Pokračování,které neskutečně okatě chtělo nahrabat z úspěchu prvního dílu a podařilo se mu to tak napůl.První Prcičky byli úspěšné právě proto,že nikdo neočekával tu smršť vulgárností,tady mi přišlo,že se jen všechno opakuje a jak je zvykem v pokračování i vynásobňuje a opět se i zde potvrzuje příslový,čeho je moc,toho je příliš.Naštěstí zde zůstali všichni sympatičtí představitelé z prvního dílu a i pár nových originálních nechutných vtípků přibylo,takže v žánru teenkomedie si to svůj slabší nadprůměr stále drží,ale jinak jde jen o slabší pokračování úspěšného a povedeného prvního dílu.A zdravím Stiflera :-)!(24.3.2008)

VHS/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +pořád je tu ta bezvadná a původní sestava, najdete tu mnoho úderných, vtipných a kultovních fórků, hlášek a scének -dvojka má trošičku jednoduší příběh a některé postavy mají méně prostoru (např. Mena Suvari)/// Přestože to pro mě není tak kultovní jako jednička a tak perverzní (zábavné) jako trojka, pořád je to velice slušná zábava. I po letech a několikátém zhlédnutí jsem se u každé scény příjemně bavil. Tenhle film prostě nestárne a pořád baví. Scény v nichž je Seann William Scott jsou nezapomenutelné. Jen škoda, že se děj začal více točit kolem Jima a méně kolem jiných postav./// Celkem 83%///(30.3.2009)

Pro mě slabší než jednička, dokonce i něž trojka. Pořád je však hodně vysoko nad jinými komediálními filmy a klasikami, které mi zrovna vtipné nepřijdou (ať už jde o četníka, Mr. Beana či různé náhražky přímo tohoto filmu). A omlouvám se sousedům za svůj hlasitý smích - třeba když Jim leze "přilepený sám k sobě" po střeše za zvuku Micheala Jacksona - Smooth Criminal, který se k tomu mimochodem naprosto hodí. A vůbec, soundtrack je obecně vhodně zvolen a nejen ve dvojce, ale ve všech mých třech oblíbených dílech. Bez něj by to jistě nebylo ono... Totiž při poslechu blink-182 a Good Charlotte prostě musí být sranda :D(5.1.2012)

Pokračování je taky velmi povedené, ale už to není takovej nářez jako jednička, přece jenom se to už trochu opakuje. Stifler zase vyvádí psí kusy a zbytek vytváří solidní pozadí. Děj je opět o ničem, ale o ten u teen komediií moc nejde. Hlavní je pobavit a přiblížit život právě této skupině lidí, což se docela dobře daří. 75%(23.12.2007)

Přes né příliš nápaditý sled situací a scén vyusťujících v další hyper-party mám Pie 2 moc rád. Zvratkutvorných vtipů oproti jedničce jednoznačně přibylo, únosnost to však dle mého ustála. O co jde koneckonců jiného, než se pobavit? ..Není to pro dokreslení atmosféry schůzky chemického kroužku v kabinetu vlastivědy při rozebírání laického pohledu na gama-záření o velké přestávce. Pro teen; ne pro exoty a úzkoprsé introverty; při konfrontaci s trojkou, potažmo s německým zastoupením "teen-komedií" kluci & holky to chtěj taky je to jako obrovskej čtyřpatrovej polárkovej dort vedle nakousnuté tatranky od slintavého spolužáka.(4.8.2006)

• - Prodloužená verze je o 3 minuty delší než klasická. Obsahuje např. delší záběry z úvodní párty u Stiflera (Seann William Scott), hrátky s lesbičkami, nebo jak Jim (Jason Biggs) čeká s otcem v čekárně na vyšetření přilepeného penisu. (Marsik)

• - Několik scén z hudebního tábora bylo natáčeno v táboře JCA Shalom v Malibu. (Stocki)

• - Původně se ve filmu měla objevit i postava Stiflerova otce, kterého měl hrát herec Bill Paxton, ten ale musel roli odmítnout kvůli jiným plánům. (Stocki)