Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

gotham

Ač jsem velký fanda Sama, tak musím říct, že Hadi jsou opravdu velice slabý film. Za zmínku stojí charisma Samuela L. Jacksona, kráska Sunny Mabrey a sympaťák Nathan Phillips, ale jinak je to teda blbost na entou. Film postrádá jakoukoliv logiku, scénář je zoufale jednotvárný a v podstatě celý film jsem jen čekal, jak a kdy je z toho Sam vyseká. 20% ()

Hezonja7

Hady nemám rád, stejně jako asi nebudu mít rád tenhle film, naprosto hloupá pointa filmu s dobrým hercem Samuelem L. Jacksonem který se snaží zachránit tento béčkový film. U filmu musíte mít nadhled protože většina věcí je tak trošku smyšlená. ()

Mikecat

Ten úvod vzzeral veľmi sľubne, až do chvíle, keď tam začali šalieť tie hady,boli všade, odrazu zase zmizli, potom zase zacali útočiť,zachraňoval jedine Samuel L.Jackson. Viem, že inak sa to nedalo,ale hada nezabijete úderom kabelkou,jeho nervy pracujú ešte minimalne pol hodinu po smrti,aj ked mu oddelíte hlavu od tela-to bolo trochu scifi. Ale tie ich útoky celkom dobre spravené aj so štipkou humoru. ()

waltosin

Hadi, který jsou prostě tak nadržení že vám vlezou do každého tělního otvoru to byla fakt největší bomba a to se dokonce všechno odehrává v letadle, fakt neskutečně hnusný orgrie! :D 20% ()

moviefan4

Perfektný príklad toho ako robiť dobré B-čko. Hadi v letadle sa nehrajú na to čo niesu a náplno dávaju divákovi vychutnať si jeho plnohodnotnú B-čkovoť. Samuel je v tomto filme topka. Hadie kills taktiež. Príjemný B-čkový zážitok. ()

J.Mayen

Byt jsem mel film mozno uz nekolikrat videt, stale mi tu chybel muj komentar. Film je bezesporu strasna kravina a blbost :-). Nicmene to lze pozorovat v prubehu celeho filmu, kde lze mnohokrat spatrit, ze je film brany sise jako komedie nez thriller. Nedokonaly digitalni hadi jsou jen pomyslnou tresnickou na dortu :-). ()

_Irbe_

Enough is enough..celou dobu jsem čekal na ten moment, kdy přijde tahle předem kultovní a slavná věta, která existovala snad dřív než tvůrci vůbec psali scénář. Bohužel, neuvěřitelná nacpanost a umělost té scény jakoby definitivně pohřbila celý film někam hodně hluboko do pekel, kde vládnou inetový nadšenci, kteří orgasmují z toho, že Samuel Jackson říká to co oni chtějí. Ten samotný zde ani zdaleka není tak cool jak v Pulp Fiction či 51 state. Ano, pár vtípku a hlášek z něj vypadne, ale přece jenom to nestačí. Vše ostatní je jakoby umělé, neuvěřitelné, k ničemu. Film je brán silně na lehkou váhu, ale vtipu mnoho nepobral. Gore efekty hadích vražd se také nekonají, ani taková ta slastná béčková atmosféra zde chybí. Prapůvodní záměr asi byl udělat béčkovou komedii s cool atmosférou, což se možná i povedlo, ale já se jí za celou dobu nechytil. ()

brasek

Nebolo to až také príšerné ako som počul od kritikov z hospody. Nabúchaný akčný thriller so Samuel L. Jacksonon v roli neohrozeného agenta FBI. Do istej miery uletené, možno vďaka nemeckej koprodukcii... ale aspoň raz pozerateľné. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)