...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Marty_cz odpad!

Tento film vznikl nejspíš tak, že autoři se koukali na Prci, prci prcičky a řekli si: Jo to má úspěch, natočíme to taky. A asi to ani nemohlo dopadnout hůř. Trapný, blbý a na nic! Komedie! Opravdu!? Autoři spíš přišli s novým žánrem podle, kterého čeští autoři teď rádi točí a to s českou tragédií. ()

klarajaja odpad!

Tento film bych shrnula pěti K! Katastrofální příběh! Katastrofální herci! Katastrofální režie! Katastrofální scénář! Jestli vás ani tyto K nezalekly jako mě (tehdy, kdy jsem u toho ztratila 99 minut svého života) tak si tento film pusťte a uvidíte: otřesný herecký výkon Šárky Vaňkové (ale chytrý tah tvůrců filmu, protože tehdy byla Šárka díky Superstar populární), rozhovory co se ve větším případě týkají sexuální tématiky, puberťácké řeči.... fuj, fuj a ještě jednou fuj! ()

zzzzzjjjjj

Co se týče mého hodnocení, v žádném případě nesouhlasím s názory drtivé většiny, která hodnotila max. 1*. Nemyslím si ale, že tento snímek Iva Macharáčka by měl mít nějaké ocenění. Film o třech puberťácích, kteří jsou na prázdninách na venkově, podobné o trochu lepšímu filmu Rafťáci. Na mě to udělalo horší průměrný dojem, dokonce jsem se i chvílemi zasmál. Hodnotím 40 %. ()

Alden_Larson

Že by to byl jeden z nejhorších českých filmů bych neřekl. Ale dobrý film to rozhodně taky není. Zápletka není zajímavá, některé její části nedávají smysl a je plná infantilního humoru, který mě osobně zrovna moc vtipný nepřišel. Postavy nejsou zajímavé a vůbec tomu nepomáhá fakt, že herecké výkony taky nejsou nic extra. Prezentace je fajn, je tam pár záběrů, které se mi trochu líbily, ale většinou to je takový mišmaš. Nutno podotknout, že filtr, který použili pro "noční" scény, vypadal otřesně a těch pár animovaných sekvencí si rozhodně mohli odpustit. Aspoň že hudba nebyla špatná, ta se mi na filmu asi líbila nejvíc. 3/10 ()

AndrewNewman

Oproti tomuto sú Snowboarďáci mehahusta pecka. Zbytočne tomu budem pridávať zlé prívlastky, všetko to tu už napísali ostatní užívatelia a ja s nimi súhlasim. Ale uštredil som tomu jednu hviezdu, asi preto, že som to videl v dobe, keď boli mojou hlavnou životnou prioritou holé ženské kozy. ()

shark05 odpad!

ůplná katasrofa pár nadženejch lidí tam jančí jako blbý necápu jak na to někdo může koukat .Prostě jednou a už nikdy. ()

paclinqa odpad!

Od začátku do konce jenom velká nuda. Čekala jsem na pár výraznějších, třeba i vtipných nebo jinak inovátorských okamžiků, ale kde nic....tu nic. Asi nejhorší česká teenagerovská komedie, nebo spíše pokus o ni. Doufám, že už pánům režisérům konečně dojdou další "nápady" a začnou se točit normální filmy. ()

rochelka odpad!

Něco tak nudného,bezduchého a hloupého jsem už dlouho neviděla! I můj jedenáctiletý bratr,který má rád takové stupidní slátaniny,to po půlhodině vypl a zvolal,že to je největší trapárna, jakou kdy viděl-a to už je co říct... ()

mijano odpad!

Ako dej nula bodov, o zápletke sa nedá ani hovoriť, že by som sa pritom zasmial tiež nehrozí. A až priveľmi celý film očakávaný happy end nemusel byť až tak happy. ()

Sekel

Z ustredni trojice je obcas sympaticky pouze jeden, z ctverice devcat jsou dve osklive, dve hloupe a vsechny k nesneseni. Vtipy jsou trapne a situace nerealne. Zatim nejhorsi z ceskych teenagerskych komedii. ()

lizardking

Vynikající ukázka schopností českých filmařů pouhým názvem charakterizovat film. Je to skutečně film o panicích a je to film na nic.Název sám radí divákovi, aby se filmu vyhnul a toto doporučení nemohu než potvrdit. Jen tak mimochodem, holku, která ústřední trojici obšťastní zbavením panictví, hrála "herečka" Šárka Vaňková? Že vám to nic neříká? Vzpomínejte.Já vím, je to těžké, si už teď na to jméno vzpomenout, ne není to ani lyžařka, ani se zatím neobjevila ve zprávách v rubrice krimi. Napovím:Vzpomenete si na tu holku, co se v úplně první superstar dostala až do finále a podlehla pak Anetě Langerové?Jo, to už je dávno, skoro Napoleon se zdá současnější. A při tom těch pár týdnů znal superstáry každý. Jo, to je život. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)