Andy stojí na prahu dospělosti, chystá se na vysokou a přemýšlí, co udělá se svými starými hračkami. Nejoblíbenější kousky, mezi nimiž nechybí Buzz Rakeťák a kovbojská dívka Jessie, připraví do pytle, který ale maminka místo na půdu odnese k popelnicím. Hračkám se podaří na poslední chvíli před popeláři uprchnout. Ocitnou se v autě s dalšími hračkami, určenými jako dar mateřské školce, která je ale plná rozjívených dětí a batolat ničících hračky. Setkají se tam se spoustou jiných hraček a brzy si uvědomí, že je potkalo zcela nové bláznivé dobrodružství. (TV Nova)

fox171cz

Jak bývá zvykem, většinou pokračování úspěšných sérii, už nebývá tak úspěšné, tak tohle o tomto filmu říci nemůžu. Opět se jedná o obrovský trhák Pixaru. Film se mi líbil ve všech směrech a jako šílený fanoušek této série říkám ANO!, lepší už to snad ani být nemohlo. A doufám, že zlatou sošku jednou dostane, protože si ji zaslouží. ()

vitekpe

Skvele, skvele, skvele...! Nejeden "opravdovy" film by se od tohoto animaku mel ucit. Nadhera, dobrodruzstvi, dojeti. Velka radost, uprimne tleskam Pixaru. 100%. ()

remy

Dokonalý, po všech stránkách. Funkční nostalgie zasazená do vyspělý story se závěrem, který v Pixarovkách snad nemá obdoby. S Ratatouille pro mě nejlepší Pixarovka. ()

Ondra16

To co Pixaráci předvádí nemá obdoby. Opět všem obyčejným smrtelníkům dokazují, že jsou to oni kdo mají patent na animované filmy. Absolutně vyrovnaná trilogie, která se zároveň nijak neodklání od svého poselství. Jednoznačný kandidát na animáč roku. Jestli někdo vystřídá Pixar na královském trůnu, tak bude minimálně šílený. ()

Jiriczzcek

Ano, třetí díl je nejslabší z celé série, přesto se jedná o velmi kvalitní animák. Na dítě působí daleko více strašidelněji a v ždáném případě již není tak vtipný, jako předcůdci. Buzz jako španěl, to však jistí! :-) 3* ()

Roby

Úžasné pokračování už tak super povedené série nejvíc mě dostal "Španělský Buzz", Ken s Barbie a taky na konci hračka Totoro, kterou jsem tam fakt nečekal. Andy není jedinný člověk, který s nima vyrostl, stejně tak jsem vyrostl i já. Přesto bude mít v mém srdci série Toy Story vždy specální místo 94%. ()

Seti

Lepší zakončení už by si lidi z Pixaru pro svoji nejstarší značku mohli asi těžko vymyslet. Toy Story je jedna z mála sérií, která má dle mého názoru vzestupnou kvalitativní křivku, ale já přesto doufám, že se tímto skutečně povedeným a důstojným způsobem rozloučila. Je sice pravdou, že je Pixar snad nevyčerpatelnou studnicí nápadů, ale vážně bych nerad viděl, jak v dalším pokračování přešlapuje parta kolem Woodyho a Buzze na místě ve společnosti Andyho potomků. Krásná tečka byla udělána, je čas jít dál (té miliardy výdělku si doufám nikdo všímat nebude). ()

KoRner

Z trilógie najslabšie. Hlavným dôvodom je humor - hovorte si čo chcete, ale v animáčoch tohto tipu musí byť aj zábavná dejová línia. Som zvedavý ako dlho to bude Pixaru vychádzať s hraním na city. Dúfam, že ostatné štúdia si potom nevezmú príklad, aj keď Shrek 4 tiež hraje na podobnú strunu. Kladom filmu je aspoň, že sa neopakujú po 3x a vymýšlajú niečo nové, ale ak si budem chcieť pustiť drámu z väzenského prostredia, určite nesiahnem po tomto filme. ()

Nassau

Ehm, njn prostě nejsem úplně nadšený...potřetí. Prostě a jednoduše mi nikdy tyto postavičky nepřirostli k srdci. Pokud srovnám s dalším "top" animákem roku 2010 How to train your dragon, tak TS3 prohrává na plné čáře. Scéna v likvidačce odpadů je skvělá, dechberoucí, ale to je tak asi všechno, co si budu ohledně filmu pamatovat...jo a ještě dabing Toma Hankse. (70%) ()

Rudinsky

Pridám len drobný dotaz - espaňola Buzz vládne môjmu rebríčku najlepších scén z animovaných filmov. Appláci su machri ()

Billie777

Tak po letech nádherné pokračování dvou prvních filmů o hračkách, které ožívají bez přítomnosti lidí. Tentokrát to bylo trochu smutnější a dojemnější (ten konec!) a tím pádem i nádherné. Mám ráda, když mě film dojme a mám slyzy na krajíčku. Nevím, jestli jsem taková citlivka, že mě i nějaký animák dokáže takhle dojmout ale u třetího dílu Toy Story jsem byla prostě a jednoduše na měkko. Hold, každé dítko jednou vyroste ale Woody, Buzz a další hračky naštěstí zůstávají, jen absence Woodyho milé - slečky pastířky mě trochu mrzí. Zas mi to ale vynahradila Barbie s Kenem, kteří byli fantastičtí. Málokdy se tak krásně nějaká trilogie povede, u Toy Story ale platí to, že se povedla naprosto bezchybně. ()

Han22

SPOILERY! Toy Story 3 není převratný animák od Pixaru jako byly třeba Wall-E, Ratatouille nebo Vzhůru do oblak. Ani to není od začátku pětihvězdičková záležitost. Malý Andy vyrostl, s hračkami si dávno nehraje a když odjíždí na vysokou, vypadá to, že skončí na půdě nebo dokonce na smetišti. Místo toho míří do zdánlivě idylické školky plné dětí a já si půlku filmu říkal "a to má být jako všechno?" Jenže pak se to rozjede, pobyt ve školce se mění v celkem brutální vězeňské drama, postavičky Vám opět přirostou k srdci i když už Vám dávno není náct jako když jste sledovali jedničku a dvojku a film je lepší a lepší. Animace a napětí dosahují vrcholu ve scéně ze skládky, kdy jsem si v jednu chvíli říkal "do **** oni tady vážně umřou". A na pět hvězdiček a animák roku 2010 to povyšuje nááádherné finále, kde se Andy s hračkami rozloučí a předává je malé holčičce a kde v titulkách vidíme jak pokračuje jejich život. Krásné zakončení ságy. ()

Pixar chce sázet na své slavné značky

Pixar chce sázet na své slavné značky

03.06.2024

V roce 2016 se prezident Pixaru Jim Morris nechal slyšet, že studio chce stavět výhradně na originálních projektech. Už tehdy totiž směr filmovému světu udávaly hlavně sequely, spinoffy a obecně… (více)

Zemřel herec Ned Beatty

Zemřel herec Ned Beatty

14.06.2021

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)

Poklekněte před studiem Disney!

Poklekněte před studiem Disney!

17.11.2013