Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 049)

,,ANDY BERE ROHA A MY UDĚLÁME TO SAMÝ!!....“ /// Strůjci svýho osudu v ráji na zemi (aneb hračky v mateřský školce) - kurva (sorry děti) jsem netušil, kolik času se dá zabít jen čuměním na hračky. Skvělá Barbie a místy horor pro nejmenší (panenka Chucky....), což značí dobrou zábavu pro ty starší. ,,ALE NEJLEPŠÍ NA ANDYM JE, ŽE TĚ NIKDY NEOPUSTÍ!“ No já vím, jak malý děcko! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem tvrdil, že Ken je pěkná svině. 2.) Potřebuju udělat hračce lobotomii. 3.) Nechápu, že nos, uši, oči, pusa, ruce, nohy a knír můžou mít osobnost (...já vím šéfe...). /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(8.7.2012)

Ještě lepší než předchozí díly.(19.10.2010)

Toy Story.. Krásný příběh o hračkách, které se mají rády.. Toy Story 3.. ?? Začátek je dokonalý.. Připomenutí dávných časů a to, jak se hračky dostaly do školky.. Ale po pár minutách poté se z té nevinné pohádky stane něco mezi Hororem a Thrilerem.. Ne, nebál jsem se, ale píšu tady, jaký pocit by z toho mohlo mít dítě co na TS3 jde rovnou do 3D kina. Toy story 3 u mně vyvolalo to, že nevím vůbec jak mám hodnotit.. Odpadem, hvězdičkou, pětihvězdičkou ? No, ale prostě mě se to líbilo. Animace je výbordelná, děj taky, možná jen ten příběh se vlekl dlouho. Každopádně bych nedoporučoval aby to zhlédly děti pod 10 let.. Mně by se zřejmě o filmu zdálo ještě týden.. Navíc ta Panenka (Née, nemyslím Barbie) vyvolává větší strach než takový Chucky z Dětské Hry. No a konec je.. smutný a dojemný.. Úplně jsem se do toho vžil a nebojím se říct, že nějaká ta kapka ukápla.. 95% (4.11.2010)

Jedním slovem krásné, čekání na pokračování se vyplatilo. Nejlepší byl Buzz zapnutý na španělský režim to sem myslel, že se pokáknu.(4.11.2010)

A dvakrát sem měl slzy v očích. A kupodivu i všichni okolo...(19.11.2010)

Z toho mála množství animáků, co jsem měl možnost shlédnout, řadím Toy Story 3 na samotnou špičku tohoto žánru. Pixar získal díky tomu prestiž a uznání, protože natočit dobrý animák, který dokáže zaujmout nejen děti, pro které je určený především, ale také široké spektrum divácké populace je opravdové umění. Přiznám se, že mám handicap v tom, že šli první a druhý díl mimo mne, takže nemůžu srovnávat, ale zase na druhou stranu, díky tomu mohu říct, že i v tomto ohledu je TS3 silný... navazuje na předchozí díly, ale i divák, který nezná "mapu", se u toho bude ohromně bavit a postavy, se kterými se seznámil teprve před chvíli si zamiluje. Ba co víc, příběh je tak atraktivní, že si snadno dokáže diváka omotat kolem prstu a klidně i vzbudit emoce, protože hudba Randyho Newmana je výborná. Grafická stránka filmu rovněž výborná, jak se sluší a patří na animák. Vy, kteří se budete dívat s dabingem nezoufejte, že přijdete o namluvené hlasy hvězd Hankse, Allena či Cusacka, protože náš dabing je perfektní a i když jsem původní verzi neviděl, tak si troufnu říct, že i daleko lepší, garantující větší zážitek. Závěr? Je libo vrátit se do dětských let? S Toy Story 3 to není problém, protože vás čeká velmi příjemný filmový zážitek. P.S. A v mém případě si urychleně doplním první dva resty...(6.12.2010)

Ve 3D jsem to neviděl a že by mě to nějak nostalgicky zasáhlo? To se říct nedá, každopádně mírné zlepšení oproti 2. dílu(11.12.2010)

Jen další z řady animáků, který slušně uteče a slušně zabaví, ale není to nic mistrovského. Je to pro celou rodinu, vtípky jsou tady cílené spíš na mladší publikum. Příjemně jsem se pobavil, takové filmy už, ale asi nejsou pro mě, protože bych víc ocenil vtípky pro dospělejší publikum, anebo rovnou celý film pro dospělejší publikum. Tohle je ale přece Toy Story, i jednička s dvojkou byli takové, ale ty považuju za lepší, možná protože je tam více fórků, nebo je to s ohledu na stáří, možná tam jsou celkově lepší scény. To je jedno. Každopádně třetí díl je v pohodě.(20.12.2010)

Neuvěřitelná nostalgická podívaná, kterou bych si dal znovu a znovu. Celý je to tak strašně dojemný a konec tak krásně ubrečenej, že se ze mě stává asi gay :D(1.2.2011)

Třetí díl ztratil dech. Po přesunu do školky jsem pořád čekal až přijdou nějaké obrátky a než jsem se dočkal byl konec. Závěrečné srdceryvné scény mě zas tak za srdce nevzaly a od monitoru odcházím s rozpolcenými pocity. Čekal jsem víc.(2.3.2011)

Psycho pohádkový horror pro děti? :D Ani náhodou!(6.4.2011)

Oproti předchozím dílům je tento krapet jednodušší (což je uzpůsobeno nejspíš i faktem, že zatímco dříve Příběhy hraček sledovaly více dějových linií - neboť hračky byly nějakým způsobem rozděleny - protentokrát zůstaly všechny pěkně pohromadě). Navíc příběh dost připomíná druhý díl, některé Mazlovy myšlenky (děti jsou zlí, protože jednoho dne vyrostou a nebudou si s námi chtít hrát) notně evokují Zlatokopa z dvojky. I tak se najdou originální momenty, jako útěk ze školky, Buzzova španělština, setkání Barbie s Kenem či finále, kdy jsou hrdinové v pasti a ruku v ruce se zavřenýma očima čekají na smrt ve výhni spalovače odpadu (přestože víte, že takhle to jistě neskončí). Film tak nostalgicky pomrkává na fandy předchozích dílů, ale zároveň si nehraje na přehnaný sentiment typu "všichni nevyhnutelně stárneme a čas běží". A funguje to dokonale.(13.4.2011)

Tradičně suprový, byť scénáristicky mírně slabší Příběh hraček. Jde znát, že je to poslední díl série, a některé pasáže člověka přímo nutí dojmout se - viz hračky ve spalovně. Příběh ve školce by tak trochu mohl přiblížit dětem školou povinným totalitní praktiky, kdy se z růžového chlupáče stala "krvavá" obluda. P. S.: Chudák Ken, prasklo to na něj :-D(17.4.2011)

11 let jste museli čekat na třetí díl. A stálo to za to! Povedená a napínavá záležitost se špetkou nostalgie. Nechybí zápletka v podobě nepříjemných hraček "záporňáků" a malých fracků ve školce, kteří rádi trhají, špiní a ničí. Kowboj Woody, vesmírný robot Buzz, prase kasička, dinosaurus, brambůrkové, mimozemšťani, babrína, kowboika s koněm a pérový pes tak musí čelit dalším nástrahám. Neuškodí, napínavé, dětem se rozhodně bude líbit.(24.4.2011)

Myslím, že Toy Story 3 je víc horor než komedie, ten jahodovej medvěd je fakt šmejd. A štěňátko Buster nám pěkně vyrostl. Naštěstí to zachránil, nebo spíš konečně uvolnil napětí, dojemný konec. Amigo(27.7.2011)

Tak jsem slyšel samou chválu, to mě nalákalo a po pár letech jsem opět zasedl k animáku (kterým se vyhýbám jak čert kříži a pokud jde o Beowulfa, tak toho za animák tak úplně nepovažuji). Zezačátku říkám, že filmu 5 hvězdiček nedám ikdyž si je možná zaslouží, ale necítím se jako cílová divácká skupina, děti opravdu nemám rád a všechny ty přehnaně rozanimované obličeje, přetůrovaná mimika a dojemné happyendy mně spíš lezou na nervy, takže zde budu hodnotit subjektivně. Když si vše tohle ale odmyslím, tak film jako takový je naprosto luxusní práce a grafika je fakt brutální (budu přehlížet podivně natexturované Big Baby) a často až fotorealistická. V některých okamžicích jsem se až divil jakou si museli grafici dát práci s některými scénami, hlavně takové scény s hodně částicemi (spalovna, atd...) a jak dokonale se filmařům dařilo gradovat napětí. Samozřejmě ve filmu člověk najde pár WTF momentů či náhod, ale to se dá u dětského filmu pochopit. I přesto ale musím skvělý scénář pochválit. Být mi o 10 let méně tak dávám alespoň 7 hvězdiček. Takhle prostě jinak nemůžu.(10.10.2011)

Nejvíce neočekávané překvapení v podobě pokračování po dlouhé době. Zde je jen super, že zde vlastně nikdo nestárne jen se okopírují staré animace a máme to. Váhal jsem mezi pětkou a čtyřkou, ale zvolil jsem čtyři, přeci jednička je jednička.(12.12.2011)

Upřímně řečeno byl jsem šíleně překvapen, že procento hodnocení je pro nejnovější trojku tak vysoké. Většinou se člověk setkává s tím, že když je něco bombastického někdy v minulosti, a pak se na to po nějakých deseti, nebo patnácti letech natočí pokračování, tak že to stojí za nic. Proto jsem se sám chtěl přesvědčit a nevycházím z údivu co nám opět Pixar s Disneym naservíroval. Jim prostě nedochází nápady, příběh je plný srandy a zároveň i napětí a akce (ve školce :D). Konec je překrásně smutný, nikdy jsem nemyslel, že by animovaný film mohl člověka tak chytit u srdce. A song We belong together tuto mini trilogii pěkně uzavřel. (95%)(18.2.2012)

Po velmi vtipné dvojce přichází Toy Story potřetí a vážně nechápu, že si stále drží svoji vysokou úroveň! Rozhodně nejdojemnější díl série, ale to se dalo očekávat. Stejně jako jednou skončí dětství, musím se rozloučit s oblíbenými postavičkami, které mi hodně přirostly k srdci. Tenhle nostalgický tón ve filmu převládá, ale vůbec to není na škodu, je to vlastně taková přirozená cesta. Člověk nemůže neustále prodlévat, ale musí se posouvat vpřed, takže budu s láskou vzpomínat na všechna prožitá dobrodružství a budu se moc těšit na další pixarovský kousek, protože si pomalu nedovedu představit, že by tady někdy něco nevyšlo :)(5.3.2012)

Pixar vrcholí.Tento skvělý snímek totálně potvzuje že pixar je nejlepší v okolí animovaných filmů.Pro mě neustále dominuje a teď už to ještě jednou totálně potvrdil.Na Toy Story jsem si už v dětství oblíbil a teď ve svých 17ti letech se mi to pořád líbí.100%(14.9.2012)

Návrat do dětských let, kdy jsem jako malý kluk žral každý detail prvního dílu. Jooo Buzz, jooo Woody, jooo všechny hračky. Po druhém pokračování návrat k příjemnému příběhu plného napětí, na druhé straně i pohody, která samovolně vyzařuje z tohoto animovaného filmu. Zbožňuju to.(23.9.2012)