Prci, prci, prcičky 2

• USA American Pie 2 (více)

Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde. (oficiální text distributora)

chlebos

To nechutné z minulého dílu zůstalo a ještě nakynulo a zbytek je ohromná nuda. První díl je mnohokrát lepší. ()

duffi

Dvojka se mi líbila víc než jednička, ale tím nechci říct, že by to byla nějaká pecka. Ale viděl jsem už horší. ()

arkie

Pokud jste na nevinné oplzlůstky citliví, pokřižujte se a zmizte rychle do jiné sekce videopůjčovny. Nicméně jako americká teenagerka je tohle naprostá klasika, king size v rámci fast food menu. Když si za plného vědomí objednám hambáč, nemůžu očekávat uzenýho lososa s kaviárem a limetkou. A nestěžovat si, když je to moc dobrej a šťavnatej hambáč. ()

Sosak

Nevtipná kravina, to se musí nechat. Pořád přemýšlím, proč tomu nedat odpad a hledám něco, co by ve filmu stálo aspoň za tu jednu malou docela postiženou hvězdičku... na nic nemůžu přijít, ale zase jsem to neviděl až do konce (to se fakt nedá...), tak budu fér a donutím se věřit, že ke konci tam tvůrci dali nějakej třeskutej fór, kterej to celý rozštípnul... I když nic takovýho tam zcela určitě není. ()

Tyna31

Nevím, jestli se mám stydět, když dávám tomuhle filmu plný počet, ale nemohu si pomoct. Tuhle partu mám ráda a nic s tím neudělám:) A víte...když už se i moje máma ptá, kdy přijde Finch a Stiflerova máma...nemám co říct:) ()

BLADER

Séria Prci prci prcičky odštartovala neustále natáčanie iných teenegerských komédii. Ale na druhej strane, priznajme si, ktorý klon ich vlastne prekonal? Áno, rozhodne tento film nie je určený pre každého, ale stále zastáva svoju funckiu špičkovej komédie, kde aj napriek nespočetným vulgaritám nájdeme aj nejaký iný zmysel. Teda, môžeme nájsť, keď chceme... ()

Ryšty

První tři díly, kde je starý obsazení jsou skvělý a tenhle kousek mám nejradši. Víc prostoru zde dostal Stiefmajster, který je ze skupiny chlapců prostě nejlepší. Dost sem se zasmál. ()

Rudyamon

Zajímavé komentáře k filmu: juta (... prcandy ... no já mám dost, to je slovo!), Thomassi, grizly007 (... dvouhodinové čumění do zdi ... jo, expertů vyznávajících toto umění je zde plný šuplík ...) ... Myslím, že dvojka je rovnocenným následníkem jedničky, pokud ne lepším. Hodně jsem se nasmál na hláškách (... naučil jsem se japonsky, chtěl jsem vědět co sténá, ... nelez tak blízko k tomu fikusu, naškrobený fikus chcípne, ... a pod.) a taky mě dostalo několik fakt povedených scén - příchod tatínka na kolej, táta holt umí dát slovu pohoda nový rozměr. Opravdu povedené pokračování, snad nejvíc mi imponoval Finch, který evidentně dospěl do nového stadia studia těla ... :-) No a konečně i Sherminátor splnil misi ... Taková smršť hlášek a nápadů se opravdu jen tak nevidí. A přišel mi i docela povedený romantický rozměr komedie. Hodnotím stejně jako jedničku 4 hvězdičky - 80% a jako druhý díl ponaučení uvádím druhý zákon před prvním zasunutím: "Trouba se musí předehřát, než tam strčíš krocana" :-) ()

Armin82

Kvalitativně je na tom tenhle díl obdobně, jako díl předchozí. Prostě spousta stupidního a primitivního humoru se sexuálním podtextem, který ale opět pobaví. Stifmajster a jeho kecy jsou prostě originální, nejlepší scéna z filmu? Asi ,,pítý,, s hudebním nástrojem před publikem --->70% ()

ZnalecH

Tak jsem chtěl opět začít několika hláškami, ale pak jsem narazil na jednu, u které jsem se 2 minuty válel po zemi (PS asi se na to musíte podívat, jinak nedoceníte): "Trouba se musí nejdřív předehřát, než tam strčíš krocana." Opět parádní jízda, smál jsem se od začátku do konce. A myslím si, že by se jednička a dvojka měly pouštět dohromady, protože mám takový pocit, že patří k sobě... ()