...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Honzus odpad!

Proboha, proboha! Nemám ve zvyku hodnotit filmy,, které jsem vlastně celé ani neviděl, ale ta půlhodinka sledování tohoto trapného, ubohého, mizerně ozvučeného a já nevím jakého ještě pokusu o napodobení amerických teenagerských komedií mi naprosto stačila. Těm třem nesympatickým úchylům bych přál přefiknutí od nějakého velkého, svalnatého černocha a pokud jde o pachatele tohoto zvěrstva, na světě je spousta krásných povolání, ve kterých by pan Macharáček mohl uspět. Režírování to každopádně nebude. ()

Bobofon odpad!

Kdyby vám někdo dal vybrat mezi sledováním tohoto filmu a střevním výplachem, určitě berte výplach. Se střevním obsahem to tak jako tak dopadne stejně a při výplachu nebudete muset poslouchat zmatené a nesmyslné dialogy, sledovat prkenné herectví "nadějí" českého filmu a zoufale prapitomý děj. ()

Honziik17

No nic moc. Vaňkovou moc nemám rád a v tom filmu mi moc sympatická nebyla. Celkově to obsazení stálo za houby. Luxusní byly ty dvě slečny, co šly na ty prázdniny do Prahy a samožřejmě Eva Aichmajerová. Díky nim za oživení a hvězdička za ně. I když něco mi vtipné přišlo, takže odpad to není. ()

pavliCZECH odpad!

Přiznam se, film jsem neviděl. Název mluví za vše, cílová skupina mluví za vše, "herecké" obsazení mluví za vše. Nemam důvod se na tuhle *****inu koukata zároveň nedat hodnocení. ()

BAADRAAM

Dal bych jednu hvězdu, ale když vidím jak nízké má film hodnocení, musím mu trochu napomoct cestě vzhůru. Vaňková nám alespoň ukázala, jak tráví večery. ()

djbarrel

Tisíckrát omleté klišovité téma absolutně o ničem v českém podání "perfektních" herců. Nicméně jsem se párkrát zasmál a tak nemůžu dát odpad. 10 % ()

keyzar odpad!

Totální propadák a nesmysl. Nemá to děj, není to vtipné, herci jsou příšerní... Film prostě neobsahuje nic zajímavého a já lituju času nad ním stráveným... ()

spacemaster odpad!

Díky takovým filmům se stává lidem to co se stalo mě. Odepíšou české filmy a odmítají se na ně dobrovolně dívat. ()

route60 odpad!

Tak panic je nanic je hlavně česká filmová ubohost a s komédii to nemá opravdunic společného hlopé herecké výkony blbá a trapná réžie, když se u (komedie) ani jednou nezasměju je něco špatně a tady je špatné všechno. ()

megajalec

Úprimne - je to nič moc film, záporov má oveľa viac ako kladov. Ale žeby to bolo až také úplne hrozné, ako sa tu rozpisuje, neviem neviem...Asi klasická stádovitosť užívateľov, stihol som si zvyknúť.30% ()

ynnel

Nehledě na to, že Vaňková je strašná herečka a ještě k tomu není ani tak krásná, aby tam po ní všichni kluci šíleli, tak jsem se u filmu docela bavila a jako 17. nejhorší bych ho rozhodně neuváděla. ()

laple odpad!

Hladina pocitu znechucení z totálně slabýho zážitku se rovná hladině pocitu studu za toho, kdo si dovolil to poslat mezi lidi... ()

BarVa13 odpad!

A nejen panic… Dlouze zavzpomínám, jestli nějaký film uštědřil české kinematografii tak obrovský plivanec /stříkanec/, jako Panicové. Hmm, nevím o tom. ()

Prochy84 odpad!

Zábavné? Ne. Trapné? Ano. Herci? Ne. Retardovaní blbečci? Ano. Oddechové? Ne. Otravné? Ano. Nenáročné a jednoduché? Ne. Odporně vlezlé a debilní? Ano. Film? Ne. Stupidní sračka? Si pište... ()

Lula.cz odpad!

Netuším, kde tyhle zoufalce vyhrabali, ale doufám, že je zase zahrabali a už nikdy se nebudou pokoušet "hrát". Jestli se snažili tímhle propadákem napodobit třeba Prci, prci, prcičky, tak šlápli hodně vedle. Ústřední trojice pubertálních kluků se snaží mít sebevědomí až na půdě, ale to fakt nevyšlo a místo toho se rochní kdesi ve sklepě. Jsou nesympatičtí, divácky nepřitažliví a vůbec...tenhle film je prostě sračka. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)