Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kinderman

Dvojka se snaží tvářit "dospěleji", a tak místo traumat z dětství, které zmítají vysokoškolákem, nastupují problémy v zaměstnání třicátníků. Nic ale nemůže skrýt fakt, že jde o předvídatelný odvar originálu (který ve své druhé polovině stejně trpěl logickou nedotažeností), přičemž film má pouhých 77 minut, o další desetiminutovku jej příšerně natahují závěrečné titulky. ()

kapsomut

Tento film těží ze skvělého Osudového doteku, který byl totálně bezchybný. Osudový dotek 2 je prostě jen pro to, aby z lidí vytáhl co nejvíc peněz za tento kýč... Osudový dotek 2 mi vůbec nechytl, když jsem viděl Osudový dotek, hned jsem věděl, že si ho hned zařadím do mé TOP 20 nejlepších filmů. A když jsem viděl, že má pokračování, byl jsem celkem zvědavý a natěšený co z toho bude. Věděl jsem že to rozhodně nebude jako jednička, ale nečekal jsem že to bude takový "shit". Neříkám že to je odpad a nejhorší dvojka co kdy byla natočená, ale s prvním dílem se to prostě nedá srovnat v ničem! Kdybych neviděl jedničku tak bych asi dal 2-3* ale takhle mi to přišlo docela strašné. Herci se mi nelíbili, s kamerou z prvního dílu se to vůbec nedá srovnávat, samozřejmě jiný řežisér taky udělá své. Navíc když koukam na John R. Leonetti (režisér tohoto "kousku"), tak ten opravdu nemá moc zkušeností. Kdyby to vzali do rukou jiní herci, jiná režie a přeměněný scénář, tak by z toho byl kousek na hodnocení okolo 70% podle mě. Takhle tomu dávam maximálně a to mam zavřené obě oči 30%... A to mam dobrou náladu, kdybych měl špatnou, tak by tam šla odpad! nebo 1* a dal bych tomu 15%. Nechápu proč se někdo rozhodl točit dvojku !!!! :( ()

dyfur

....námet ok, tu namiesto zápiskov sa premiestnujeme pomocou fotografii-dobre čiastočný upgrade....ale dej-príbeh-napätie-záver- úplne k ničomu....veď keď sa premiestnim rok dozadu tak som rok dozadu a nie,že som rok dozadu,ale prežil som ten rok,ktorý akože chcem zmeniť a prežil som ho nejako neviem ako.....logika odišla riťou......jedna hviezda len za námet.moja poznámka:viac nepozeráť. ()

maverick10

Velice chudy strejda "vykradac" jednicky. Trivialni pribeh s trivialni "skoro" myslenkou, kterou nezaznamenal ani muj otcim - senzibil. ()

HappySmile

Jednička byla bomba, něco nového, nevídaného, překvapujícího. Dvojka (nečekaně) jenom opisuje a nepřináší nic nového. Nečekejte ani ty emoce, co ve vás vzbudila jednička. Celkově je tento příběh nic moc, ale stopáž byla úměrná, takže se na to dá v pohodě dívat. ()

Martin741

Slaby odvar podarenej Jednicky The Butterfly Effect z 2004. A hra tu uz trochu lepsi herec : Eric Lively, ktory ma vacsi talent ako neschopny Kutcher. 40 % ()

Jimmi

Najradsej by som dal 2 a pol,pretoze pozret sa to dalo v pohode....ale je pravda ze to bolo ovela ovela nudnejsie ako vyborna jednicka.Chybal tam ten pocit ked fakt neviete akym smerom sa bude film uberat....ale v tomto pripade to urcite nehrozi. ()

cariada

Tak po prvním perfektním díle (na který jsem při sledování tohodle nák nemohl vzpomenout o čem že to bylo až po přečtení mého komentáře). Jsem byl spíše unuděn, nezáživným dějem , kdy se mladík dostává do minulosti pomocí fotky. A různě mění budoucnost. Jednou je sám a má noční můry jindy je zase šéf firmy a nebo má zpátky přítelkyni a pod. Jak se různě stále vrací a mění to co bylo se rozhodne pro radikální způsob, aby zabránil nehodě a špatnýmu osudu své přítelkyně. Jenže nic není jen tak a dopadne to pro něj ........ Tohle už jen kopíruje první díl a nesnaží se přinést něco nového. Atmosféra je bídná a nezáživná. ()

BUD-SFIS

Proc na tak dobry napad musi padat sracky ze druheho dilu, ve kterem se nedela nic jineho nez soulozi (abych byl slusny) a a diva na fotky a snazi se neco napravit. Konecna scena se smrti Nicka je uboha. Snad to by nikdo z nas neudelal. ()

Matrinx odpad!

Nemohu si pomoct, mě to přišlo jako strašná fraška. John Leonetti dokázal jen to, že umí hůř kopírovat než jako kdejaký blogér. A ten konec ? No hrůza. Takový jsem snad ještě nikdy neviděl. To rovnou mohli místé té závěrečné scény napsat do titulků "napadlo ho jen tak se zabít, aby zachránil Julii". Řeklo by to toho stejně. ODPAD! Tenhle shit nemá právo nést název Osudový dotek... ()

pufina

Padá, padááá, padááá (kvalita) stále níííž.. Smutné, ale nikoho to nedojme, úroveň tu stojí vážně za staré fusakle.. ()

eaten

Kebyže nevidím jednotku tam dám hviezdičky 3, ale toto bol len jej slabý odvar. Nevravím, že sa to nedá pozerať, ale čakal som od toho niečo viac. ()

Radiq

Herci sympatičtí. Minimálně dva z nich. No a tím bych skončil s klady. Kdo neviděl jedničku, tak možná bude tápat, co je to za blbost, že se koukne na obrázek a najednou mění osudy. Mě to bylo uplně jedno, protože jsem si řikal, že ať vymyslej cokoliv, stejně to bude blbost, protože už v prvním díle to byla docela kravina. Navíc filmy o cestování v čase nemusim a tohle je další z nich, i když to není uplně zrovna cestování v čase... Vidět tohle má cenu jenom v případě, že... no počkat, to vlastně ani nemá cenu... No nic, jdu smrkat sraženou krev, co se mi vytvořila při sledování... ()

dr.fish

Hlavní hrdina je úplně jiný člověk než já, nechápu co dělá a jak se rozhoduje. Všechny jeho duševní pohnutky jsou mi cizí. Ve filmu se vrší klišé na klišé, vše je jen okopírované cosi. Kladu si otázku, kolik mozku hlavní hrdina potřeboval na to, aby si zmršil takhle pěkně život. Myslím, že mu všechnu schopnost myslet sebral ten"Butterfly Effect". Tak už mu to nepálilo. Scénáristi už si s ním taky nevěděli rady, tak ho radši ukončili po 80 ti minutách.40% ()

t_gon

Neznát první díl, tak bych tomu klidně prásknul slabší 3 hvězdy. Herci jakož takož hrají, s tím sexem to není až tak hrozné a přeplácané, trikově to nebije na hnusnou notu a uplyne to vcelku svižně. Jenže první díl byl svěží průvan v dramatickém žánru a dvojka pouze „dojebavá“ vše co jde – děj, myšlenku, vyústění… Holt sequelové peklo pokračuje a jen tak rychle neskončí… ()

Sfinkter

Myslím si, že kdyby lidé hodnotili dvojku jako samostatnej film a nebyli následkem jedničky tolik předpojatí, většina by dala 3 hvězdy, takhle je tomu jinak. Dvojka je opravdu slabší než jednička, ale je taky dost jiná. Hodně situací se mi líbilo a proto si u mě těch 60% získala. ()

Vraccas

Žďímání tématu, který už je i tak dost vybrakovaný. Film má otřesnou kameru a v podstatě žádnou emocionální hloubku. Fakticky velice zaostává za dobrým prvním dílem. Určitě nedoporučuju nikomu kdo neviděl jedničku. A i ten co ji viděl nebude spokojen. Herecké obsazení děs. ()

Ryuuhei

Tenhlecten film dostal sodu - udělal však vlastní škodu. Už to není o lásce, jako spíš jen o sázce, jaký život nejlepší, hrdinu zde potěší. Opět spousta chybování, k tomu přidávám zklamání, že už žádná inovace, jak se opět v čase vracet. Na foto se podívat? To už tady bylo snad. Příběhově tedy slabé, emoce tentokrát chabé. Co to jenom dorazí, jsou na jedničku odkazy. Žádný názor není platný, film to není komplet špatný. Nebudu však netečný - snímek to vskutku zbytečný. Snaha se i přesto cení, tak dám k tomu své hodnocení. Zapište si za ouška, že potěší jen fanouška. 60% ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu