Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RedHot
  *

  V Americe obecně platí, že mluvit o sexu s rodiči a jim podobným do jednadvaceti nepřichází v úvahu. Ze sexu se tím pádem stává záležitost skoro vojenská a nadržená mládež si na svou velkou noc většinou počká o nějakej ten pátek dýl než my, šťastní Evropané. Když už se klukům za velkou louží konečně poštěstí nějakou kočenu ukecat, většinou končí v lese, u jezera nebo na zadním sedadle auta. Nikoho se tehdy nebojí víc než rodičů. Výsledkem je to, že do té doby spolu mladí nemluví skoro o ničem jiným a nic jinýho je taky skoro nezajímá. Nejsem si jistej, že je to nejšťastnější kombinace, obzvlášť poté, co jsem viděl Prcičky dva. V tomhle jsme Američany porazili jak nechcete.(3.8.2012)

 • Trainspotter
  *

  Will you have the second american pie? For the living god, no!!!Nuda k posrání. Kdyby obsah tohoto 'filmu' alespoň naplňoval nějakou podstatu tzv. týnejdžerské taškařice, ale vždyť to byla nudná podívaná a ani ne plná otřepaných hlášek a jiných blbostí. Hvězdičku dávám proto, že jsou ještě větší hovadiny.(5.12.2006)

 • figgo jr.
  *****

  Stejně skvělé jako jednička. Stará parta se vrací v ještě bláznivějším příběhu plným mnoha vtipných momentů,pěkných holek a trapasů (hlavně Jim). Navíc je tu opět Seann William Scott v roli Stiflera, který má tentokrát o dost větší prostor a dodává téhle komedii pořádný šmrnc. Vše navíc doplnuje naprosto bezchybný soundtrack, který je nabušený těmi nejlepšími punk/rockovými kapelami jako jsou Sum 41, Blink-182, Offspring, Green Day, American Hi-Fi a mnoho dalších.(6.2.2012)

 • Macejko
  *****

  Prcičkovská partia mi prirástla k srdcu. Keď som si po dlhšej dobe od videnia jednotky pozrel dvojku, mal som nádherný povznesený pocit, akoby som sa stretol so starými priateľmi. Presne také sú druhé (a samozrejme aj prvé) Prcičky: sú ako stretnutie s kamarátmi. Príjemné, sympatické a na došťanie vtipné. Dúfam, že v trojke sa dostaví rovnaký pocit.(10.12.2009)

 • movieband
  ****

  Prcičky 2 aneb úlet amerických středoškoláků z 99. pokračuje. Tentokrát už, ale ve větším měřítku. Ze středoškoláků jsou vysokoškoláci a někteří se uvědomují, že ojíždění každé druhé holky asi není úplně pro ně (Kevin). Každopádně je to pořád vcelku sranda, i když se jedná o tak typický humor, tak jsem se vcelku bavil. Co mě, ale dostalo asi nejvíc z filmu bylo, když se Jim přehmátl a použil ten vteřiňák. Myslel jsem, že umřu smíchy. Ve dvojce prciček, taky dojde na víc Stiflera ("Byl jsem pochcán." Scott to perfektně zahrál.) Hlodů je to požehnaně, trapných scén taky, vtipu jakbysmet, takže o zábavu je postaráno, i když je to místy přes čáru. 70% "Nemáte týmového ducha!"(19.8.2014)

 • - První scéna s Nadiou (Shannon Elizabeth) se natáčela v centru LA a nikoliv v New Yorku. V pozadí dnes již nestojící mrakodrapy World Trade Center byly do záběru jen “zakomponovány“, jako kdysi nejznámější symbol NY. Pro lepší dojem byly do záběru přidány žluté taxíky a hot dog stánek. (Stocki)

 • - Některé hlášky Seanna Williama Scotta v roli Stiflera byly čistě jeho improvizací. (Cheeker)

 • - Kapela 3 Doors Down nahrála speciálně pro soundtrack k filmu alternativní verzi skladby "Be Like That". První dvě linky jsou rozdílné než verze na jejich albu "The Better Life" a liší se i délkou, zatímco verze American Pie Edit je dlouhá 3:57, délka skladby na albu je 4:25. (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace