Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

E lan

Béčkové provedení pokračování je překvapivě docela zábavné, i když scénáři se dá hodně vytknout. Přesto noname herci předvádějí průměrný výkon, přechody mezi časem jsou vkusně strašidelné a vůbec, proč se na to nepodívat? ()

Petey

Není to špatný, ale v žádným případě se to nemůže vyrovnat jedničce. Zápletka je oproti prvnímu dílu mnohem slabší stejne jako herecký výkony ()

ChloeQueen

Když si člověk odmyslí, že je to "dvojka" a taková trošku vykrádačka "jedničky", i když o čem jiném by měl tenhle film být, když ne o tom samém jako jednička, tak je to (celkem) dobrý počin. Samozřejmě nejlepší na tom všem je Erica Durance, moje oblíbenkyně. Ze začátku mi Eričina role dělala trochu problémy, přeci jen jí mám zafixovanou jako Lois Laneovou ;) Možná tvůrci mohli vsadit víc na děj než na provedení, protože chvílemi mi to všechno přišlo strašně utahané a najednou šup, šup a byl konec. Nápad to byl beze sporu (pouze) dobrý, ale.... ()

sarfian

S príbehom jednotky sa to nedá ani zdaleka porovnať. Samozrejme, že sa to pozerať dá, ale zbytočné scény plné sexu na záchode mi tam trochu vadili. No a ten konec bol brutálne posraný hlavne s tým miminom...za to by som povesil režiséra za gule do prievanu. VIDENÉ 1x ()

Lorge odpad!

Beze všeho skopnu tenhle film do odpadní jámy, jako Leonidas Peršany, protože nic tak nudného jsem už dloouho neviděl. Nudný příběh bez většího drajvu o hovně. THIS IS GARBAGE!!!!! ()

danny_21

Byl jsem docela spokojený tím, že tvůrci úplně nekopírovali slepě předchůce, vzali si jen to nejpodstatnější : cestování v čase a s příběhem to nekomplikují, nedramatizují nebo složitě nevysvětlují. Obsadit Erica místo Ashtona, rozhodně kvituju, v mých očích bez debat ku prospěchu věci. Jednohubka, která rychle vyšumí, ale neuráží - 60 %. ()

gemi

Sice to není křečovitě teen jako jednička, zato je to blbé jak troky. Zejména (nelogické) chování (nesympatických) postav, ke kterým si člověk nemá šanci vytvořit (pozitivní) vztah. ()

chaturga

Slabé, některé scény totálně dost mimo viz jeho poslední rozhodnutí - naprostá debilita bez logiky, ale dalo se to. ()

Likan7

Když víte, že máte průměrný film, nacpěte tam alespoň Ginu Holden v erotický scéně. První Osudový dotek je klasikou, která mě sice trochu minula, ale její kvality uznávám. Dvojka je nudnou televizní variací, která sice přichází s jiným příběhem, ale o to nudnějším a horším. Možná to není taková tragédie, jak bych čekal, ale až na dvě erotické scény, které zapomenete během týdne, tam není nic. Snad jen fakt, že Eric Lively je bratr poněkud slavnější Blake. ()

danielwanderer

Prečo??? Tak skvelý film bola jednotka... Neviem či dvojka chce stavať na efekte bolesti hlavy, alebo na celkom líbivom sexe, ale o tom to byť nemalo! Toľko moje rozhorčenie na začiatok a jedno z mojich najväčších filmových sklamaní všeobecne. Máme tu nového (a nie až tak sympatického) hrdinu, menom Nick Larson, ktorý ľúbi... No čo je pre človeka silnejšie? Láska, alebo využitie toho, že zrazu vieme cestovať časom? No všetkého veľa škodí a tak sa nám začne naše experimentovanie vymykať (akosi mi to pripomýna oficiálny text distribútora, to čo píšem :)). Otvorený koniec je tiež s prepáčením ch*jovina :/. Udeľujem 2 body z desiatich. ()

john.h

Nebylo to zas tak špatné jak zde mnozí tvrdí. Já se bavil od začátku do konce. Na amputované končetiny z jedničky to ale nemá. Žádná scéna nebyla totiž tak promáknutá jak v jedničce. Tam se v čase cestovalo mezi třema momentama v životě od dětství, přes pubertu až po univerzitní léta. Tady se cestuje maximálně v rozmezí jednoho roku a hlavní hrdinové se za tu domu moc nemění. Hlavní hrdina si budoucnost posírá sám svou blbostí. Ve skvělém prvním díle budoucnost hlavního hrdiny trpěla především nepředvídatelnou událostí. Zde jich opravdu moc nebylo snad kromě jedné, která navíc byla scénáristicky celkem křečovitá. A jak říkám nebýt blbosti a touze po bohatství a moci hlavního hrdiny, vypadalo by to jinak. Na neznámé herce jsem si v průběhu filmu celkem zvykl a přehlížel jsem jejich nedostatky. Jen ten scénář mohl být lepší. ()

RedRose

Presto ze se snazi napodobit (velice spatne) sveho spickoveho predchudce, nebylo to az tak zle... S puvodnim filmem to ovsem nema nic moc spolecneho a jmenovat se to jinak mozna bych i dal 3* ()

Chamyl

Na originálním námětu postavené pokračování, které svojí kvalitou nedosahuje ani obvyklého slabšího průměru druhých dílů. Nemůžu si pomoc, je to prostě slátanina. Ani nevím, proč dávám tu jednu *... Snad ze sentimentu vůči prvnímu BE. ()

RajCZitko

Hodně slabý pokus o pokračování skvělého filmu. Ale nedivim se jim, sám nevím co bych tam mohl udělat trochu jinak, aby to nevypadalo úplně stejně jako první díl. ()

Mysho

už ako začal tento film , vedel som presne okolo čoho sa bude to točiť . Jednoducho nedalo sa neporovnávať to s jednotkou . ()

Evii.B

Po zhlédnutí prvního dílu, jsem musela vidět i jeho pokračování. Když bych měla oba filmy porovnat, první díl bych posunula asi o příčku výš. Bylo by to asi hlavně proto, že dokonalá myšlenka prvního dílu se zde jen opakovala. Celkově však byl tento film i prostředí více osobní a i herci byli mnohem sympatičtější. Eric Lively si mě získal hned na začátku a Erica Durance, která patří mezi mé nejoblíbenější herečky, nezklamala. Jen některé části týkající se firemních záležitostí mě lehce nudili, ale to by se dalo přehlédnout. Řekla bych, že právě druhý film byl založen na takovém každodenním, divákům blízkém ději. Rozuzlení jsem opravdu nečekala, stejně jako u prvního snímku, kde bylo více znát, že se příběh blíží ke konci. Zato, zde ne! Stále jsem si myslela, že mám před sebou ještě nejméně půl hodiny. Co se týče úplného závěru, ten mě opravdu dostal a hned jsem se musela podívat, jestli není natočeno další pokračování. ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu