• maverick10

Klasicke, sablonovite hollywoodske klise, tentokrate v psim oblecku. Hnus. Kdybych chtel byt hruby, rekl bych ze Raja Gosnell dostal poradnou ranu invalidnim vozikem pres zada a od te doby chodi po ctyrech, taha pantofle po baraku, okusuje koste a cura mamince na fikusy. Ale ja to nereknu, takovy jsem format.(2.3.2009)

My name is Papi. I am descended from an ancient line of proud warriors. My ancestors went into battle, alongside Aztec soldiers. Today, we move within the inner circles of the wealthiest and most powerful people on the planet. Who am I?...Iˇm a Chihuahua! 1) Očekával jsem, že film po deseti minutách vypnu a smažu ze záznamu i z mysli. Pak jsem si říkal, že mu dám půl hodinu a nakonec jsem se zájmem sledoval celý. Oceňuji spoustu nápadů. Nakonec si protivné uštěkané čivavy snad i oblíbím. 2) Jak už to u amerických filmů bývá, tvůrci zde smíchali Gudalajaru s Mexico City, aztécké ruiny posadili do Chihuahuy apod. Ne, že by mě to trápilo...(1.8.2014)

Naprostý súhlas s "kleopatrou". Nikdy by som takýto film nebol pozrel nebyť jej štvorhviezdičkového hodnotenia a mojej zvedavosti.. Nakoniec sme sa bavili celá rodina, možno o to viac že psi sú jej súčasťou. Tento film už mal byť dávno v červených. Každopádne pre majiteľov čiváv povinná "jazda" !!! :-)(25.8.2012)

Asi nebudu objektivní, protože musím dát čtyři hvězdičky prakticky za nic. Jen za ty pejsky. Všichni milovníci psů musí ten film mít rádi, i když je to jen další snímek, který těží z toho, co frčí, a to jsou zvířátka. Roztomilí pejsci, leguán, štěňátko ve vlaku, to prostě musí zabrat, ne? Pro mě to táhne dobrman, pro které mám velikou slabost, takže opravdu dávám čtyři hvězdičky především za hlavní postavičky.(19.12.2016)

Wau! Nejzásadnější dílo 21. století moderní americké kinematografie. Existenciální, hlubokomyslná, dobrodružná romance válcuje divákova očekávání a představuje epickou výpravu rozmazlené čivavy za dobrodružstvím. Čivava z Beverly Hills vás zavede od západního amerického pobřeží osetého nafintěnými blondýnkami, drahými parfémy a luxusními šperky, až po špínu ulice a psí kartel hrůzného El Diabla v Mexiku, aby v závěru poznala lásku svého života. Budete se smát, budete brečet a především si budete říkat zda to co vidíte, není jen skvěle zapadající mozaika těch nejúspěšnějších filmů světové kinematografie. Pokud vám Julia Roberts v Pretty Woman připadala v červených šatech s briliantovým náhrdelníkem neodolatelná, tak jste ještě nepoznali čivavu Chloe v šatičkách, botičkách a s diamantovým náhrdelníkem. Pokud vám připadá, že Harrison Ford aka Indiana Jones již v akčních scénách ztrácí dech, tak jste ještě nezažili čivaví superštěkot, pokud jste obdivovali Clooneyho dokonalou loupež v Dannyho parťácích, tak jste ještě nezažili lsti a intriky leguána Chica a myšáka Manuela a pokud Lars von Trier udivuje diváka naturalistickými erotickými scénami, tak čivava předvádí mnohem tvrdší psí orgie s ratlíkem Papim. Přesah komplikovaného a strhujícího příběhu Čivavy z Beverly Hills ocení pouze úzká skupina intelektuálních cinefilů a zároveň se jedná o nejlepší čivaví film, který spatřil světlo světa.(9.5.2014)