Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Hane

Vubec se nebojim dat 5*. Míra zabavy je fakt vysoka. Jedna z nej komedii se Sandlerem. Strašne mi sedla... Neustálé zachvaty smíchu. :-D :-D :-D A taky bych si pral byt "hedvábně jemný". ()

Jard

Myslím si, že myšlienka filmu bola dobrá: poukázať na zbytočnosť vojen na blízkom východe medzi Izraelom a Palestínou aj trochu humornejšou formou. No celkovo sa mi to zdalo ako zosmiešnenie daných národov takým pravým americkým štýlom, s ktorým ja celkom nesúhlasím. 50% ()

teckax

Je mi jasný, že i ze mě jednou bude nežádoucí stařena a dámám ve filmu budu jistě závidět, ale... nějak mě tady tahle gerontofilní linka tohohle, ehm, "příběhu" dost vadila. Je to škoda, pak by to bylo víc než jen mírně nadprůměrné. ()

hanca.uh

Tahle Sandlerova filmová role Zohana je nejvíc sexy (co do vizáže i jeho...ehmm - pohybů:-)), ve které jsem ho viděla. Vous, vlasy i tělo mu tady paradocně neskutečně sluší. Vlastně i to ostatní, co předvádí a co nutí divačky k vlastní fantazii....:-))). A teď k filmu: mě prostě bavil, je fakt, že poslední čtvrtina byla už hodně přes čáru, ale jinak parádní odlehčená "sandlerovsko-boratovská" blbina. ()

malyLibor

Předpokládám, že v originále by to bylo o hodně lepší, ale protože anglicky tak dobře neumím, musel jsem vzít za vděk dabovanou verzi a dabing byl na tomto filmu to nejhorší... jak je nakonec v posledních letech v našich končinách zvykem. No, co už. I tak jsem se zasmál a slušně pobavil. ()

Janoss98

Osobně mám filmy Adama Sandlera rád, takže i Zohan není výjimkou. Většině se může film zdát jako nekvalitní a rychle klesající na intenzitě, která je na začátku asi váže přehnaná. Přes tohle všechno je tenhle film jedním z mých top oblíbených. Jistě nesedne každému :) 100% (50% kvalita filmu) ()

Bogrant

Pri Zohanovi silno prestrelím s hodnotením, pretože aj napriek tomu, že to je totálna vytretosť (kliky bez rúk), zhýralosť (obšťastňovanie zákazníčok) a úchylnosť (koza), zapadá v nej všetko skoro až moc dobre do seba a zo všetkých tých kravín, čo Sandler produkuje, je táto istotne jedna z najpozerateľnejších a najmenej úrážlivých, pohybujúca sa v rytme 80's disca. A mimochodom, zamaskovaný a "opálený" Rob Schneider tu hrá asi najlepšie v kariére a to už je čo povedať. ()

soukyd33

Adam Sandler to rozjel ve velkém. Je to komedie, ale tohle je blbost. Akční scény na začátku dobrý, ale pak je cca 30 minut nuda. Zohana kousky jsou divné, ale občas docela pecky. 🤔😀 Soundtrack 👍. Poznámka: Scény jsou vtipné, ale ne všechny. Poznámka: V kadeřnictví se to opět trošku rozjede. Poznámka: Hlášky super. Hvězdiček 3 ()

matous20063

Že začátku je to v celku vtipná komedie, ovšem postupem času se z ní stává otravná místy nechutná ohavnost. Ani výborný výkon herců to nerachranuje. 60% ()

Holly_Molly

Zkrátit ze 113 na 13 minut, nechat úvodní akční sekvenci a máš akční komediální minifilm jak vínko..Ikdyž..ne, spíš asi ne hele. Doporučit lze pouze nadšencům do debilního fekálního humoru, ostatní ruce pryč v zájmu zachování duševní rovnováhy. :-) ()