• Zik2
  *

  Když se řekne „Na stojáka“, hodně lidí si představí legendární scénku, kde Matonoha čte otevřený dopis KSČM. Pak existují ještě asi dvě ucházející, jenže ty jsou kapka v moři balastu. Na stojáka je většinou strašně nudné, herecky neobjevné a intelektuálně velmi unavené. Například Iva Pazderková jako blondýna je smutný důkaz, že se náš humor za posledních dvacet let silně propadl. Před dvaceti lety se lidé smáli Cimrmanovi, hercům jako Kaiserovi, Lábusovi, Wimmerovi. Cimrman již sepsal svůj dramatický kšaft a nemá, zdá se, dědice. Svěrákův a Smoljakův humor byl inteligentní, jintojaný, jemný. Na stojáka musí lidi nakopnout a všechno udělat jasně jako pro malé děti, aby to ti kuřáci v sále pochopili. Vrchol nevkusu je Knor, především jeho pokus o politickou satiru (Pohádka o třinácti důchodech). Panu Knorovi někdo zapomněl říct, že politická satira má být VTIPNÁ, ne křečovitě útočná a pateticky vzteklá.(8.9.2011)

 • flawi.f
  ***

  Kvalita pořadu Na stojáka se bezvýhradně odvíjí podle toho, kdo právě vystupuje. Takže jednou se pořad plácá na hranici totální trapnosti, jindy jde zase o královskou zábavu, kdy brečím smíchy. Nejsem pravidelným divákem, ale vždycky se ráda podívám na vystoupení Daniela Čecha, který mi přijde ze všech nejlepší a nejvtipnější.(16.3.2013)

 • bila.tecka
  ***

  Zábava takového kalibru se snad ani nedá komentovat. Protivná už je samotná forma, kdy člověk za mikrofonem sděluje publiku vtipnou historku. Vše je odvislé od sympatie nebo častěji antipatie k účinkujícímu, trapnost ale bohužel vítězí. Najdou se ale světlé momenty, díky kterým neváhám udělit průměrné hodnocení. A to nejsem zapšklý morous, takový Matonoha s dopisem KSČM nebo blondýna Ivy Pazderkové mě dokážou rozeznít... :))(28.5.2011)

 • Big Bear
  ***

  Tenhle pořad ,,udělal" pár lidí a jejich jména již dnes nejsou neznámá. Mezi nimi je jistě Iva Pazderková alias blondýna. U mne však jednoznačně kraluje Lenka Vychodilová alias Lemura lepá (pro pamětníky psycho :-) rádia Limonádový Joe). Dále je to samozřejmě matador Robert Nebřenský, sem tam Lukáš Pavlásek a Tuček či již ostřílení veteráni typu Poláška a ,,sklepáka" Tomáše Hanáka s Ester Kočičkovou.. (opět moderatizátoři (nejde o překlep) rádia Limonádového Joe). Jelikož improvizaci dle mého soudu zbožňují a já také, je tato stand up comedy pro ně jak dělaná. Vše se nepovede, zejména někteří aktéři ne zcela známých jmen přeceňují své síly... Scénky jsou kus od kusu občas trapné, občas ujdou, občas se u nich mlátíte smíchy a nevěřícně kroutíte hlavou. Není to formát pro každého. Mně tato show však sedla a rád se podívám na každý další díl....(25.11.2011)

 • sima275
  ****

  Po několika zhlédnutých videií na youtube s Karlem Hynkem a blondýnou Pazderkovou jsem byl totálně nadšený. Ovšem jak jsem si potom pustil video s Lukášem Pavláskem, tak jsem myslel, že z toho, jak byl trapný, omdlím. Dávám proto jen 4 hvězdičky. 80% P.S. Nejlepší video je Jak jsem žehlil od Karla Hynka(7.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace