...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

msroubek odpad!

I kdyby se vše dalo tomuto filmu (pokud se tomu tak dá říkat) odpustit , tak za naprosto nepochopitelně trapné paralely na kultovní snímky (Ostře sledované vlaky atd.) by si Ivo Macharáček zasloužil dostat do držky. ODPAD JE MÁLO! ()

RedDuck

První minuty jsou tragické, ale když je přežijete a nevypnete do 20 minut, čeká vás koukatelný (neřikám že dobrý) film, který si titul 17. nejhoršího nepochybně nezaslouží. Ústřední trojice je tragická, člověk má pocit že z natáčení Bastardů odběhli tři postavy z 5.D a zapomněli že hrajou jiný film. Holky a dospěláci se povedly o něco víc, ale zase nemají téměř žádný prostor. Pokud jde o vtipné momenty, mírně pobavený pohled hrozí akorát u střetů kluků s traktoristou a správně pravicově orientovaným hospodským. Možná zajímavější je hlušina, tedy vyplňující konverzace kluků, která střídavě zní absolutně dementně, střídavě jak od kulturně vytříběných nadržených dospělých (nejen odkaz na Hrabalovy Ostře sledované vlaky). Trochu mě zamrzelo že ačkoliv se jedná o českou vesnici tak zní pouze hudba v angličtině. Abych to shrnul, je to špatný film, kterému dávám především hvězdičku za to že kromě herců nijak nezaostává za 50 procentními snowboarďáky a rafťáky. ()

Ydrosten odpad!

Při sledování této komedie, jsem doslova cítil jak je trapně i mému pararelnímu Já, z pararelního vesmíru. Hrozný zážitek. Brrrr .... ()

BeranSon odpad!

Totální, totální a do třetice totální ostuda, při které jsem ani na vteřinu neuvažoval nad jiným hodnocením než: odpad! - 0/10 - ()

Amgis

Pravda už jsem viděl horší. Todle je ale opravdu ostuda českého filmu. Češi snad neumí natočit něco pořádnýho? Ten scénář stojí za starou belu, to samé herecké obsazení, příběh je směsice scén např:. z Prci prci prcičky 1, Snowboarďáci a v závěru i z pohádky Princ a večernice! Při sledování jsem měl pocit, že je to nějaký průměrný zcela amatérský film! ()

Ronyk7

Panic je nanic a Vaňková taky. Když něco dělám, tak pořádně.....když tasím, tak by to mělo být taky pořádně. 15.01.2007 ()

Lipi21 odpad!

12% REŽIE / Ivo Macharáček: odpad! KAMERA / Tomáš Kresta: * SCÉNÁŘ / Miroslav Buberle: odpad! HERCI: * HUDBA / František Soukup: * ()

ex.it odpad!

Ehm... Ten děj bych ještě překousla... Možná bych i jednu hvězdičku dala... Ale ta Vaňková... Ale v paměti ten film budu mít celý život. S myšlenkou: "Proč já do toho zatracenýho kina sakra lezla?" ()

Wopat odpad!

Co to proboha je?! Celý film jsem čekal kdy to vlastně začne. A najednou to skončilo. S hrůzou jsem musel přetrpět neskutečně tupé cool puberťáky. Fakt hrůza! ()

Lusů odpad!

"Příběh" sám o sobě je blbost na entou, ale možná by to mohlo být snesitelnější, kdyby alespoň jedna z hlavních postav uměla hrát. ()

Vencik89 odpad!

Hlavní postavy jsou opravdu velice nesympatičtí kluci, jejichž tempo je mizerné a jejich protivníci jsou holky s krejčovským metrem. Horší námět lze jen těžko hledat. ()

chaturga

Toto je blbost nad blbosti, ale musím uznat, že takhle se opravdu někteří mladí chlapci chovají:) U pivka s kámošema se i trochu zasmějeme:) Jinak Vaňková??? Ať raději zpívá (ikdyž to taky není nic moc:-o)........... ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)