Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Gardenboy

Až tak dobré to nebolo ... Tento sfetovaný úlet nezachránil ani SL Jackson a fakt, že som to po 50 minútach vypol hovorí za všetko ()

GodKnows

Enough is enough! I have HAD it with these mothafucking snakes on this mothafucking plane! Everybody strap in! I'm about to open some fucking windows. ()

spofford odpad!

Oblíbila jsem si filmové braky o ničem, ale tohle bylo moc... Konkurentem může být jen Žraločí muž, ale i tak byli Hadi v letadle mnou viděným nejhorším filmem. ()

waska

Co se týká logiky je to nebetyčná pytlovina. Když tam ale vidim drsnýho Shafta ( S.L.Jackson ) jako drtí jednoho hada za druhým s jakýmsi elektrickým ukazovátkem v ruce, musel jsem se smát. Dá se na to dívat, je to docela sranda, ale herecké výkony jsou na bodu mrazu. Navíc - jak čitelné... ()

ER

Samuel L.Jackson je evidentní vábnička na film, na který bych se asi jinak nepodíval. Podruhé už určitě ne. Přitom by stačilo trochu ubrat z těch akčních kousanců a pokusit se vytvořit komornější atmosféru strachu.Vždyť hada se člověk bojí, jen o něm uslyší. ()

Varney

Film, ktorý síce nespôsobí dvíhanie zo stoličiek, ale za to to je veľmi príjemný béčkový horor. V tomto prípade filmu nemám čo vyčítať. Dej výborne plynie, žiaden zádrheľ a keď sa odvšadiaľ začali valiť hady, len som sa hlbšie usadil do kresla a zaprisahal sa, že nikdy v živote nepôjdem v lietadle na záchod. ()

PedroPo

Jestli si dobře pamatuju z bonusů na DVD, tak tvůrci prý na začátku seděli nad prázným papírem a říkali si: tak jaké potvory jsme ještě neměli v jakém prostoru? Co takhle hadi v letadle... No, a to by asi tak odpovídalo těm dvěma hvězdám. I když je mi postup tvůrců po první odezvě od fandů film přestříhat a zvýšit jeho rating velmi sympatický, fakující Samuel to holt nezachrání. ()

mogul01

Je sice hezké, že film vznikl na základě ohlasu fanoušků a že si v něm zahrál Samuel L. Jackson, ale to je tak všechno co je na tomto filmu sympatické. Jsem fanoušek akčních filmů, ale zde je přesně vidět (pro všechny kritiky "bezduchých" akčních filmů) jaký je rozdíl mezi např. Komandem a akční slátaninou. Komando má totiž kvalitu. Slátanina jsou Hadi v letadle. ()

fallanga odpad!

Jak se mohl S.L. Jackson nechat přemluvit k takové slátanině? Zabít svědka pomocí hadů? Hrozný nápad s hrozným provedením. Plno nelogických věcí, plno zbytečné akce kvůli pár hadům. Tomuhle se vyhýbat obloukem. ()

kratina

Sssssss...? Ts! Natočeno zřejmě coby psychoterapeutická pomůcka pro ofidiofobiky. Nicméně jako pilot k seriálu o nejrůznějších fobiích to svůj účel splnilo. Já starý camelopardofobik už se těším na druhý díl seriálu s názvem "Žirafy v letadle". ()

Tirkus

Na tento film jsem se opravdu těšil. A to dost dlouho a dost hodně. Začátek je super komedie, smál jsem se a byla to sranda. Pak přijdou na řadu hadi. A od této doby nevím co tohle má být za žánr...Komedie, horror, parodie..? Podle mě byly nejlepší scény v tomto filmu právě ty bez hadů. Většinou jste tušili, kdo přežije, kdo umře a jak to vlastně dopadne. Ale i tak jsem docela spokojen. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)