Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Morkysak odpad!

Když jsem viděl jedničku Osudového doteku, tak jsem se s nadšením vrhnul hned na dvojku. Myslel jsem si, že by to mohl být film na stejné úrovni jako jednička, ale takovou s prominutím sračku jsem snad ještě neviděl. Jednička měla vážně skvělou myšlenku, byla originální, ale s čím přišla dvojka? Žádné obohacení, nic. Dvojka je jen vykradený nápad úžasné jedničky a tady se hrdina vrací, jen aby napravil špatný obchod, to snad není možný. Jednička a dvojka jsou natolik prostě neporovnatelné - asi něco jako Empire state building a chýše uprostřed Afriky, proto jsem jednomu dal pět hvězdiček a druhému odpad! ()

veverysiak

Hra s osudom je neodmietnuteľne lákavá a neodhadnuteľne neistá, a presne toto platí o Dvojkách, v tomto prípade treba na obranu povedať, že originál bol takmer po všetkých stránkach veľmi vydarený a vskutku jedinečný kúsok, a tak bol výsledok pokračovateľa úplne jasne a kruto determinovaný už vopred, a keďže ja osobne neznášam jasné výsledky, snažil som sa od týchto vplyvov odosobniť, podčiarknuté a zrátané - 2 nedosahuje úrovňou 1 a čo jej najviac ublížilo je námet, v porovnaní s 1 sa hra s osudom zneužíva poväčšine na biznisoidné ciele, a to predsa len nezaberá tak, ako zneužívanie detí, jedno však musím vyzdvihnúť, Eric je najmenej o triedu presvedčivejší ako Ashton, takže 70%. ()

nettopyrek

Proti jedničce je tohle vážně špatné. Roztahané, nezáživné, nelogické, nesympatické... prostě NE(všechno). A když zrovna nemáme žádný kloudný nápad, tak tam šoupneme nějakou tu (ne)erotickou scénu na záchodcích. Vždyť sex to zas nějak zachrání, no ne? Ne, tentokrát fakt ne...sorry... ()

jjjerry

Tušil jsem, že to bude slabší, ale stejně sem doufal. .a marně. Chybí to napětí, reálnost toho co by asi člověk dělal apod. 1 rád uvidim znova, ale tuhle "dvojku" stačí vidět opravdu jednou. ()

KKOALA

Docela zklamání... První díl byla pecka - toto už jen slabý odvar, ale nějaké ty plusy by se též našly - 2 až 3 * ()

yelcin

Po zaujímavej prvej časti som očakával , že dvojka to dovedie do dokonalosti. Ach já naivný blázon ! Už som zabudol , že väčšinou sa pokračovania točia kvôli úspešnosti originálu a vytrieskať čo najviac peňazí z dobrého nápadu. V jednotke boli aspoň v poho herci a malo to svoju logičnosť, ale dvojka bez konceptu , zabitý čas. ()

Deus3x odpad!

Dal jsem 10 minut a pak už jenom proklikal. Je to nuda a klišé. Herci nudní, nezajímaví, prkenní a především jsou divákovi ukradení. Ťuťuňuňu momenty působí trapně a závěr je (podle očekávání) absolutně nelogický a imbecilní... Naprosté béčko, které se veze na úspěchu prvního dílu. ()

Jardys88

Další film, který se může směle zařadit do rubriky: uplně zbytečné naprosto zničené a podělané pokračování, které je tím nejslabším odvarem a kopií prvního dílu ()

badett

Na první díl se to dívá kvalitou hodně z daleka. Děj není tak propracovaný jako v prvním díle. A vracení minulosti kvůli práci nebo vlastními uspokojení se mi zdá, oproti záchraně lidských životů slabá káva. Dalo se na tento film dívat, ale prosím trojku už ne!!! ()

POETA.KNO

Kvalitou se tento druhý díl k prvnímu ani nepřiblížil. Navíc tento díl končí "happy endem". Jediné ponaučení z tohoto dílu je, že matky mají pravdu :) ... ale za shlédnutí to stálo, ikdyž jsem nazačátku zvažoval, zda koukat či ne. ()

cocaine

Bylo to jako kdyby z dvojky chtěli překapat stejně silný kafe,ale vůbec se nepovedlo. Dojemná zápletka se pomalu vytrácí a místo očekávaného propuknutí slz na konci (jako u jedničky), přichází úleva, že film končí. Chabý scénář už moc kritizovat nechci, protože chyba už byla jen to, pustit se do natáčení dvojky po tom, co je jednička taková bomba. Takže bohužel palec dolů... ()

martpolak odpad!

Tenhle film byl jednoznačně k smíchu. Parazituje na jméně dobrého filmu, ale především je nesmyslný. Když jsem asi počtvrté sledoval závěrečnou nehodu, až tehdy jsem došel k názoru, že on s tím autem sjel kvůli tomu, aby nezpůsobil nehodu, která by ji možná zabila. Kdyby se vykašlal na přemlouvání za jízdy ve dvou pruzích, přežili by všichni... hloupý film. ()

ko.mi odpad!

Jak tomuhle mohli dát název "Osudový dotek"? Film absolutně o ničem. Co to mělo být? Lehký porno? Erotika? Do toho se zamotal panáček, kterýho bolí hlava z fotek... Tohle se pouze snaží těžit na dobrym jméně prvního dílu. Naplácat rakoskou autorům. Bez váhání - odpad. ()

skoky25

Oproti jednotke stratilo na vsetkom moznom. Snazili sa vykonpenzovat nedostatky na uplne zlych miestach. Jednotke nesaha ani po kolena. ()

Diceros

Hrůza! Když jsem slyšel o dvojce představil jsem si prequel o otci z prvního dílu... No nestalo se. Jedná se vlastně o samostatný film který vykrádá jedničku a zaroveň zazdívá psychologické poruchy mozku atd. Postava se ani nezajímá jak je to možné a rovnou začíná skákat v čase. Film je hodně přímočarý. Oproti jedničce kde sme se nejprve seznamovali se životem postav a vnímali jejich strastiplný život se zde už od začátku mění realita aniž bysme věděli kdo je kdo. Navíc se v 1 realita měnila z nějakého psychologického důvodu a protože se někomu něco stalo. Dvojka je jiná... Zpočátku se to zdálo být dobré, Nick měl možnost změnit nehodu ve které přišel o svou lásku, a bylo to zajímavé... ovšem potom to šlo jen a jen z kopce... měnila se realita jen kvůli tomu aby měl více peněz, lepší práci, nebo větší moc. Herecké výkony dosti slabé. Časem jsem si až říkal, že se jedná o film hodný vysílání v TV někdy na nedělní odpoledne. Pokud to beru jako samostatný film tak 2* pokud jako pokračování tak 1*. Takhle opravdu ne! ()

Snakefinger

Tak mrazivost prvního dílu vypršela a vracet se do minulosti jenom, že mě někdo vyhodí z práce nebo se mi nedaří je poněkud pofiderné téma. Bohužel. Ale závěr? Ten stojí naprosto za to. ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu