...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

MissKim odpad!

Nevím proč nám to dělají.. tedy přesněji řečeno nerozumím, proč někdo točí filmy podobného typu. Komedie? Tragédie? Zábava? .. spíš snůška trapných hlášek a trapných (ne)herců. Jeden z nejhorších českých filmů, na který jsem se dívala z nudy, protože nic jiného v telce nebylo. Zajímalo by mě, jak film vnímají náctiletí a panicové, ale prosím!! neberte si příklad nebo se z toho zblázníte. Realitě (snad) vzdálené a odpadem po právu ohodnocené. ()

martpolak odpad!

Jediný vtipný moment byl, když hoši kradli kondomy v obchodě... Nechápu tosrovnání s Experty, ti jsou podle mě výborným filmem se špatnou zápletkou. ()

Pythonator odpad!

Pohled na souložící děti mě nefascinuje. A jelikož tento hloupě natočený film s mizernými herci o ničem jiném není, pak nechápu proč by se na to měl někdo dívat. Snad jen ty děti, co jsou celé žhavé souložit, tuhle sračku dokážou ocenit. (Děti rozumějte jako nadržení vylízaní puberťáci) ()

otoman92 odpad!

Film mě nenabídl nic za co bych měl dal hvězdičku. Herci zoufalý, scénář nulový. Uvědomil jsem si, že by jsme měli být rádi za duo Kotel-Mádl. ()

johnyoss odpad!

Kam to jen vede, produkování takovýchto sraček. Opravdu jsem se této "komedii" nezasmál ani jednou, možná jsem se tak smál mizernému zpracování. O těch hercích nemluvě, jestli to mělo být pro nějaký hloupý teenagery, tak by to mělo mít asi úspěch, jinak nevím. Hodnocení 0/10 ()

Knotovka odpad!

Asi nejhorší film, jaký jsem kdy viděl. Opravdu. Lepší scénář by napsal průměrný student druhého stupně základní školy za 2 vyučovací hodiny, i tak by ale díky hercům dopadl stejně katastrofálně. Upřímně řečeno, myslím, že bych to napsal, zrežíroval i zahrál líp. A to nejsem herec, režisér ani scénárista a mám poměrně nízké sebevědomí. Ale dobře, ať nejsem tak zlý, přece jen musím pochválit alespoň... ne, vážně, tady není co. ()

mcamino

Film není tak špatnej, jasně, děj o ničem, ale mě se to jako oddychovka líbilo, nesmíte hodnotit vyloženě kvalitu filmu, To, co se zde čekalo, bylo splněno. Pokud chcete hodnotit všechny stejným metrem, je to jako říct, že Sparta je lepší než Arsenal, protože Sparta je ve svý lize lepší než Arsenal v tý svý. Prostě to nejde takhle hodnotit. Do tohoto filmu jsem šel s tím, že to bude hlavně na oddych a taky bylo, zasmál jsem se, odreagoval, a bylo to. 4* ()

Mark1983 odpad!

Škoda filmového materiálu a navíc absurdní svoboda točit všechno,co kdo chce. Za takové snímky bych těm filmařům dal zákaz tvořit další filmové propadáky toho největšího kalibru. ()

Krocan odpad!

Nesympatické postavy vedoucí hloupé a umělé dialogy. Neherečka Šárka Váňková za jednu noc obtáhne tři puberťáky. Jo a pardon, spoiler alert! Nedostat na to tenkrát na základní škole lístky zdarma, tak bych o toto dno české kinematografie a vytvoření si nereálných představ o začátcích pohlavního života snad přišel :-) ()

Camel91

Kdo by ve své době nechtěl klátit Šárku Vaňkovou :D z hlediska filmařiny česká podprůměrná kopie American Pie, jednou za 3 roky to vidět v TV mi nevadí ()

Peabody odpad!

tak další pokud přiživitit se na )spěchu Snowboardáků, aneb klasický merketing, kopie kopie kopie atd. Neschjpný režisér, který se ovšem v klidu živí ordinacemi apod., jeden seriál horší než druhý. To za prvé. Pak si vybere tři absolutné zoufalce, kteří nejen neumějí hrát (dva z nich taky skoro nic víc neodehráli a třetí ano, ale domnívám se jen proto, že je to výrazný křivonosý typ, nikoli herec)- Pár holek taky nic moc podařených, proto ním zase ty ue Snopwboar%dáků a poté i Rafťáků jsou o kategorii výše. Ještě horší je, že jim to nefunguje spolu, což u dvojice Kotek Mádl bylo zcela opačně . Navíc Pak přihodím několik amatérů typu Boučka a přilepím Aichmajerovou, Decastelo a Verešovou jako abych měl mediální oihlas, pak se zde nějakým omylem obkjeví dámy Kovalinková, Fialová a Dvorská, tedy herečky, ovšem šanci nedostanou. Od rekviziotáře (dlouholetého) si nechám napsat jeho další a opět neúspěšný pokus o scénář. Plus neco neméně trapných politických a několik sexuálních - neméně trapných - poznámek. Hodně hrozné. ()

Jansuper

Panic je nanic - V životě by mě nenapadlo že budu první kdo tomuto  filmu napíše 5 hvězdičkovou recenzi já opravdu vůbec nechápu proč to sneslo  takovou kritiku a proč se to všem tak nelíbí a nadávají jak je to trapný film, prostě taková jednoduchá dobrá komedie takovej jednoduchý humor nevymyšlí se tam nic složitého a všichni píšou že to není vtipné, ale já se hodně smál Teda, navíc děj mi přijde dobrý, sranda a ztřeštěné příhody taky, hezké prostředí i hudba. ()

Jirka.Arbter

Bravo! Bravo! Krásný film, senzační herecké výkony, skvělé sex scény, suprový soundtrack, co víc dodat. Není divu, že magazín Time tento film zařadil mezi svých 100 nejvlivnějších filmů všech dob. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)