Velká Británie produkuje opravdu skvělé seriály. Nejprve jsem byl na pochybách, nečekal jsem, že by jen s třema hlavníma postavama šlo udělat něco tak dobrého, ale hned po dokoukání prvního dílu bylo jasné, že tento seriál bude patřit mezi mé nejoblíbenější. Každý díl mě udivuje tím, jak je úžasný a vtipný a neztrácí na atraktivitě. Jako každý správný seriál má nějakého pobudu, v tomto případě je to Moss, který je originální ve všech směrech. A někdy mě jeho hlášky opravdu donutí válet se smíchy po podlaze.(25.8.2011)

S Červeným trpaslíkem není lepších dvou seriálů. Dlouhou dobu přemýšlím který z trojice hlavních hrdinů mi je nejsympatičtější, ale protože všichni hrají tak neuvěřitelné role kde vybrat si jednoho oblíbenějšího by nebylo fér vůči zbylím dvou tak je mám rád všechny stejně a hodnotím tak i celý seriál sto procenty. Ale opomenout největšího sympaťáka v pozadí Denholma Chris Morris by byl hřích. Škoda jen, že odmítl se zúčastnit natáčení druhé série a tvůrci ho museli nechat (sice úžasně vtipně) zemřít. - 100%(2.1.2009)

Najväčšou prednosťou IT Crowd sú skvelo napísané postavy (okrem Mossa, ktorý je klasická Sheldonovská karikatúra) a to najmä Jen a Roy, ktorých úbohosť a existenčná zbytočnosť je úžasne realistická. To, že to vlastne nie je nerdy zábava (nie, nie je!), mi prestalo vadiť po pár epizódach. Totižto mnohé epizódy sú skvelo vybudované situačné komédie (najmä Gay: Gay Musical, či Calendar Nerds), i keď na druhej strane kvalita jednotlivých epizód je dosť kolísavá. PS: Veľké plus za numanovskú zvučku!(27.10.2013)

Díky této záležitosti jsem objevil Grahama Linehana a prohloubil si zálibu v britcomech. Opět jsem se dočkal skvělého výběru ústředních postav, které jsou opět tou nejlepší směsicí podivínů. Navození IT atmosféry se vyvedlo a vytváří opět hromadu skvělých gagů a nápadů, jako například skvěle zparodovaná protipirátská reklama. Ttřetí série mě zklamala klesající kvalitou i přes schrumáž povedených fórků. Bohužel se situace nenapravila ani ve čtvrtá série, která dopadla ještě mnohem hůře.(30.9.2007)

First: skvělá znělka! A jinak? Viděl jsem jeden díl z mnoha - smutné na tom je, že nemám zvláštní potřebu pídit se po dalších... NEJVÍC mě irituje opětovný divácký smích v pozadí: jsem snad jediný, komu tahle věc v mnoha amerických/anglických komediálních seriálech vadí? Hrané, nucené, nevhodné, otravné! Snad jsem natolik inteligentní (píši za masy), abych poznal, kdy se smát, ne? Prostě mě to uráží... Ajťáci mě pobavili a rozesmáli, to je ale bohužel vše.(8.4.2011)

• - Katherin Parkinson původně v seriálu neměla hrát. Do role byla dosazena až poté, co ji kamarád, Chris O´Dowd, doporučil Grahamu Linehanovi. (Marťa:))

• - Seriál byl nominován na prestižní televizní ocenění Rose d'Or pro nejlepší sitcom roku 2006. (SeanBean)

• - V seriáli sa objavuje množstvo starých konzol ako napríklad: Commodore PET, Sinclair ZX81, BBC Micro, Macintosh Plus, Nintendo. (Mihail123)