• Lefty86

První 4 série jsem viděl několikrát , od páté až po poslední pouze jednou, ale někdy je dám také znovu. Je tu záporáků víc , ve stylu našich Orlických vražd , Sametových vrahů(23.4.2017)

Tahle série je podle mě slabší. Lumen se chová hrozně nelogicky, a celou dobu mi je nesympatická. Julia podle mě dost přehrávala. Avšak, záporáci Dan, Alex, Cole, Boyd a Jordan jsou skvělí, a nebýt jich, je to možná za tři. Super napínavé poslední dva-tři díly také mají svojí spoluúčast na čtvrté hvězdě. Ovšem, pokud si budu chtít pustit Dextera, šáhnu na jiné série. 80%(4.7.2017)

Pětka s Lumen je jednoznačně nejslabší z "mejch" pětihvězdičkovejch sérií, pořád si tu pětku ale zaslouží. Jordan Chase je bezvadně slizkej záporák, líbí se mi tu ta proměna Lumen (a s ní spojená nová hudební linka) i to, jak se tu dál rozvíjí Debra – sérii od série je na Jennifer Carpenter vidět, jak se skvěle rozehrává... Pátou sérii si navíc budu určitě pamatovat kvůli množství vtipnejch hlášek, kterejm určitě vévodí Dexterova věta "We have serious shit.". :-D Jestli mě na týhle sérii něco nebaví, tak je to primárně ten začátek (první dva díly), kdy se Dex teprve vyrovnává s tím, co se stalo na konci čtvrtý série. A prakticky jsou to díly před tím, než poznáme Lumen.(20.11.2016)