LiliJoe

Jo, tak v poslední době jedna z nejlepších romantických komedií co jsem viděla. Jistě, pro někoho asi trochu moc "sladké", ale nemůžu si pomoct. Jak mě film dokáže dojmout naprostými drobnostmi jako je letmý dotek ruky, tak nemůžu jinak ... a poku je to korunováno skvělými hereckými výkony ... prostě jsem ještě trochu dojatá ()

MRKMRK

Jaksi-taksi sme si povedali ze budeme pri tomto filme skladat puzzle, ale neskladali sme. Velmi pohodovy, nenarocny priebeh deja, v ktorom i na maly pocet hercov v hlavnej linii sa toho dost udeje. Doteraz mi v tomto zanri drzal latku film Just Like Heaven, zda sa ze budem musiet rozhodnut ci nahodou nebola prekonana. ()

_Irbe_

Vlažný a nudný začátek signalizoval klasickou dvouhodinovou dávku standardní romantiky. Postupně se to však začalo rozjíždět až k solidním závěrečné půlhodince. Užvaněná Diaz mi celkem dost vadila, ale trailer s Lohan byl vtipný. ()

Gwilwen

Celkem milá záležitost s Kate Winslet a Judem Law zasazená z části do luxusu L.A. a kouzelně krásného městečka Surrey, v níž se řeší milostné záležitosti a dopadne jak jinak než happy endem. Ke špici romantickych filmů to sice nepatří, přesto to jaksi zahřeje u srdíčka. Nebýt uječené Cameron Diaz možná by bylo mé hodnocení i vyšší. ()

david666

Solidní romantika, která neurazí. I přes svou délku nenudí a má vcelku spád. Všichni herci vpředvádějí dobré herecké výkony a postavy jim sedí (možná s výjimkou Blacka-na toho jsem si musel delší dobu zvykat). 3,5 ()

LilDevil

rozhodne zaujimavy film.. najviac sa mi paci ako pomohla dodat odvahu tomu Arthurovi.. a narozdiel od poma ako som dala pri Laske nebeskej 1 tu davam plnych 5 ()

Dexter666

Osobný komentár si nechám pre seba. Tu je analytický: Romantický (nad?)štandard to síce je, kto je ale trocha znalý žánru vie, že vo svetle Love Actually tento film veľmi šedne. Chémia chýba hlavne medzi Judom a Cameron - a myslím, že to Lawom nebude. Keď už sa tvorcovia rozhodli, že rozhodia čas filmu v prospech romance na Ostrovoch, mali si dať viacej záležať. Kate Winslet je totiž jediná, ktorá z rady vyčnieva, s ňou sa film začína, s ňou sa mal aj končiť.To by sa ale dalo iba vtedy, keby jej casting predhodil niekoho "suitable" - pri pomyslení, že by ale mala fungovať chémia medzi ňou a Jackom Blackom, ma prechádza chuť do jedla. Dialógy často nefungujú a nie sú vtipné, tam kde by mali byť. Úprimné momenty sú lepšie - najviac sa asi podaril Hausbesuch u Grahama. Hudobný doprovod napriek jeho častému omieľaniu vo filme, je slabý. Bolo by toho ešte viac. Nechcem tento film úplne zhadzovať, nesie pekné myšlienky a romantické duše by si ho namali nechať ujsť, ale na Olymp spomínanej Lásky nebeskej žiaľ nesiaha. PS: Čo do pekla mal znamenať ten štek Dustina Hoffmana? ()

veverysiak

Síce to pôsobí miestami dosť umelo a prehnane, ako keby chlapi chceli stoj čo stoj a za každú cenu zromantizovať každú scénu, ale zostali pri určitej miere vkusu a únosnosti, herci nemuseli zo seba vypľúvať duše, pri takýchto žánroch stačí rozcítenému diviakovi skutočne málo, ale Kate aj tak vyčnievala, takže 75%. ()

koryanna

Celý film sem si přála, aby se ukázal Woody Allen a osvětlil ty všudypřítomné, pateticky úmorné, fráze. Bohužel, Woody nepřišel a film tak pro mě měl téměř nulovou hodnotu. Herci se ale snažili, takže jednu hvězdu nechť mají. ()

paniColombova

Mám ráda C. Diaz a J. Lawa a ve spojení spolu vytváří úžasnou harmonii. Oni dva jsou hodně přitažlivá dvojka a děj celkově pěkný, takže 4 bodíky. Akorát konec byl s malým otazníčkem, zda láska těch dvou párů pokračovala na dálku nebo ne. Nejspíš jo, proto bych docela ráda viděla Prázdniny 2. Mohlo by to být zajímavé. ()

Davemix

Docela příjemnej romantickej film, ale kdy už konečně někdo vymyslí nějakej originální americkej happyend :-( asi nikdy ! 60% ()

Elassar

Příjemná romantická komedie. Ano je to sice opět ke konci trochu klišé, ale když já ho můžu - v tomto případě. Herecké obsazení také povedené (i ten Jack Black)... 4 hvězdičky. ()

RenSen

Skvělé a zajímavé téma. Velmi mě láká něco takového zkusit... Co se filmu týká...nemůžu si pomoci, ale od začátku to bylo dost předvídatelné, bez nějaké zápletky. Jisté situace a "skutečnosti" mi přišly až uhozené. Jude Law jako perfektní a hlavně "k nakousnutí". Pro moji oblíbenkyni Kate jako by nebylo moc co hrát.... 55% ()