Scott Pilgrim proti zbytku světa

Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

Scott Pilgrim proti celému svetu

Akční / Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA / Velká Británie / Kanada / Japonsko, 2010, 108 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 524)

Vynikajúco natočená a bravúrne zostrihaná surrealistická videohra. Druhá vrstva, ktorá by pomohla zžiť sa s postavami, však celkom chýba. Cera hrá zas a opäť toho istého otravného lúzra a z duše som mu prial, aby ho niektorý z tých ex rozbil na prach. Navyše to negraduje, takže záverečný fight už som celkom odzíval.(16.10.2010)

• sandinista

Tak tohle byla řádná slabota. Je vidět, že hodnocení filmů na ČSFD občas neodráží můj vkus. Pel-mel hovadin bez něčeho, co by mě zaujalo. DVDrip(25.8.2013)

Nevím ani kde začít. Wright dokázal, že je absolutní génius a zvedal mě smíchy ze židle znovu a znovu. A znovu. A znovu. Bezchybná scéna se zdrhem před bejvalkou střemhlav skrze okno. Culkinův teplouš k nezaplacení. Guilty pleasure vezoucí se na vlně pop-kulturního hypu non plus utra. Co na tom, že v reálu by pošuk Cera na Winsteadovic Ramonu vložil tak leda pohled - v tomhle jedoucím a hláškujícím šinkanzenu sežerete všechno.(31.10.2013)

Výnimočná komédia. Veľmi mi sadlo herecké obsadenie a predovšetkým scenár a réžia Edgara Wrighta. Hodnotenie: 8.6/10(18.5.2014)

• gonga

Další doklad všeobecné demence postihující uživatele csfd. Poctít tuto srágoru 80%, to chce opravdu vypnout obě hemisféry.(18.5.2016)

Výnimočne krásne uletené.(3.12.2018)

Po druhem shlednuti doma jsem snad nadsen jeste vic. Po tom co jsem si Scotta zamiloval v kine jsem se pustil do shaneni komiksu a opravdu musim rict ze film je predloze hodne verny. Navic mi po druhem shlidnuti dosly nektere veci co mi predtim, jako neznalce, unikly. Scott Pilgrim navenek pusobi jako videoklipova smrst na steroidech. Opravdu. Diky rychlosti s jakou na vas Wright chrli napady si clovek pripada ze u filmu sedi dvojnasobnou dobu. Choreograf pri soubojich odvedl praci na jednicku s hvezdickou (hlavne ve finale) takze kdo v nem chce hledat akcni narez, najde ho. Komu ke stesti staci romanticka pribehova linka, ktera pri trose zamysleni, musi pripadat kazdemu povedoma, ten si taky prijde ka sve. A kdo se chce u filmu jen bavit a smat se ten tu bude jako doma. Zkratka a dobre jsem si zamiloval Scotta, Wallace, Young Neila ("From now on, you will be called...Neil!"), krasnou Ramonu, otravnou Julii a vsech 7 bejvalych. Pro mne osobne jedno z nejprijemnejsich prekvapenich roku 2010. Scott se mi zaryl do hlavy, stejne tak jako se zaryl do meho osobniho zebricku TOP10. Skoda ze film komercne neuspel, tmuhle bych to ze srdce pral. PS. Rolicka Thomase Janea potesila. :) //editovano 1.11.10(30.8.2010)

Člověk, kterému říká něco 8-bit, Atari, komiksový svět či je/byl náruživým hráčem her, film určitě docení. I jedinci provozující umění zvané hudba, by mohli být zaujati svyžnými "rify" a energií, která přímo sálá od kapely Sex-Bob-Omb. Pulz každého správného GEEKa by se měl zcela drasticky zvýšit až ke kritickým hodnotám. U mě pro rok 2010 největší překvapení a absolutní jednička.(10.9.2010)

• hazaba

Je to šílená kravina, jak se na komiks sluší a patří. Z vizuálního hlediska dokonalý nářez, ale když se poněkolikáté objeví podobné motivy, člověka to pomalu začne nudit. Obzvlášť závěr jsem tak nějak přetrpěla. Na druhou stranu celý film dokonale připomíná videohru, což byl nejspíš záměr (sorry, předlohu jsem "nečetla"), takže pro současnou generaci dítek asi dokonalost sama.(28.10.2010)

Nápadité, svěží a mladistvé. Inspirativní podívaná vhodná do kin. Celý snímek se nese na vlně inovativních záběrů se spoustou nečekaných vsuvek, připomínek a dodatků. Způsob jakým je příběh podán pro mě znamená jistou dávku futurismu. Edgar Wright se mi vryje do paměti jako režisér s čuchem pro aktraktivnost. Celá tato hra je z mého pohledu hodnocena **** GAME OVER !!! :D(28.10.2010)

Co se týče vizuálního a zvukového zpracování, nelze vytknout snad vůbec nic. I když souboje bych si dokázal představit víc šílenější. Od začátku do konce se nudit nelze, tak kvalitu nakonec nesrazí ani poměrně suchej konec.....btw: já bych se klidně spokojil i s tou asiatkou :))(31.10.2010)

Jednoduse perfektni, kam se na tohle hrabe Kick Ass... Film je plny opravdu originalnich a hlavne vytecne zrealizovanych napadu... Marne hledam neco, co bych mohl vytknout. Vtipy byly vtipne (nektere prevelice :D), akce byla akcni a pribeh byl pribehovy... Pro me po prvnim shlednuti Full Five___ 3.1.2011 Dalsi projekce nezklamala. Naopak, jsem potesen! Dokonce i me samotneho prekvapilo, ze jsem se znovu vytecne zasmal... Verim, ze mnoha lidem tento 'geek' zanr nemusi sednout, a plne to chapu, ale mne se tento snimek opravdu skvele trefil do noty. I proto po velice dlouhe dobe pridavam film do sve TOPky...(31.10.2010)

• j0nathan

Tak já tedy nevím, jestli mám dnes krámy nebo co, ale vyloženě jsem se nudil. Vtipné hlášky mi zas tak vtipné nepřipadaly, herci mi přišli všichni až na Culkina takový divný, nevím jestli to byl záměr nebo ne, ale nepostřehl jsem u nich jakoukoliv mimiku. Cera je na pěst už od pohledu a krom filmů Superbad a Juno mi vadí všude. M. E. Winstead je docela pěkná žába a asi jen kvůli ní jsem se na film dokoukal do konce. Když přimhouřím všechny čtyři oči tak dávám 2* za kukadla slečny Winstead, za občas povedené souboje a za Pac, Puck, Fuck Mana. Ale jak v podstatě řekl POMO, pořád je to lepší než Twilight.(1.11.2010)

Od začiatku veľmi dobré a originálne... Koniec však bol straaaaašneeeee rooooozťaaaaaaahaaaaaanýyyyyyyyy a trochu nudný... celkovému hodnoteniu to však veľmi neublíži...(2.11.2010)

Ok, takže rok 2010 se zapíše konečně dokonalým převodem hry na filmové plátno. Díky Edgare.(5.11.2010)

Nejsem zadnej superfanda komiksu ani pocitacovych her (ostatne, vsehovsudy jsem s to stoprocentne identifikovat jenom pasians a ctyrlistek), ale tenhle film me dostal svoji komiksovou autenticnosti. Vsechny ty souboje, komiksova perspektiva, vtip... jenom doufam, ze pritel uz se vsech tech exboyfriends zbavil :) Jestli se chcete dobre pobavit u filmu, ktery navic zaujme spoustou jinych veci (hudba, animace, vytvarna stranka, herecke obsazeni), tak tohle je dost jasna volba.(6.11.2010)

Zajímavé téma někdy prostě nestačí. Jakkoli totiž vypadala první půlhodina slibně, skoro 2 hodiny opakování jednoho nápadu na X způsobů mě u filmu neudrželo. Přitom teoreticky vypadal tak nadějně: nejen že dobře vypadal, ale i hudba překvapila, hlášky často rozesmály, postavy bavily. Jenže všechno to blikání a hláškování se brzo začalo opakovat a já musel v zájmu udržení pozornosti začít pauzovat. A už to je v mém případě minus s velkým M. Když se k tomu přičte nekonečné vyznávání lásky, zamilované pohledy a velká životní zjištění a poselství (jakkoli jsou vtipně podána), výsledek prostě nepotěšil.(13.11.2010)

Zpracování na jedničku, zábava nulová. Chtěl jsem ten film mít rychle za sebou, abych věděl jestli se tam ojbeví ještě něco zajímavýho. Minutu za minutou jsem byl čím dál víc zklamanej. Ceru bych viděl spíš do role ve filmu o vymítači ďábla, ty jeho oči mě děsí jak malou holčičku pán s pytlíkem Bompari. Nakonec byl nejlepší, nejzábavnější a nejstylovejší teplej Culkin, věštím mu velkou budoucnost v záporných rolích.(14.11.2010)

Všechno kromě soubojů mě bavilo (hlavně střih). Ale ten film je o soubojích...(17.11.2010)

Pro vášnivé čtenáře komiksů a posluchače indie rocku je to hotový orgasmus. Komiksy na mě neplatí, ale indie rock!!! joooo to můžu. Parádní herecký line-up v čele s Cerou(jako vždy skvělým), dále i parádní Kieran Culkin, který mohl dostat víc prostoru, protože jeho postava mě neustále bavila svou přítomností. Nakonec musím pochválit Wrighta za velice povedenou a nejnápaditější režii za poslední léta. Skvěle natočené a hlavně choerograficky sestavené bojové scény byly přímo třešničkou na dortu.(17.11.2010)

Jizda napechovana vizualnimi bonbonky, ktere privedou epileptiky do hrobu, to je Scott Pilgrim. Jenze pod tou vrstvou obrazovych dobrot uz jaksi nic neni, takze si tahle duhova jednohubka nezaslouzi vic nez tri hvezdicky...Skoda(19.11.2010)