Záleží samozřejmě, kdo za mikrofonem zrovna je. Ne každý dokáže pobavit ale našla jsem si několik oblíbenců, kterým je především Iva Pazderková, Karel Hynek a Miloš Knor. Líbila se mi i vystoupení Ester Kočičkové nebo Richarda Nedvěda. Nezapomenutelná je scénka Tomáše Matonohy a jeho dopisu KSČM a pak následně reakce Josefa Poláška v jiné scénce. Jsem ráda za každého herce, který dovede takto pobavit.(15.12.2011)

Poměrně solidní zábava, ale záleží na tom, kdo zrovna dané vtipy předříkává. Třeba takový Tomáš Matonoha a jeho nezapomenutelný "Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM". Na jednu stranu se u toho pobavíte, ale úroveň takovýchto vtipů je na dooost nízké úrovni, zatímco Bohuš Klepl a Iva Pazderková mě naopak pobavili opravdu skvěle.(1.2.2009)

• Black-star

Jeden velký omyl, místy vtipné ale jinak vůbec ne. Z větší časti až nechutné, perverzní a vážně nezábavné. Nehledě na to že úroveň spíše strmě klesá a když začínala na ničem tak je to vážně smutné! Odpad! Jediné co to zachrání jsou vybrané povedené scénky kterých je ale velmi ale opravdu velmi pomálu!(29.10.2009)

Za Ivu Pazderkovou dávám 4*, jinak pořad jako takový mě nenadchl. Znám jiné vtipnější a zábavnější. Díky Ivě se na to občas podívám, je úžasná s vrozenou jiskrou humoru :-) ze scénky Blondýnka a elektromobil: "já jsem hroznej vědec, jsem hrozně chytrej mám školy tak jsem strašnej frajer a vymyslím elektromobil ... pardon....... já jsem to viděla, ty krávo to je velký jako auto .... jako sorry, ale klávesnice jak se říká kde nic tu nic, jako sorry, ale proč když mám telefonovat mám sedět v mobilu?? :-D" ****** "moje osobní zkušenost, já bádám tři vteřiny a vymyslím mega" :-D(3.4.2013)

• anderson

Sitcom SEINFELD je v tunajšej databáze neuveriteľne podhotnotený. A po zhliadnutí tohto primitívneho programu mi už je konečne jasné prečo. Nielen na Slovensku, ale aj v Česku ľudia stratili akúkoľvek súdnosť a za humorné považujú - v tomto konkrétnom prípade - bezduché "brblanie" tlupy tzv. bavičov. Tieto tuná prezentované indivíduá nemajú o princípe stand up comedy ani šajnu a jediné čo dokážu predvádzať je kolotoč nikdy nekončiacej trápnosti a úbohosti, ktorej sa chechtajú podobne intelektuálne obdarení jedinci. (14.2.2013)(14.2.2013)