• gudaulin
  *

  Stand-up comedy je žánr vysoce uznávaný především ve Spojených státech, kde běžně vystupují naživo ty největší hvězdy filmového plátna a televizní obrazovky. Sestřihy, které se k nám příležitostně dostanou, obvykle obsahují, jak předpokládám, to nejlepší a nejzajímavější, takže porovnávat s tím českou produkci není férové. O fenoménu stand-up comedy v USA pojednává např. snímek Pointa se Sally Field v hlavní roli. Na rovinu říkám, že jsem příznivcem spíš intelektuálně laděného konverzačního humoru, jaký praktikovali např. Lasica se Satinským nebo Horníček s Werichem. Evidentně nejsem cílové publikum, ale i tak mě zamrazilo, jak zoufale trapný může být dnešní humoristický mainstream, zvlášť když si uvědomím, že i tady jsem viděl s největší pravděpodobností to nejlepší, co je v tomto pořadu k mání. Vulgarismy, křeč a to nejlacinější podbízení se. I při těch obecně doporučovaných scénkách jsem vyloženě trpěl. Snad jen Pazderková je snesitelná, podotýkám snesitelná. Celkový dojem: 20 %.(16.5.2012)

 • Amroth666
  *****

  Sice pár dílů třeba nemusí sednout, ale když sednou, tak je to ta největší prdel na světě! Nejlepší díly Lukáše Pavláska: Kdybych tolik chlastal _____ Něco do bytu ____ Rodinná sešlost ____ Operace____ Ábíčko ____ Nejlepší díly Daniela Čecha: Potichu ____ Americký standup ____ Letadlo ____ Kabely ____ Klávesnice ____ IT nadšenec ____ Fotbalisti ____ Jágr 1 ____ Rande ____ Nejlepší díly Marka Daniela(také někdy jako ING Miloš Hlaváček): Automechanik komik ____ Za sebe ____ ING Miloš Hlaváček - Malíř ____ ING Miloš Hlaváček - Neboj Praho ____ Nejlepší díly Karla Hynka(také někdy jako Borec): Borec(1) ____ Borec a borkyně(2) ____ Zaškolení borce ____ Borec takovej veršovanej ____ Blondýna a eskalátor ____ Tchýně ____ Proč? ____ Nejlepší díly Petra Cerhy: Vlastní pořad ____ Hádej kdo jsem ____ Informatika ____ Nejlepší díly Miloše Knora: Poprvé ____ Podruhé ____ Taška ____ Kontejner ____ Testy DNA ____ Joint ____ Nejlepší díl Roberta Nebřenského: Fanklubák ____ Nejlepší díl Josefa Poláška: Hladomor ____ Nejlepší díl Petra Reifa: Balzam ____(15.6.2012)

 • Mefistofelle
  ***

  Některé díly jsou výrazně slabší a občas člověk nechápe jak se tam někteří z "komediantů" mohli vůbec dostat, ale jindy je to zase o mnoho vtipnější, než běžné populární televizní estrády. Sečteno a podtrženo: jsou zde lidi, kteří mají talent i ti, kteří by své umění mezi lidmi raděi předvádět neměli, takže hodnotím jako průměr.(2.9.2011)

 • ivishka
  ****

  Na stojáka je neskutečná show, která stojí za zmínku. Jsem dá se říci náročný divák,kterého je velice těžké pobavit co se týče komediální stránky. U tohoto pořadu se ale pokaždé neudržím a musím se smát nebo alespoň usmívat..Mezi mé velké oblíbence v tomto pořadu patří: Iva Pazderková, Miloš Knor, Tomáš Matonoha,Ester Kočičková,Marek Daniel,Lenka Vychodilová a Lukáš Pavlásek.(9.7.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Vypravěč, mikrofon a publikum placené dle minutáže jeho "upřímného" smíchu. Taková je výchozí situace pořadu, v němž se trapné povídání poměrně pravidelně střídá s tím vtipnějším a celkový dojem je o dost lepší, než jsem očekával. Tolik opěvovaný Matonohův dopis KSČM mne bavil asi do třetí kundy (tedy cca. 5 sekund), ale přesto jsem si tady pár oblíbenců našel - Karel Hynek (http://www.youtube.com/watch?v=ytd2royMt2s) nebo Iva Pazderková (http://www.youtube.com/watch?v=Z3-QKXGw4MI).(14.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace