...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

J*A*M*A*L

Abych byl upřímný, tak se mi tahle česká teen komedie líbila. Docela mě proto překvapilo to hodnocení zde. Možná, že mám na tyhle filmy buňky a líbí se mi. Možná, že je to má krevní skupina a je to konečně česká komedie 21. století, která se mi konečně líbila! Je to teda blbost to uznávám a shodnu se na tom s vámi, ale komedie takové už jsou a obzvlášť tyto. Jak to, že se vám teda líbilo American Pie a nebo trošku s jiným příběhem Project X. Ano, Project X a American Pie byly přeci jen lepší komedie, než tahle, ale příběh to má úplně stejný. Hold má každý jiný názor a vkus, to dokážu přijmout. ()

ekomo odpad!

Šílené, úchylné, senilní a prachobyčejně nudné. Asi tak bych charakterizoval film, který dohání Waterloo po česku ve své ubohosti na nejnižší z nejnižších příček, na tu nejhorší. Hrozné herecké výkony, dětský scénář, praštěná režie, atd.... Konečně si můžu vychutnat dát odpad tomuto nefilmu. ()

Yardie

Tak jsem se na to teda koukl z toho důvodu, jestli je to opravdu tak zlé a nebo tady je davové "šílenství". A opravdu to bylo zlé. Příběh nulový, vtip nulový, herci nulový (krom toho mě to jejich neustále ksichtění a mluva totálně dráždila) a konec podivný. V podstatě nebylo o co stát. Nicméně, na to, že to bylo o ničem mě to nedonutilo vypnout TV a odejít, ale dokoukal jsem to. To asi proto, že mě prostě zajímalo, jak to dopadne (asi jsem se zbláznil). A konec jsem nějak nepobral... Takže ano, bylo to velice zlé, ale za snahu a neodejití od TV dávám hvězdu. Howgh! ()

Matros odpad!

Nooo... na druhou stranu je to tak debilní, až je to lehce zábavný. Jinak jediná dobrá věc je asi postava traktoristy... ()

mira007

Filmy na tohle téma mají ohromný potenciál, ale v tomto případě to dopadlo hrozně. Já jsem se ani nezasmál, tak nevim, jestli je chyba ve mně. Směšný mi taky přišlo, jak se řešilo, jak režisér jakýmsi lstivým trikem vmanipulovat krásnou Irenu Machovou do nahé scény - když jsem na ten film koukal, tak jsem to sotva postřehl - je to asi 0,5 sekundy a není rozeznat kdo to je. Tak nádherná holka by si zasloužila delší časový úsek. ()

lucinkapes

Od tohoto filmu jsem cekal hlavne lehkou zabavu. Herecke vykony bych zde nerozebiral, nebot hodne obsazenych neni skutecnymi herci, ale nebylo to po teto strance nejhorsi. Film bych ohodnotil klidne i 3 az 4 hvezdickama, ale mohu dat maximalne 2 a to za priserny zaver. Pripadalo mi to jako by byl useknuty a navic jeste pro mne jako fanouska Sarky Vankove nechutny. Ke konci filmu se za jednu noc stihne vyspat se vsema trema klukama. Udelali z ni doslova ku... Az na ten konec sem se vsak dobre bavil. ()

laserr odpad!

Panic je sice možná na nic, ale kdybych měl zhodnotit herecké výkony, které ubýjí jakoukoliv jiskru vtipu, která vykoukne z velmi nepovedeného scénáře, zvolil bych značně peprnější slovní obrat. ()

klokyn

Fuj, veď tam boli všetci nesympatický! Aj keď si väčšina z Vás myslí, že dialógy sú tupé, verte mi, že sú takmer reálne. Keď počúvam bratových spolužiakov, pripadá mi to ešte trápnejšie ako tento film. Takže musím dať dve hviezdy, pretože sa mi to zdalo celkom prirodzené. P.S.: Prečo to spravila slečna Vaňková? Poznám taký typ dievčaťa, čo má podobné nepochopiteľné správanie a dokáže konať podobne ako ona na konci, takže ďalšia reálna vec... ()

Oxymoron

Kdo by se po takovém velkém boomu teenagerských komedií a přecpaných kinosálech nechtěl pokusit natočit svou velkou komedii, na kterou by přišlo ještě jednou tolik lidí, že jo? Panic je nanic na to vletěl hned po Snowboarďácích, ale že mu nešlo ani tak o ty plné kinosály, jako spíš o utrhané růžky vstupenek a peníze v kasičkách, to je vidět hned od prvních vteřin filmu. Za každou cenu rádoby vtipné scénky a hlášky, narychlo posbíraní herci,... No snad jen ta řízná ústřední pop-punková písnička se povedla. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)