LordMalak

Tenhle film se mi hodně líbil. Možná to bude znít divně, ale na romantickou komedii se rád sem tam podívám. Tím ale nemyslím kdejakou německou ptákovinu. Na začátek musím říct, že Cameron ani Jude nepatří mezi herce, které bych nějak zbožňoval, takže jsem se víc těšil na Kate a Jacka, kteří mi ale přišli lehce ochuzeni. Měl jsem dojem, že více prostoru dostala dvojice v Británii. Sice se dá říci, že podobných filmů bylo natočeno už hodně a tudíž nepřináší nic nového a neokoukaného, ale tady herci hrají opravdu skvěle a ta hudba! Na něco podobného nejsem od Hanse Zimmera zvyklý, znám spíše jeho akční OST, tohle mě opravdu překvapilo. Co víc dodat? Jednoduše krása. ()

mikalana

Cameron a Kate v jednom filmu společně slibovaly zajímavou podívanou a zvládly svoje role dobře, jenom je škoda, že jim scénář neumožnil trochu více se rozšoupnout. Výměna životů bohaté psychotické měšťanky s normální venkovankou slibovala mnohem větší zábavu a scénáristé bohužel nevyužili veškerý potenciál příběh a zůstaly u zemi. Sleduje bohatou ženu bez služky - situace mohly být komičtější - chudou ženu v pohádkovém domě - situace mohly být komičtější. Příběh se odehrává v krásném prostředí - sečteno a podtrženo si neodneseme zklamání ale mohlo to být lepší. ()

sparrow1

Hezký film pro romantický večer.Manželku i milenku potěší sladký konec.Herecké výkony nejsou špatné tak se s chutí podívá i pán domu. ()

Fallstar

Přátelé, přátelé..když jsem úspěšně prošel testem a získal tak právo připojovat ke svému hodnocení komentář, mé srdce zaplesalo..ale ouha, o pár filmů dále se již neraduji a přemítám, zda to stálo za to, protože by mě nikdy nenapadlo, že to bude až takhle těžké. Například tento konkrétní počin, Prázdniny. Což o to, film je to hezký, dojemný, pohladí na duši atd., potud vše v pořádku. Přesto mi (zvláště ke konci) hlodal v hlavě malinký červíček, slabý hlásek, který říkal "To je to vážně tak prosté a jednoduché?" Vážně stačí vzít nešťastnou dámu a příjemného muže, popř. nešťastného muže a příjemnou mladou dámu, popř. jakoukoliv další kombinaci, přidat starého člověka, pár dětí, pejska, celé to promíchat, prohnat kosmetickým studiem povinných emocí a klišovitých scén a tradááá - milion ubrečených diváků odchází z kina s pocitem, že dokud se na světě dějou podobné věci, není přeci jen tak zle, jak se říká. Kolikpak z nich si někde v koutku své okoralé duše, stejně jako já, uvědomí, že TAKHLE svět nefunguje? Dávám čtyři, protože Prázdniny mě osvěžily a potěšily, jako správná dovolená. Ale někde vzadu na patře zůstává ona hořká pachuť klišé a nepravděpodobné romantiky. Zkrátka jsem zmaten jako nikdy předtím.. ()

sin34

Velmi pohodova, prijemna a obcas velmi vtipna komedia. Sceny s Cameron, kdyz se jako bohata panicka vyrovnava se zasnezenym anglickym venkovem, ci jizdou autem nalevo, me privadely k zachvatum smichu. Bozska Kate me jiz ponekolikate presvedcila, jak moc je to skvela herecka. Chlapi reknete mi, kdo byste ji nechteli mit doma?Ja ano. 23/25 ()

jcall2bad

Pohodový film na dlouhý večer. Jednou ho vidět stačí bohatě. Nelituju toho, ale říkám si, že ten večer jsem přece jenom mohl strávit jinak. Jack je zasazen do úplně netypické role a je evidentní, že není ve své kůži. Kate jako zoufalá utrápená žena není tak špatná, ale jako odpůrce Diazové musím prostě říct, že kdykoliv přišla její scéna, trápil jsem se. ()

McIvet

Perfektní romantická komedie. Doporučovala bych, když máte zrovna náladu na tenhle typ filmu. Myslím, že atmosféru filmu pochytili tvůrci skvěle. Kupodivu mi ani nevadí herecké výkony. A to hlavně Cameron Diaz, kterou opravdu moc nemusím. A například Jacka Blacka jsem ráda viděla v jiné než naprosto ujeté komediální roli. Prostě dobrá oddychovka, která určitě potěší fanynky Juda Lawa. ()

Chlo0opek

2 zklamané ženy se rozhodnou změnit svůj život, vymění si své domy na několik dní odreagování se a najdou zde své nové životní lásky a všechno dopadne dobře... brrrr!! = 2 hodiny NUDY o lidskych vztazich.. roztahané až hrůza.. 1 * tak maximálně za Cameron (a to ještě ani ne za herecký výkon:(.. ()

trinan_kop

Nenudil som sa ani minútu, kvalitný oddych od každodenných vrážd v TV, akčných filmov, proste taká romantická rozprávka. A podľa mňa Love Actually je o chlp horšie ako toto. A hviezda dole len za pár drobných scén, bez ktorých by to bola absolútna dokonalosť. ()

Bearder

Hodně slabý průměr a přemýšlel jsem i o dvou hvězdách. Film jen pro ženy a to ještě asi hodně přecitlivělé ženy protože tenhle scénář i příběh by vymyslela i 10 letá holčina. No prostě sem se hodně nudil a z těch všelijakejch slaďáren mi bylo špatně. Mám rád všechny herce, především Blacka a Lawa a ne že by to zahrály nějak špatně ale tohle je na mě moc emocionální. ()

lada32

Bud jsem neměl náladu na tuhle cukrkandlovou podívanou,nebo to byla fakt kravina na entou.Vydržel jsem ale jenom 90 minut,možná pak nastalo něco,za co mnozí z Vás dávají za 4,ale velmi pochybuju.Potom mě taky dorazila infor.,že dům Cameron D.postavily ve studiu 1 milion dolarů.Hlouběji se v případě tohoto faktu nedá klesnout. ()

Matt2626

Krásna, síce trošku americká ale rozhodne rozkošná romantická komédia. Cameron a Kate tomu rozhodne dodali švih. Vynikajúco sa dopĺňali, aj keď boli na opačných koncoch sveta. Bohužiaľ, nie všetky časti boli scenárovo úplne dotiahnuté a boli miestami cítiť aj momenty trápnosti, bez čoho sa asi neazobíjde žiadna americká vec. Ale pozeranie to bolo príjemné a keď budem mať niekedy opäť chuť na trošku lásky aspoň na monitore, tak sa ku nej určite rád vrátim. ()

epsyn5

Romantická komedie z formičky. Cameron se mi zase po dlouhé době líbila a s Judem byli nádherný pár. Neurazilo.. ()

mayla

Nejsem moc na romantické komedie (nevím proč, ale Láska nebeská je vyjímka) ale tohle mě prostě nějak ...nebavilo. Jasně, skvělé herecké obsazení a prostředí, ale to prostě není vše. Někdy to bylo hróózně zdlouhavé a nudné a navíc předvídatelné. Ale nebudu Prázdniny zavrhovat úplně, jen mě až tak neohromily. ()

siki37

Mal som chuť na komédiu, ale dostal som len romantiku, takú čo brnká na city, nerozosmeje, no aspoň neublíži, dokonca si viem predstaviť, že si niekedy tento film ešte raz pozriem, ak na neho náhodou narazím v telke a nič iné nebude. Vlastne som sa raz aj dobre pobavil, i keď to nebolo filmom, len som si predstavil po scéne, kde opitý Jude Law stratí kontaktné šošovky, že by takto hral aj odstreľovača v Nepriateľovi pred bránami. S tou opicou by to hádam šlo, ale s tými okuliarmi by asi netrafil ani tank :) Myslíte, že aj na Slovensku by sa dal s niekým vymeniť byt na dovolenku? Nie je to zlá myšlienka, vypadnúť zo stereotypu, zabudnúť na každodenný všedný život, v ktorom sa pokazí všetko čo sa dá, zmeniť prostredie, ľudí, život... ()