Já vám nevím. Mně se i druhé pokračování líbilo (ale tato série tím u mě skončila), pořád se zde našlo dost vtipných scén. Stejně jako u prvního dílu platí, že to je klasika teenage komedií. Dle mého, to jsou právě pouze tyto dva filmy, které v tomto žánru za něco stojí. Další díly už však stály za prd, stejně jako různé další "napodobeniny"... 70 %(28.4.2011)

Pokračování je taky velmi povedené, ale už to není takovej nářez jako jednička, přece jenom se to už trochu opakuje. Stifler zase vyvádí psí kusy a zbytek vytváří solidní pozadí. Děj je opět o ničem, ale o ten u teen komediií moc nejde. Hlavní je pobavit a přiblížit život právě této skupině lidí, což se docela dobře daří. 75%(23.12.2007)

Prcičky jsou naprostá klasika. A jejich druhý díl je pro mě tím nejoblíbenějším a nejčastěji viděným. Říkejte si co chcete, ale já na Prcičkách vyrůstal a pro mě je to prostě srdcovka a děsná sranda. Sice už to není takové jako to bývalo, ale stále to má jisté grády. Jen škoda, že stále další a další díly zneucťují první kvalitní díly.(25.4.2011)

Veľmi sofistikované pokračovanie. Bavil som sa minimálne rovnako ako v prípade prvého dielu. Hlavný hrdinovia sú stále rovnako sympatický a posúvajú sa vo svojich charakteroch a vnútornom vývine ďalej. Iste je mi jasné, že sa nejedná o žiadny umelecký majsterštik, ale ja si podobne ladené filmy dokážem dokonale užiť. Miera humoru je väčšia, objavujú sa tu mnohé kultové postavičky. Rozhodne najlepšia scéna je samozrejme prilepenie Jima k sebe sekundovým lepidlom - ktorá je zakončená Stiflerovým zdvihnutým prstom (všetko je v poriadku) - čo je pre mňa zabijak. James B. Rogers neposúva komédiu nikam ďalej. Využíva len vychytávky, ktoré boli prítomné v prvom diely- dlhá kamera pri párty, pomočenie Stiflera atď. V tomto smere film posúvajú dopredu naozaj postavy. Jediná vec čo celý film spomalovalo je Kevin a jeho príbeh s Vicky. Minimum humoru a pamätných scén. Obhliadnúc od toho je to ale solídne pokračovanie, úspešnej trilógie ku ktorej sa vždy rád vrátim.(19.3.2012)

Dvojka jede přesně podle osvědčených osnov jedničky, ale paradoxně to na zábavě vůbec neubírá, stále je zde spousta legendárních scén (nečekaný příjezd tatínka, šampaňské) které táhnou hlavní sympaťáci. To, co slepuje dohromady tyhle bláznivé lumpárny, je ale nakonec stejně přátelství a láska. A němělo by to tak být i ve skutečnosti?(29.7.2014)

• - Michelle (Alyson Hannigan) řídí Hondu Civic druhé generace, vyráběnou v letech 1980-83. (Stocki)

• - Původně se ve filmu měla objevit i postava Stiflerova otce, kterého měl hrát herec Bill Paxton, ten ale musel roli odmítnout kvůli jiným plánům. (Stocki)

• - Oz (Chris Klein) řídí modrý Ford Bronco vyráběný od roku 1966. (Stocki)