Nebýt toho, že od samého začátku byla serie vyloženě nízkorozpočtová, tak by to byl hit. Nehraje si překvapivě na nic. Vtipu je trochu pramalo, ale herci se kupodivu drží a sem tam uvidíme i nějakou známou tvář z jiných serii včetně Davida Nykla. Některé zápletky jsou dobré, některé snad díky nedostatku financí nedotažené až vyloženě trapné. K konci serie je vidět gradace děje, který možná postrádal silnější dějovou lini o kterou by se seriál mohl opřít a zase nekvalitně zpracovaná zápletka...teda pokud nepočítám hackera a ty šéfy nad Jakem. Podle scénářů prý závěr řady by vypadal hodně zajímavě, škoda že UPN neměla v tomto trpělivost, protože třeba takový Cover Affers jsou na tom daleko hůře.(14.5.2013)

Perfektní oddychovka. I když kromě nanitů v těla hlavního hrdiny to není sci-fi, ale spíše klasický špionážní seriál, epizodně zaměřený, nevadí to. Jake Foley je sympaťák a jeho proměna z nesmělého geekovského IT specialisty v supermanského agenta je uvěřitelná i zábavná, zdatně mu přitom sekunduje sympatický zbytek týmu. Samotné epizody se drží v rámci klasických příběhů, které ovšem oplývají humorem a umí občas řádně překvapit nečekanými zvraty. Díky rozumným vztahovým liniím a občasným temným záchvěvům ohledně pochybných praktik NSA seriál umí překvapit a rozhodně nenudí.(29.9.2010)

• k212

Problém číslo 1 - evidentně nízkorozpočtový seriál (úsporná výprava, příšerné dekorace), problém číslo 2 - pitomoučké dialogy a velmi banální psychologizace postav (+ opravdu přehrávající herci). Pozitiva : v rámci možností opravdu nápaditá kamera, střih a velmi často používané zrychlené záběry, základní námět je celkem zajímavý, s počtem epizod se vylepšují i hlavní témata jednotlivých dílů. Po 10. díle už je to celkem koukatelné, a ve chvíli, kdy se seriál dostává na průměrný standard (13-15 epizoda) je utnutý. 40% v rámci televizní zábavy.(2.11.2007)

• r3plicator

Tak toto som nepochopil... O čo sa tvorcovia snažili? Pokiaľ malo ísť o vykrádanie (okrem iných seriálov a filmov) aj medzi tenagermi úspešného Smallvillu, tak musím zatlieskať. Ako bonusy kŕčovité herecké výkony, horibilná kamera a nuda. Tento seriál som si vychutnal počas horúčok, keď som bol chorý - a musím konštatovať, že mi bolo ešte horšie.(18.10.2006)

Prvýkrát som tento seriál videl pred niekoľkými rokmi a skoro som naň zabudol, až pred pár dňami som ho znovu zhliadol a zase ma to celkom chytilo. Nakaziť sa látkou ktorá vám zlepší nielen zmysli ale aj schopnosti a vy len postupne zisťujete čo s nimi ako ovládať váš organizmus je trochu v štýle Supermana ale ako seriál, fajn námet ktorý sa dá pekne rozvíjať a poskytne mnoho kvalitných epizód. Je to človek, je to agent, je výnimočný, jednoducho je to Jake 2.0. Mám pocit, že tento seriál buď milujete alebo nenávidíte, mňa si však získal a vždy si ho znovu rád pozriem.(13.9.2010)