"Doufám, že nezní arogantně, když řeknu, že jsem ten nejdůležitější člověk na světě." Nezní, cítím to stejně. A navíc jsem něco mezi IT specialistou, hackerem a tvůrcem antivirů, takže tomuto tématu rozumím. Pokud o tom má někdo pochybnosti, tak to mohu hravě dokázat tím, že jsem v T602 dokázal měnit barvy písma, jednou jsem dokázal poslat mail a v Pacmanovi jsem se dostal do třetího levelu. Já zkrátka rozumím úplně všem těm počítačovým vtípkům a pokud náhodou nějaký nechápu, tak určitě není vtipný. A teď se jdu zapnout a vypnout, tak mne dva dny nerušte.(16.8.2016)

"Zkoušeli jste to vypnout a zapnout? Přesvědčili jste se, že je to zapojené v zásuvce? Ano? Dobře, někdo se vám tam na to přijde podívat." Položí telefon... "Možná." Výborná zábava pro všechny, kdo rozumí informatice, pro všechny, kdo s nějakým informatikem někdy žili nebo kamarádili, ale i pro všechny ostatní, aby zjistili, co jsou informatici zač. Z vlastní zkušenosti (vícenásobná druhá možnost) musím říct, že spousta gagů o hoších z IT je jenom malinko nadsazená, některé vůbec. Většina z nich je ale ohromně vtipná. Styl a humor seriálu se typově hodně blíží třeba Červenému trpaslíku a já doufám, že bude natočeno ještě nějakých těch pár dílů a že si udrží současnou kvalitu.(19.9.2007)

Unikátní, jak jinak než britský, miniseriál, který sadí na prdel a hned pak háže do výbuchů smíchu. Kdo dělá v oboru, ví, že je to realita, kdo naopak nedělá, může se nesmát. Excelentní casting dělá z tohoto seriálu něco, co je velkou škodou, že nedostalo větší šanci. Jednotlivým dílům kraluje "Internet" a "Pracovní večírek (divadlo)". Doporučuju!(2.3.2014)

• NinadeL

24/24 1. série je nesledovatelné britské přehypované cosi. Ve 2. sérii se už trochu humoru najde i pro nebritofily. Ale 3. série? To už je vyloženě smích nad smích. Speech, FriendFace a Calender Geeks. To už představuje solidní porci zábavy. Škoda, že změna přišla až tak pozdě. No a 4. série je už běžná sranda. Přesto žádný zázrak nebo průser. Je dobře, že se vrátil Noel Fielding.(7.9.2011)

A zkoušela jste to vypnout a zapnout? Další britská kultovka. Chudičké prostředí ale geniálních nápadů na x sérií Přátel. Každý díl má unikátní strukturu a tvůrci nikdy neopakují vtipy. Partička těhle tří looserů to v životě nemá lehké, ale mají naši lásku a podporu. Narážky typu "co je to internet", "připoj se k FriendlyFace" nebo "hezkej spořič" pochopí i ten, kdo není geek, ale většina humoru se točí právě okolo geekovství obou pánů a excentrismu jejich šéfky Jen. Ano, ano, ano. Chci další sérii!!!(13.2.2009)

• - Dolly Wells se v seriálu objeví ve dvouch různých rolích; ve 2. řadě ve 4. epizodě "Večírek" jako Paula po autonehodě, ve 4. řadě v 1. epizodě "Jen zvaná Fredo" jako feministka Melissa. (DareDeer)

• - V celém seriálu není nikdy odhaleno, čím se společnost Renholm Industries vlastně zabývá. (DareDeer)

• - V roce 2006 byl seriál na Comedy.co.uk Awards zvolen nejlepším novým britským sitcomem. (Shley)