Noroi

Dokumentárně zpracovaný horor nás seznámí s pátráním Masafumi Kobayashiho po paranormálních úkazech. Jeho žena zahynula během požáru jeho domu a on sám je nyní nezvěstný. Snímek, který se nám dostává do rukou, je posledním dokumentárním dílem dokončeným těsně před těmito událostmi. Jsou všechny vyšetřované události na sobě nezávislé a nesouvisející, tak jak se na první pohled zdá? Máte odvahu být svědky dokumentu podobnému The Blair Witch Project, ale tentokrát z prostředí Japonska a tamější mytologie? (Cedr)

Milo384

Tak hned musím říst, že Záhada Blair Witch byla lepší. Zde se mně líbily prostřihy ze zpráv, z pokusů atd. Okecávání dokumentaristy bylo zbytečně dlouhé, v půlce už jsem myslel, že usnu, nakonec byl film i dost uřvaný, takže usnutí se nepodařilo. Konec vše docela vysvětlil a vylepšil. 55% ()

Pattrick

Rozhodně to mělo slušný děj, ale divně zpracovaný, moc rychlý, nepřehledný.. Posledních x minut mělo ty správné grády, napětí se dostavilo, ale bohužel, jenom tam. Ještě že to vysvětlení stálo za to. Možná by se hodil slušná předělávka ()

doginko

Blbosť...Blair witch vs Akty X?Už som len čakal kedy sa dotrepe Mulder zo Scullyovou.Nezáživné,bez príbehu,napätia,vzrušenia...Príliš dlhé.Záver...hmmm...bolo jasné ako ako to skončí ešte predtým ako film začal..prečo asi?pretože to tu už raz bolo... ()

raiden14

Moj oblubeny japan horror. Rucna pseudo-dokumentarna kamera, japonska uchylnost miestami prerastajuca do trapnosti neskutocne mrazivy napad a sceny. Pokym sa len dostavate do azijskeho horroru urcite by som nezacinal Noroiom, ale ked uz mate par zakladnych veci pozretych tak jednoznacne odporucam tuto chutovku. ()

Devils_PIMP

Pomineme-li dobrý, ale serií Paranormal activity už maličko znechucený, dokumentaristický styl. Nemá tento film moc, co nabidnout. Snad 4 světlé chvilky... démonický hlas obětí, scénka v lese, scénka u svatyně (podobná vide, kdy na pásce je postava neznáméo původu opravdu existují) a scénka, kdy v závěru má chlapec na chvíli hlavu démona. Jinak nic... Film sice přináší jistou atmosféru napětí ale to i pohádky bratří Grimmů.... Navic mnoho detailů se mi zdá jakoby vykradených z filmu Smrtící nenávist 1 a 2 (Které já osobně považuji za špičku ve světě hororu). Jinak jsem od tohoto filmu a nápadu vůbec čekal tak nějak více... Modlil jsem se aspoň za dechberoucí závěr, který 100% hororů zachrání od vyhození do odpadkového koše, ale ani to mi nebylo dopřáno. Celou tragédii korunuje jasnovidecký cvok a psychopat, za kterým všichni lezou jak za králem Šalamounem. I přesto všechno dávám 3 hvězdičičky... 1 za slušnou atmosféru, 2. za těch pár pěkných scén a 3. protože Japonci jsou pro mě mistři hororu a je mi líto dávat jen 2. ()

papez12

Základom môjho hodnotenia je fakt, že pri tomto horore som sa viac smial a bavil než bál. Vlastne nebál som sa vôbec. Celkovo námet by bol výborný, ale hrozne mi tam vadil pán Hori, to bola komédia. Na začiatku som si pripadal, že to nemá ani hlavu ani pätu, neskôr som už vedel čo kde bude a kto tam bude a koho sa to bude týkať. Atmosféra celkom dobrá. Ale takáto skladačka mi nejak nepadla do noty a celkovo už to bolo nudné a zdĺhavé. 2 hviezdičky sú maximum, ktoré tento film odo mňa môže získať. ()

a.d0

čakal som 11bodov z 10 a dostal som 6.Myslím že keby som prečítal komentáre a nevidel film mal by som o filme zmienku že je strašidelnejší.Tie embria celkom ok,čakal som viac.Oveľa viac, ()

tXtX

Atmosféra výborná, celé to pôsobilo mega autenticky, no k lepšiemu hodnoteniu ma bohužiaľ brzdí hrozne prekombinovaný príbeh v ktorom som sa totálne stratil už niekde v polovici a dosť nudných obkecávačiek naokolo. Zopár scén bolo ale pekne mrazivých na čele s úplným finále, pri ktorom som takmer nedýchal. Aj keď, chovanie hlavného protagonistu v úplnom závere hraničilo so slušnou demenciou.. ale keď je niekomu prednejšia kamera než život svojej ženy, ok.. ()

Dalajlada

Hodně působivý horror. Atmosféra je opravdu dusná, závěr je nadmíru dobře udělaný a scény ke konci filmu jsou hodně děsivé. Celá zápletka je sice dosti podobná jiným, ale zpracování je naprosto skvělé. ()

lineker

Japonci horory umí a ne že ne. Tohle je pro ně sice poněkud netradiční formát, ale cesta hraného polodokumentu nikterak na kvalitě neubrala. Upřímně jsem čekal více asijského "děsu" ovšem jak film postupně ubíhal pochopil jsem, že tlačení na pilu se po této stránce konat nemůže, protože jde vlastně o reálný dokument. I tak skvěle funguje plno jiných věcí, z nichž bych hlavně vyzdvihl skládačku všech možných v danou dobu nevysvětlitelných úkazů, které se nám na závěr hezky sejdou ve slušném finále. ()

Duffson odpad!

Lidi, proberte se! Vzdyt toto je really sick!! Nepochopim co tento pocin mel za zamer, ale horor urcite ne, smat se tomu dalo, ale do dobre komedie to melo daleko! Varuji, toto je naproste mrhani casem!!!! ()