Tenhle seriál mne fakt dostal, co díl to IT specialita. Škoda, že je tak málo epizod. Drsné hlášky: "Zkoušeli jste to vypnout a zapnout? " ; ''Tohle Jane, je internet " ; ''0118-999-88199-9119-725-3'' Jeden z nejlepších Britských seriálů. Hlavní postavy: Roy Trenneman - (Chris O'Dowd) - lenivý pracovník původem z Irska, který se snaží jakýmkoliv způsobem uniknout svým pracovním povinnostem. Maurice Moss - (Richard Ayoade) - typický „ajťák“. Vyjadřuje se co nejodborněji, což ho dělá ještě komičtějším a ostatní lidé mu vůbec nerozumí. Jen Barber - (Katherine Parkinson) - mladá žena, která neví nic o IT, ale i přesto jí ředitel dá místo vedoucího oddělení IT. / Viděné epizody z 1-3 série *18.dílů / Aktuálně: chtěl bych zhlédnout 4.sezónu ( Hodnocení: 10/10 )(3.11.2009)

Pro mě jednoznačně nejlepší Britská seriálová komedie(z reálného světa), která přes své přibývající série ještě více zesílila. Malé velké útrapy Ajťáků Mose a Richmonda, spolu s jejich nadřízenou Jen, která je bezpochyby taká zdatná v práci s PC "S počítači to umím. Třeba přijímat emaily, odesílat emaily, odpovídat na emaily ", se vydáme na jejich společnou cestu životem, který začíná v přízemí obrovské prosklené budovy firmy, kde pracují. Díky jejich nepatrné odlišnosti a způsobu myšlení, se bude divák neuvěřitelně bavit, už jen díky výborným hercům, kdy Katherine Parkinson hraje opravdu skvěle, a tak i ze svérázného Britského humoru a dokonalým vtipům. S veškerou úctou, Johne, já jsem šéfem IT a mám v tomhle přehled. Pokud napíšete “Google” do Googlu, tak můžete zničit internet.. 95 %(22.2.2009)

Jak dlouho jsem čekal, než jsem objevil tento dokonale originální seroš, který pochází, jak jinak, než ze staré dobré Anglie. Každý, kdo jen byť trochu informatice a počítačům rozumí, by se na toto měl stoprocentně podívat, neboť tak specifickému humoru, jako má snad už jen The Big Bang Theory, zkrátka musíte přijít na kloub. Pravděpodobně jediný seriál, který mě vždy, tak lehce a s nadhledem dokáže bez problémů rozesmát. Oblíbené postavy: Moss, Reynholm. Hodnocení sérií: 1. série - 100% lll 2. série - 90% lll 3.série - 100% lll 4. série - 90% lll Celkové hodnocení: 95% (25.4.2012)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +občas opravdu obrovská sranda, na postavy si časem zvyknete -i tak je jich ale málo a pohybují se na malém prostoru, britský humor je hold jiný, je potřeba si na to zvyknout/// No bavil jsem se celkem dobře. Později snad ještě více než na začátku. Jen souhlasím s uživatelem verbst, který si stěžuje na nevyrovnanost jednotlivých dílů, taky to tak vidím. Občas jsem se bavil výborně a občas jsem se ani jednou za celou dobu nezasmál. Další problém je počet dílů. Viděl jsem první tři řady, ale to je dohromady jen 18 kousků a to je celkem málo. Chtěl bych víc, protože námět z počítačového prostředí je mi dost blízký./// Celkem 72%///(4.1.2010)

"IT oddělení. Zkoušel jste to zapnout a vypnout?... A zkoušel jste si to narvat do prdele? (třísk telefonem) Teď jsem si uvědomil, že to byla moje matka." Nic britského mi není proti gustu. A tohle trio pošahanců ze sklepa výškové budovy obzvláště ne. Samozřejmě, že Fawlty Towers je někde úplně jinde - to je prostě špička na kterou nikdo nemá a od které se každý učí. Ale pokud se najde tak skvělý scénárista jakým je Graham Linehan (Black Books, Father Ted), tak se o budoucnost britcomů nebojím...(6.10.2006)

• - Belinda Stewart-Wilson se v seriálu objeví ve dvou různých rolích - v druhé řadě jako druhá manželka Denholma Reynholma (Christopher Morris), ve čtvrté řadě jako manželka Douglase Reynholma (Matt Berry), který je Denholmovým synem. (DareDeer)

• - Ve druhém díle první série Denholm (Christopher Morris) při vyhlašování války stresu zahodí tyč a rozbije sklo. V dalším záběru, kdy mluví na Roye (Chris O'Dowd), má však tyč v ruce znovu. (Brodyman)

• - Richard Ayoade hrál postavu Mosse i v americké verzi seriálu. Vznikl ale jen pilot. (DareDeer)