Saw Rebirth

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Horor
USA, 2005, 6 min

Jedná se o animovaný 6ti minutový ''comics'' - statické obrázky u kterých se objevuje text v podobě bublin u osob, které zrovna mluví. Obsah, jak již název napovídá, se zaměřuje na obyčejného člověka, kterému život hází klacky pod nohy, díky čemuž našel nový smysl života a stal se (zrození) Jigsawem a rozhodl se měnit a napravovat životy jiných. (Pishin)

Sfinkter

Pro mě se nejedná o žádný průšvih - komiksovou formou vyprávěný Jigsawův příběh, který určitě nijak nezahanbuje filmovou sérii. Tam naopak zahanbovaly následující díly své předchůdce. ()

lennyd

Krátký komiks o tom, jak se z Johna stal Jigsaw. Vcelku zajímavé komiksové zpracování, ale obsahově plytké (navíc tuším trojka nebo čtyřka série SAW ukázala začátek Jigsawa - a trošku jinak). Každopádně za shlédnutí (maximálně jedno) stojí, moc času tím neztratíte... ()

Ragdoll

Individuální záležitost, která není logicky nebo příběhově propojena s originální sérií Saw a je vlastně úplně zbytečná a kvalitou zpracování na stejné úrovni jako celá sága. V lepších rukou by z toho mohlo vzniknout něco smysluplnějšího, ale těch jsme se bohužel nedočkali. 30%. ()

Sayko

Zopakování toho, co jsme už viděli v minulých dvou dílech, žádné novinky. Jediné, co jsme se dozvěděli v tomto zfilmovaném animáku bylo přiblížení Jigsawovo znovuzrození a krátce i něco o jeho minulosti a problémech s manželkou. ()

blondboss

Slabučký kraťas, ktorý ako predkrm pred druhým pokračovaním Saw jednoducho nemohol obstáť, či už animáciou, pútavosťou príbehu, ktorý bol v podstate zosumarizovaný v samotnom filme alebo či už spôsobom spracovania. Bolo to ozaj v štýle nepodarenej powerpoint prezentácie. 30 % ()

m&rticka

Jsem ráda že jsem Saw Rebirth neviděla dřív než všechny ostatní díly Saw. Ochudilo by mě to o veškerý přemýšlení. Příručka pro ty, kteří Sawu nepřišli sami na klub. ()