Osudový dotek 2

• USA The Butterfly Effect 2 (více)
všechny plakáty

Každý z nás zažil okamžik, kdy si přál změnit kousek minulosti. Napravit křivdu. Opravit omyl. Získat lásku... nebo moc. Co kdyby to opravdu šlo... Mladík Nick Larson (Eric Lively) objeví způsob, jak cestovat časem, a vrací se do minulosti, aby napravil chyby své i svých přátel. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou, což vede k fatálním důsledkům... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

elimS

30% - komentář 20ti slovy: Slabý odvar jedničky, kde tahounem byl vývoj životů postav, ale tady se řešila jenom kariéra, peníze a kdo s kým spí. ()

ewing

celkom slusny film aj ked na povodne dielo to nema. tam to bolo ovela viac dotiahnute a film tazil hlavne z originalneho nametu. tuna sa opat tazi zo zmien v buducnosti ak hrdina zmeni drobnost v minulosti - efekt motylych kridiel. Obsadeni su - aspon pre mna neznami herci, ktori vsak svoju ulohu zvladaju celkom dobre.Urcite je vsak na zamyslenie, ze ci to, co sa uz stalo nebolo naozaj to najlepsie co sa mohlo stat - nielen vo filme... ()

fordhont

K filmu Butterfly Effect se nedá udělat pokračování. Byla chyba znehodnotit zajímavý nápad tímto snímkem. Postrádá originalitu a nenapraví to ani dojemnej konec. ()

LuNaj

Mně to nepřipadalo až tak hrozné, jak tady ostatní píšou. Jasně, jednička byla o několik tříd lepší a souhlasím s tezí, že na základě stejného tématu se nedá natočit stejně kvalitní film. Přesto jsem tu hodinku a půl u filmu bez problému vydržel. Žádný zázrak se nekonal, ale odpad? To ani náhodou. ()

Burrows

Přistupoval jsem ke dvojce s tím, že to bude film o několik tříd horší než jednička, která z originálního nápadu vytěžila maximum. Bohužel Butterfly Effect 2 těží jen a pouze ze svého mladšího brášky, kterého vykrádá. Žádná inovace, mizerný scénář. Škoda. ()

MarkHoppus

První díl je úžasnej film, ale tenhle díl má jednu velkou chybu. Film by byl poměrně dobrej, ale hlavní problém je, že celej první díl byl založenej na tom překvapení, kdy divák vůbec neví co se děje a pak to pomalu začne chápat, jenomže tady u tohohle dílu jsem samozřejmě už od začátku čekal jak to všechno bude probíhat a film tak hodně ztrácí na kvalitě, takže se zase ukázal komplex druhého dílu - je hrozně těžký natočit druhej díl od filmu, kterej měl úspěch a navíc ten první díl trumfnout - naposledy jsem to viděl u Temnýho rytíře. ()

angel.CZ

Tohlenení rozhodně pokračovaní Osudového doteku jak ho známe, ale nedá se brát ani jako samostatný film.Kdo neviděl ,,Prvotinu´´ tady se ztratí a nenajde vysvětlení do konce filmu.bída, děs, a hlavně to vrhá špatný stín na Osudový dotek ! 3% ()

Aintcha

Bohužel jak to tak většinou bývá, další pokračování velmi pěkného a podařeného filmu jsou často ne tak povedené. A přesně tak to je i u tohoto filmu. Nic zvláštního nepřinesl a ani ničím novým nepřekvapil. Každopádně se ale také nejedná o žádný velký propadák. Je to prostě další pokračování již povedeného filmu, od kterého se nedá čekat nic zvláštního. ()

Peter-1307

Tak táto dvojka určite nedosiahla kvalitu prvého Osudového dotyku. Škoda. Je príliš priehľadná a priamočiara. A hlavne je robená na efekt. Chýba jej to, čo robilo jedničku jedničkou - tajomno a nepredvídateľnosť. Ale i tak sa dá pozrieť. Typická blockusterovka. Zarába z minulosti. A iného filmu. ()

Angel30

Originální stejně jako jednička. Nevidím důvod, proč je tak moc srovnávat. Vůbec na sebe nenavazují, jsou to dva jiné filmy založené na tom, že oba hlavní hrdinové umí cestovat v čase. Mě osobně se to líbilo. ()

donnovann

Všechno špatně, herci mi už od začátku lezli na nervy, předvídatelný děj a celkově, kdo viděl jedničku tak ať u ní zůstane a tomuhle dílu se vyhne Velkým obloukem. ()

katuuuska

Kdybych neviděla první díl, tak bych možná dala i 4 hvězdičky, ale bohužel ve srovnání s jedničkou prohrává na plný čáře.. ()

Pitryx

Jako většina pokračování i toto jen ohřívá studenou polívku a nepřináší nic nového. Snad jen změnu v konání hlavního hrdiny respektive jeho pohnutky. Takže i když nuda přímo nekape na stůl, není to nic moc. Navíc je tam jedna zbytečně dlouhá pasáž, kdy se „necestuje“. 201206177748/8811 ()

Patches1984

Zcela průměrný a zbytečný film. Oproti jedničce nepřináší vůbec nic nového, snad až na poněkud zmatenou či spíše neexistující logiku světa. Oproti trojce zase absentuje jakoukoliv atmosférou, akcí, vlastně čímkoliv, čím by mě udržel u monitoru. Jediným pozitivem tak zůstává řemeslně celkem dobře odvedená filmařská práce. Ale bez nápadů to nestačí aní na ty tři hvězdy. 4/10 ()

Rayen1

Absolutně zbytečnej film s promrhanym potenciálem.. Bylo by fajn vidět prequel o otci hrdiny z prvního dílu, ale neee, to je moc náročný pro scénáristy, a tak si usnadněnej práci a radši daj partu čtyř nejvíc klišé lidí, u kterejch jsem se ani neobtěžoval si zapamatovat jména a udělaj z toho slataninu, z který je na každý minutě cejtit špatná atmosféra Nezvratnyho osudu.. Navíc, v prvním díle si hrdina vybavil všechno, co se stalo po tom, co změnil osud, tady se hlavní hrdina placa ode zdi ke zdi a ví absolutní lautr ho*no.. Velký špatný toto.. ()

Další dotek osudu

Další dotek osudu