Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

BradleyT

Často se stává, že druhé díly velmi zdařilého snímku bývají mnohem horší než první, a ne jinak tomu je i zde, ovšem tohle je opravdu slabota, která se nedá pouze skrýt za tvrzení, že skvělou jedničku prostě nelze přebýt. Celý film pouze těží z námětu prvního dílu a ostatní je prostě neuvěřitelně zkažená, kýčovitá blbost, která snad jakoby chtěla zesměšnit či parodovat první díl. Ono není divu, od takového brakovitého režiséra jako John R. Leonetti (Mortal Kombat 2, Walker texas ranger - Thunderovi synové) se moc nedalo očekávat, škoda že se druhého dílu nezhostil někdo zkušenější. ()

ric

Nejdříve jsem se chtěl tomuto parazitovi na původním BE pomstít a dát mu "recyklační" hodnocení, ale nakonec to zas taková ohavnost nebyla. Aspon že finální pointa (?) "nikdy-to-nebude-dokonalé" zůstala zachována. Opravdovým fanouškům ale doporučuji se tomuto vyhnout. ()

xSxEx

Když jsem si pustil první díl ( a pro mne jediny Butterfly Effect) tak jsem byl tak nadšený, že jsem si musel pustil v zápětí i druhý s velkou zvědavostí a verdikt? --> Proc?? PROC? Máme tu další z typů SAW 3, 4, 5 ..12, 13 a podobných "prasáren" orignálních filmů. Herec je jeden velký omyl - buď to zahrál tak perfektně, bo je to vážně primitiv, kterému jde nejlepé slovo FUCK. ()

pasqviL odpad!

Panebože tohle je jako co ? Dvojka je tak nepovedená jak němci na dovolené. Je to nuda, a ještě k tomu vás na konci strašně naserou. Dlouho mi to tady leželo a myslím si ze to tam mohlo ležet napořád lituju toho času a úsilí co sem vložil do tohoto skvostu. ()

Via

Někdy se podaří natočit druhý díl, který je aspoň tak úspěšný jako první... v případě Butterfly Effectu bohužel... založeno na stejném principu a bez hlubší myšlenky, která by se neobjevila už v prvním dílu... škoda... a ještě si nechat tak otevřená vrátka pro třetí pokračování... ()

me3x®

videl som to pred jedničkou, ale v tomto kontexte keď vidím, že to vzniklo neskôr, je to remake typu mlátenie prázdnej slamy... a pocit z vykrádania jednotky. ()

BAADRAAM

Možná hodnotím nad rámec vhodného ohodnocení, ale nezbývá mi než podotknout, že toto sci-fi drama je silně, opakuji silně, PODHODNOCENÉ. Možná je to tím, že tento film nese ve svým názvu pořadové číslo dvě. Kdyby byl tento film pojmenován nezávisle na nadhodnocené jedničce, vsadím se, že by měl minimálně nad 70%. Měl jsem tu čest vidět tento film dříve než první. Dvojky jsou většinou horší než jedničky, ale u tohoto filmu, byť se proti mně s největší pravděpodobností postaví skoro každý, musím konstatovat, že dvojka se mi líbila o dost více než jednička. Ovšem pro Butterfly effect 1 hovoří jedno hlavní plus a tím je právě prvenství. ()

kivi.shiro

telenoveláckou povrchní nudu spoléhající na popularitu opravování si zpackanýho života cestováním v čase zachraňujou od ještě míň hvězdiček ty pěkný psycho střihy při vpíjení se do fotky.. aspoň tohle stojí za to, ne?:) ()

CrazymanM

Klasické pokračování se všemi nešvary,snad jen ten hlavní hrdina je mi sympatičtější než Kačer z původního snímku! ()

ArNEtis

Jasně, u konce sem brečela, ale to já u každé kraviny. Urážka užasného prvního dílu. Téměř totožné, jen s dojemnějším koncem. Urazí, ale za ten konec a Ericu 2* ()

sus

pro ty co viděli jedničku, tak zbytečné protahovaní začátku a ještě trapnější konec, ze slušnosti k prvnímu dílu dávam dvě s odřenýma ušima. První díl je holt jinde a pro ty co ho neviděli, tak ať si druhý díl nepouštějí bo si to dost pokazí. ()

hiro14

Po vynikajucej jednotke ten film posobi ako hlupy zart. podla mna pokrocovanie jednotky nemalo nikkdy vzniknut, pred jednou hviezdickou tento film zahranuje Erica Durance ()

Konys

Jak byla jednička skvělá, tak tohle je pitomost. Podivní herci v chaotickém příběhu, kde jsem se ani na konci nedozvěděl, co přesně se Nick těmi cestami v čase snažil změnit. ()

mijano

V celku pozerateľný film, ktorý však po 1 nesie iba meno a hlavnú myšlienku. Chýbajú nejaké lepšie herecké výkony, prekvapivejšie scény a najhoršie je iba to, že po pár scénach presne viete nie ako by to malo, ale ako to musí skončiť. ()

Gates

Hovorí sa, že pokračovania filmov len málokedy predčia pôvodný diel. V tomto prípade sa toto staré ošúchané pravidlo opäť potvrdilo. To, čo robilo jednotku takou geniálnou, originálnou a napínavou, chýba v tomto pokračovaní. Slabá dejová línia točiaca sa okolo práce a priateľky hlavnej postavy, zbytočné a nelogické vracania sa v čase a už od začiatku ľahko predstaviteľný koniec sa nesú ruka v ruke s chabými hereckými výkonmi. Tento film teda nemôžem nikomu odporučiť, lebo jeho zhliadnutie môže pokaziť len dobrý dojem z jednotky. ()

l.bejk

Po skvělé jedničce tu máme dvojku a jak to tak chodí,předchůdce byl lepší,tohle je slabý odvar o napodobeninu. ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu