vždyť to byla nudná podívaná a ani ne plná otřepaných hlášek a jiných blbostí. Hvězdičku dávám proto, že jsou ještě větší hovadiny.(5.12.2006)

Prcičky 2 aneb úlet amerických středoškoláků z 99. pokračuje. Tentokrát už, ale ve větším měřítku. Ze středoškoláků jsou vysokoškoláci a někteří se uvědomují, že ojíždění každé druhé holky asi není úplně pro ně (Kevin). Každopádně je to pořád vcelku sranda, i když se jedná o tak typický humor, tak jsem se vcelku bavil. Co mě, ale dostalo asi nejvíc z filmu bylo, když se Jim přehmátl a použil ten vteřiňák. Myslel jsem, že umřu smíchy. Ve dvojce prciček, taky dojde na víc Stiflera ("Byl jsem pochcán." Scott to perfektně zahrál.) Hlodů je to požehnaně, trapných scén taky, vtipu jakbysmet, takže o zábavu je postaráno, i když je to místy přes čáru. 70% "Nemáte týmového ducha!"(19.8.2014)

PRIMA FAMILY - Tak jsem si zase po delší době zavzpomínal na svá léta přelomu ZŠ a SŠ, kdy jsem Prcičky doslova žral. A i dneska, kdy jsem film viděl nejméně po šesté, jsem se dobře bavil a fóry mi i po 11 letech (od natočení) přišly trefné a vtipné. Zkrátka příjemná nostalgická komedie, kterou budu mít rád nejspíš napořád. Z jedničky si pamatuju, že jsem byl pořádně vyplesklej, ale i dvojka v pohodě sekundovala. 90% // (19.9.2014) HBO COMEDY - No jo, a je to tu zase :) Prcičky dvojku jsem si nemohl na HBO nechat ujít. Potvrzuji 90%. // (20.9.2015) PRIMA HD - A dost! Tohle je prostě jedna z mých TOP USA komedií, ke které vždycky zasednu a jelikož jsem tak učinil i dnes, je jasné, že je pro mě něčím výjimečná. Z toho vyplývá...Nová FSZ je tu! :-) 100%(6.11.2012)

• - Některé hlášky Seanna Williama Scotta v roli Stiflera byly čistě jeho improvizací. (Cheeker)

• - Michelle (Alyson Hannigan) řídí Hondu Civic druhé generace, vyráběnou v letech 1980-83. (Stocki)

• - Cameo: James B. Rogers a Adam Herz. Ve scéně, kde Kevinův starší bratr (Casey Affleck) telefonuje, jsou za ním na chodbě dva pánové v oblecích, ten vyšší vlevo je režisér Rogers a ten menší vpravo je autor scénáře Adam Herz. (Stocki)